Glavni meni

BMW opoziva preko 50.000 motora

Započeo Radanovic, 10 Januar, 2014, 04:01

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

- R serije od 2005. do 2011.
- K serije od 2005. do 2012.
- S1000RR 2010.-2011.
- HP2 model od 2006. do 2010.

Razlog opoziva su moguæa puknuæa u kuæi¹tu pumpe za gorivo zbog èega mo¾e doæi do pada pritiska , curenja goriva pa èak i  [ljutko] [ljutko] [ljutko]

Darko

 :wtf:

Njanja ce bar dobiti novu pumpu za benz. :-)

srbac

U dobro je sto nisam kupio BMW, zamalo da se zeznem...  [rofl] [rofl] [rofl]

clutch&brake

Daj neki linka da vidimo gde sta kako pise...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!


ЯЭВОЛУТИОН

Sta NJANJA dohvati to se pokvari svima....prvo suzuki opoziva sad bmw....ne znam da li je vec bio nesto sa kobetom i seatom....baksuz pa to ti je.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Zato sam i tebe pokvario... posto sam te dovatio :P :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

znaci naravoucenije - cekati njanju da se vidi sta ce da kupi ili planira da kupi i NIKAKO ne kupovati to !!!! haahhahaha


Hohštapler

...taj bi i kuglager pokvario kakav je... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jefta

Pa dobro, ode u radulovic i zamene mu pumpu i gotovo. Zabole ga cose :)

Darko

jes  , da ne zivi u srbistanu ...

Jefta

Jedan email bmw motorad centrali i resena stvar. Jeste Srbistan, ali dokle majku mu.

Havarisan

Drugar i ja 2010. kupili u Nemackoj K1200R doneli ga u Srbiju ocarili i sve to, posle nekog vremena poceo nesto da se gasi i niko nije mogao da mu resi.
Odneo u Radulovic i oni kazu da moze kod njih na dijagnostiku samo ako je kupljen nov u Srbiji jbt. i nista on ga spakovao na prikolicu i odneo u Sloveniju i tamo resili.

Conti-Moto

Citat: Havarisan poslato 10 Januar, 2014, 11:17
Drugar i ja 2010. kupili u Nemackoj K1200R doneli ga u Srbiju ocarili i sve to, posle nekog vremena poceo nesto da se gasi i niko nije mogao da mu resi.
Odneo u Radulovic i oni kazu da moze kod njih na dijagnostiku samo ako je kupljen nov u Srbiji jbt. i nista on ga spakovao na prikolicu i odneo u Sloveniju i tamo resili.

Trebali ste da se javite u BMW-Motorradzentrum u Minhenu sa tim problemom.
Sto kaze Jefta, samo jedan poziv i sacekate da vas pozovu iz Radulovica . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

Major


Jefta

Garancija je world wide, nema tu samo servisiramo ako je kupljen kod nas u Srbiji. Pa ne proizvodis ga ti, vec tamo neka fabrika, i oni garantuju za motor. E sada nisu mi jasni serviseri sto ne prihvataju, jer nije kao da oni imaju trosak, radne sate i potroseni materijal kao i sve delove koji se menjaju naplate od proizvodjaca tj. fabrike.


UFF

kakav bre radulovic zar se ne vozi u deltu?

stilgar

Citat: Jefta poslato 10 Januar, 2014, 15:54
Garancija je world wide, nema tu samo servisiramo ako je kupljen kod nas u Srbiji. Pa ne proizvodis ga ti, vec tamo neka fabrika, i oni garantuju za motor. E sada nisu mi jasni serviseri sto ne prihvataju, jer nije kao da oni imaju trosak, radne sate i potroseni materijal kao i sve delove koji se menjaju naplate od proizvodjaca tj. fabrike.
kako mislis ti da on uvalja svoje delove iz turske i uz to naplati u kesu ruke a onda uredno posalje svabi da mu to plati jos jednom.

Mik

Citat: Jefta poslato 10 Januar, 2014, 11:10
Jedan email bmw motorad centrali i resena stvar. Jeste Srbistan, ali dokle majku mu.

I od BMW-a dobije odgovor da u Srbiji ne postoji niko ko je ovlascen da prodaje njihovu robu, i da nikad culi nisu za Radulovica. I to ako uopste ikako dobije odgovor!