Glavni meni

vasa slika prvog kontakta sa motrima ili kako te se zarazili..

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 11 Januar, 2014, 10:57

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

molim da ovde kacite slike kad ste prvi put slikani pored motora....da vidimo da li ste zadojeni motrima kao mali ili ste poceli da ih vozite da bi vam kita bila veca.....odnosi se i na devojke....:)
evo ja cu da okacim samo da je malo izskeniram...znate tada nije bilo digitalno ovo ono...moralo je da se slika....ne znam kakva ce ispasti crno bela ali ove u koloru su super....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dr32

Odlicna tema,pa da pocnemo mislim da sam imao 5 ili max. 6 godina


Ovo je prvi motor za kojim sam balavio...
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Januar, 2014, 10:57
..... ili ste poceli da ih vozite da bi vam kita bila veca.....

ja sam uvek imao fobiju da se kita smanjuje na motoru,zbog sabivanja iste u rezervar  [rofl]

pile

bio sam glavni u selu :D sva deca su mi zavidela. Moje prve dve masinerije



Darko

ja nemam sliku , ali evo , pokusacu da vam docaram...imao sam 3 god , kad su se moji razveli..cale kad je odlazio od kuce , otisao je u prodavnicu i kupio mi glanc nov Tomos automatik 3 ML (ne znam zasto je to uradio , niti je bajker ,niti voli motore )... parkirao ga je u hodniku jednog dela kuce i otisao od majke.. .ja sam bio bas klinac , umeo sam satima da sedim sa rasirenim nogama i okrecem zadnji tocak... ajd da ne davim...napunio sam 13,14 god , polozio za , tad je bio PSP ( poznavanje saobracajnih propsa ) , i poceo da vozim...  secam ga se kao juce , metalik zelen , hrominani blatobrani , rezervoar 4l , nov nov nov...
tad sam se zarazio i od tada je pocelo....

m.mitar

Pokojni cale je imao vespu,ja oko 3-4 godine .Ne mogu da nadjem sliku....

TEEfqd

isto kao darko nemam sliku ali moze prica :D. imao sam 4 godine, isli smo u daihatsu servis (stankara lol) i dok je cale pusio pljugu negde ili sta vec radio ja sam se sprijateljio sa devojcicom koja je vozila poket bajk u krug tu.
terala me da probam da vozim meni bilo frka zato sto nikad nisam uzimao tudje stvari tako me ucili od malena... gledam levo desno cale zamako iza ugla, sedam ja na poket i PUN gas, ja se odsecem (secam se tog osecaja kao da je pre 5 minuta bio) keva izlece niodkuda i vristi ja ne znam sta sam uradio i padnem... cale mi kaze da je stigao da vidi tacno trenutak kad sam pao..profi sam isklizao :D

m.mitar


ЯЭВОЛУТИОН

Ima da trazim ovlascenja moderatora za ovu temu....ko vas je sta pita...ili imate slike ili nemate....produzetak kite ili zarazenost od malih nogu....prica me ne zanima ako nije propracena fotografijom....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

m.mitar


ЯЭВОЛУТИОН

sad cu da skeniram...nego cekam da neko okaci neku relevnatnu...da ne bude samo ja imam :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

pa nije postojao kvalitetan fotoaparat u boji kad sam ja prvi put seo na motor

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

samo sam idiot u boji a sliku prvog tomosa tori crosa iz elektrotehne slovenacke,preko puta stajge,moram da izbunarim

castor

Ja sam kupio motor da mi poraste tuki. I? ©ta sad? Ne razumijem… :P :P :P

Ako prièa nema nikakve veze, onda ni tema nema nikakve veze, nego samo da se poka¾e èiji je veæi…

Tako da doðemo na isto... [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
It's the ride that matters, not the bike…

MIGE

Citat: castor poslato 11 Januar, 2014, 18:25
Ja sam kupio motor da mi poraste tuki. I? ©ta sad? Ne razumijem… :P :P :P

Ako prièa nema nikakve veze, onda ni tema nema nikakve veze, nego samo da se poka¾e èiji je veæi…

Tako da doðemo na isto... [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst] [srednjiprst]
aaaa...upecao te freza majstor  :D

enduro ctx


Meni je kita dovoljno velika...bar se nijedna nije zalila ...mada ne znam zasto postavljaca teme interesuje kolka je cija kita.

ЯЭВОЛУТИОН

@Pit aka Endurostiks
mene samo zanima kako se ko zarazio...a koliki je ciji to mora da merimo.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11