Glavni meni

vasa slika prvog kontakta sa motrima ili kako te se zarazili..

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 11 Januar, 2014, 10:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sremac

Citat: enduro ctx poslato 11 Januar, 2014, 18:43

Meni je kita dovoljno velika...bar se nijedna nije zalila ...mada ne znam zasto postavljaca teme interesuje kolka je cija kita.

kapiram da je zato da bi se zbrinuli invalidi popt tebe, nije uredu da te tovare kao ravnopravnog èlana :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

enduro ctx

Citat: njanja poslato 11 Januar, 2014, 19:17
Zakljucajte temu posto krece napusavanje
Hahaha otkad si ti tako postao fin...bravo bravo,napredujes.

clutch&brake

Ma u stvari nemojte da zakljacuvate jebite jedni drugima sve po spisku kada ste magarci bandoglavi koji imaju mozga koliki su meni testisi... dokle vise ja ne znam
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

enduro ctx

Citat: njanja poslato 11 Januar, 2014, 19:22
Ma u stvari nemojte da zakljacuvate jebite jedni drugima sve po spisku kada ste magarci bandoglavi koji imaju mozga koliki su meni testisi... dokle vise ja ne znam


   Njanja ne razumem zasto dises tenziju o kakvo napusavanje ovde vidis....malo nekulture od strane clana  sremca jeste da postoji ali to je daleko od psovanja i vredjanja....a ti ovde izvredja nas ni krivie ni duzne

clutch&brake

Vrlo dobro znas da nije bilo vredjanje da bi te uvredio vec da se ne svadjate. Dalje u ovome necu da uceatvujem jer znam kako ce se zavrsiti. Tebe pozdravljam pite sve najbolje
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Darko

jbt , koj li se Q i ja primam , pisem ovde zivotne price , otvaram dusu , na kraj se ipak svodi na velicinu kite ... ccc

ja sam off  [hello]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

#30
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Januar, 2014, 17:12
Ima da trazim ovlascenja moderatora za ovu temu....ko vas je sta pita...ili imate slike ili nemate....produzetak kite ili zarazenost od malih nogu....prica me ne zanima ako nije propracena fotografijom....

...mislim da imam ukupno 2 ili 3 slike na motoru, od toga je jedna na mom, 2 na tuðem Dukatiju... uvek me bolelo uvo da se slikam (pozeri).

Kad su me prvi put stavili na motor, (pokojni deda stric, jedan od èuvenih majstora i bajkera u Mu¾lji)  imao sam 6 godina, si¹ao sam sa motora - tresao sam se od adrenalina - ne da nisam razmi¹ljao o slikanju... èini mi se da mi se svet okretao oko glave...(dan danas pamtim taj oseæaj straha-vetra-ubrzanja-zvuka... ko bi rekao) ...od tog dana to je bilo to...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

kide

BT 50 , kupio mi æale 1988 god.nov  imao sam tada 16 god.




Mik

U Pancevu je bio neki vojni poligon koji smo zvali Monca (I nemam slike). Tesko je, zapravo i nemoguce to opisati, to su bila neka dva "ovala", slicno kao "bure" (to je ono sto voze u cirkusu). Ne znam kome sta bi na pameti pa to napravi, tu vojni i policijski motor nije mogo da se vozi (sve sto su vozili tada vojska i policija bilo je tesko).

I tu sam ja poceo biciklom. Nego to nije vazno (vazno je da ja nemam slike). Jesam ja bar 5 puta (ma sigurno vise) izlomio ram pre nego sto mi je zavarena cev za za ukrucenje rama! Od tada ga slomio nisam, na kraju mi ga ukrali, jako mi zao i danas jer sam stvarno bio emotivno vezan za taj bicikli. (I dalje ja nemam pa nemam slike)

I tu bio neki koga su zvali Fandjo (mnogo, mnogo kasnije nadjem na internetu da se zove Branislav Marinkovic, vozio je posle motocross.) Nego je on tada po pomenutoj "Monci" vozio "CZ Enduro 250" ... Hvala mu na svemu sto sam tada video (I nemam slike) i, nadam se, nesto naucio. Posle je imao MZ 250, u stvari najmanje dva, vozene trke u Kovinu pa stopirana trka sa obrazlozenjem "Vi ce te se poubijate". Eto, red je, da se mu zahvalim na nekoj spontanoj edukaciji (a slike nemam).

I posle tu nesto preoru tu Moncu, 20 godina (ili vise) nisam bio tamo, sranje je napravljeno u pokusaju da se pravi cross staza.

I jebiga, nemam slike!




Boban_m

Citat: kide poslato 12 Januar, 2014, 01:10
BT 50 , kupio mi æale 1988 god.nov  imao sam tada 16 god.




Meni ATX. Kakva frustracija. Prvom 10 km/h, drugom 20 km/h...petom 52 km/h. Normalno, kupim cilindar od 15ke, razbusim na 42, kupim klip i stize rezon za ATX. Sklopimo mi to kod mog druga Bakira u lokalu (imao sjajnu 15ku), i istjeram napolje. Prva 15, druga 30 km/h a treca zakuca max. 60 km'h na satu. Isao je slatko ali kratko ;D. Posle 7 dana zakova dok sam preticao FAP.

Au da. Karburator sam kupio nov od BT.

UFF

ovaj boban jes da je izdajnik ali je  [kralj]

mozda se vidimo pre kraja ove godine u zajednickoj nam drzavi  ;)


kad vec nismo u istoj rodjeni mozemo bar u istoj da zivimo zar ne?

metarex

jbg, nemam fotki... u to vreme nije bilo mobilnih a meni je tada bilo u cilju da se vozam a jok dfa se fotkam.... sad je to vec druga prica ;D ;D
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Boban_m

Citat: UFF poslato 12 Januar, 2014, 04:09
ovaj boban jes da je izdajnik ali je  [kralj]

mozda se vidimo pre kraja ove godine u zajednickoj nam drzavi  ;)


kad vec nismo u istoj rodjeni mozemo bar u istoj da zivimo zar ne?
Ja sam rodjen u Srbiji, a ti?  ;D. Sem toga, mijenjam kontinent, ali ne i forum. Vidimo se u Sunshine state  ;)

ЯЭВОЛУТИОН

dakle da ocekujemo aktiviranje vulkana u yelowstoneu i pucanje velikog raseda...bas bedak.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

kide

Citat: Boban_m poslato 12 Januar, 2014, 02:44
Citat: kide poslato 12 Januar, 2014, 01:10
BT 50 , kupio mi æale 1988 god.nov  imao sam tada 16 god.




Meni ATX. Kakva frustracija. Prvom 10 km/h, drugom 20 km/h...petom 52 km/h. Normalno, kupim cilindar od 15ke, razbusim na 42, kupim klip i stize rezon za ATX. Sklopimo mi to kod mog druga Bakira u lokalu (imao sjajnu 15ku), i istjeram napolje. Prva 15, druga 30 km/h a treca zakuca max. 60 km'h na satu. Isao je slatko ali kratko ;D. Posle 7 dana zakova dok sam preticao FAP.

Au da. Karburator sam kupio nov od BT.

Ja isto razbu¹ivao cilindre,klip ne seæam se od èega je stavljen i sl.
I¹ao BT 110-115 km/h.
Èuj i¹ao - Leteo.

dr32

E kad se setim tog BTa,sanjao sam ga,al jbg samo automatik je mogao da se priusti. A burazer je imao N-a, onaj sa "punim oklopom",  majko moja pa to je bio avion, kad se krene u voznju mislim da nema motora na kome bi se sad tako osecao. Naravno tih slika nema, ko je mogao to tad da priusti
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy