Glavni meni

najdebilnija cestitka

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Januar, 2014, 10:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

evo dodjose i ti dani kad dobijamo sms cestitke....ovo je konkurs za najgoru, najdebilniju ili kako god cestitku u stihu koju ste dobili ove godine..
videk da us vec u bulshitu krenuli oa samo da lokalizujemo problem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Veèeras je Badnje veèe, fina atmosfera uz piæe i sveæe, mirno je veèe ne dolaze gosti, tra¾i od ¾ene ribu, veèeras se posti


OKi

Meni su bezveze sve te poruke koje se rimuju bez obzira na sadr¾aj, taènije banalni su mi i povr¹ni ljudi koji ih ¹alju, jer umesto da ti iskreno èestitaju Bo¾iæ, Novu godinu, roðendan, Uskrs... ako to stvarno misle, kopaju te glupave pesmice po novinama i internetu misleæi kako su duhoviti, a zapravo nemaju pojma koliko su prosti. Èim vi dim rimu u poruci, odmah prestajem da èitam i radi reda odgovaram sa "Hvala, takoðe. Svako dobro".

Bori¹a

skini gace u steker ga ubodi, mir boziji hristos se rodi :D

jocale

Citat: Bori¹a poslato 07 Januar, 2014, 16:42
skini gace u steker ga ubodi, mir boziji hristos se rodi :D

hahahahah nisi normalan :D
Samo polako i pun gas

RRa¹ko

Citat: Bori¹a poslato 07 Januar, 2014, 16:42
skini gace u steker ga ubodi, mir boziji hristos se rodi :D

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [prebicute]

grber

Stari mi je đedo rek'o: 'Kada budeš badnjak sjek'o, ka istoku okreni se, sa tri prsta prekrsti se. Jer s istoka sunce sija, na istoku je i Rusija. Badnjak sjeci, Boga moli i Srbiju majku voli. Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo. Ne daj gubi sa torine, srećan badnjak, moj Srbine!

mkt


TEEfqd

u svitanju hladnog jutra dok tisina svud caruje u hrastovoj mladoj sumi zvuk sekire odjekuje. sto daleko zvuk se cuje sto seciva tako zvece ne cudi se mio brate pravoslavac badnjak sece. vise njega nebo peva gospod mu se blago smeje a badnjake cestita mu cudotvorac vasilije. srecan vam badnji dan. jebote.

BOKYBOY

ja juce dobih ovu :

''nista lepse od nase seljanke,
kad se sagne da lozi badnjake...
suknja kratka a gacice suplje...
viri picic ko detlic iz rupe...
srecan Badnji dan i Badnje vece...

[facepalm]

Dragan_kineziolog

Citat: grber poslato 07 Januar, 2014, 17:18
Stari mi je ðedo rek'o: 'Kada bude¹ badnjak sjek'o, ka istoku okreni se, sa tri prsta prekrsti se. Jer s istoka sunce sija, na istoku je i Rusija. Badnjak sjeci, Boga moli i Srbiju majku voli. Boga moli za Kosovo i za zdravlje Putinovo. Ne daj gubi sa torine, sreæan badnjak, moj Srbine!

Baja Mali Knindza Uzivo 2008 - Stari mi je djedo reko
Baja Mali Kand¾ija
Tezak je zivot nas nindzi

balcan girl

dok komsika brasno seje, u gacama ribu greje, a dok pece zutu proju, na cepanku misli tvoju. dok na raznju prase vrti prema putu dupe vrti, a ti putem badnjak nosis komsiku bi da pokosis. al kod nas se danas posti u kucu se ne primaju gosti, zato sutra kad zora zarudi ti komsiku uhvati za grudi pa prodzaraj da varnica puca jer komsika voli da se tuca. nek se seca tog jutra i neka te opet zove sutra. sretni vam bozicni praznici
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

BOKYBOY


m.mitar

Jel to autobiografska cestitka ili...?! [rofl] [rofl] [rofl]

Bori¹a


balcan girl

Citat: m.mitar poslato 08 Januar, 2014, 01:15
Jel to autobiografska cestitka ili...?! [rofl] [rofl] [rofl]

jbg ne znam koga pitas :D :D al ako pitas mene :D :D to je stiglo ovom mom od njegovog komsije :D :D e sad na koju komsinicu je mislio ja stvarno ne znam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

nije bila cestitka u smislu stihova a i odigravalo se za novu godinu ali u 3:00 negde stize mi poruka od najboljeg druga iz beca:

"brate srecna nova godina,zamalo da zaboravim da ti cestitam,ispovracao sam se na zenu i do malo pre me vredjala pred svima"

ja mu odgovorim:
"hvala druze srecna i tebi itd itd itd....gde slavite?"

"nemam pojma gde smo sad"

(naravno morao sam da je desifrujem,ko one poruke koje postavlja njanja i cbrr1 kad ga zaglave)


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

neznam dal je glupa poruka ili je smesno sto se ispovracao na zenu pred ljudima.

mkt


Gvozden


PECA BMW

U svitanju hladnog jutra,dok tisina svud caruje,u hrastovoj mladoj sumi zvuk sekire odjekuje. Sto daleko zvuk se cuje sto seciva tako zvece ne cudi se mili brate ono vernik badnjak sece. Iznad njega nebo peva,Gospod mu se blago smeje,a badnjake cestita mu cudotvorac Vasilije. SRECAN BADNJI DAN I BADNJACI


Mene cuva Bog,
imam svoj pravac,
ja sam Srbin,
ja sam pravoslavac!!!
Hristos se rodi


Kacigu na glavu, motor nek te vodi... Mir Bo¾iji, Hristos se rodi...



Neka Gospod sa nebesa da tebi Mercedesa,a po zelji dragog Hrista neka bude dizel 300, jer mecka je uvek u modi, MIR BOZIJI HRISTOS SE RODI...

FB rad !

evo malo i tarzanije rad :

Crni sine, na ¹ta to lièi¹, ko te prebio, da nisi na radovce naleteo?
- Nisam, kevo. Bio sam na tradicionalnom lomljenju èesnice na Terazijama. Jebiga, ruptura jetre, slomljen nos, izbijena tri zuba, ukrali mi novèanik i samsung galaksi ali sam uspeo da uzmem zlatnik. HRISTOS VOSKRESE, KEVO!
- TAJ RAD, SINE!


ima jos gomila al me mrzi da kopiram
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !