Glavni meni

Vanbrodski motor - problem

Započeo Veljko79, 05 Januar, 2014, 22:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

Citat: Veljko79 poslato 07 Januar, 2014, 22:17
U pravu ste bili za kompresiju.bas to mu je falio.Kad smo ga skroz rasklopili  na drugom klipu karike zavarili, nesto uletelo unutra i zaderalo klip i sto je blokiralo karike da rade svoj posao! sutra po nove karike i prekosutra sklapamo!


reko ti ja da proveris smesu...eto vidis da sam bio u pravu,klip zaglavio i nije mogo da povuce smesu ;)

Veljko79

Mislio sam da ce te me pojesti kada ste poceli sa zajebancijom,ali u svakoj sali ima malo istine. :D

ЯЭВОЛУТИОН

u svakoj sali ima najmanje sale.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Veljko79

Nemogu da verujem da u celoj Srbiji nema  bombina za pentu!  nasao sam na netu polovne i lik trazi 55e po komadu strasno!
Zna li ko gde ima neki ovlasceni servis za dzonsona ili envirude?
[panic]

ЯЭВОЛУТИОН

Mile Dzonson kod hipodroma.....i cena im je oko 50 evra....marine program...nema jeftino..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

DR Goran

Ae bre kakvi ste pa nije svako za tipkaonicu....  a i ovi majstori Ccc su mogli da ka¾u èoveku da filter I ne postoji I da mu ni¹ta nije zaderalo klip nego se ili pregrejao ili mu dozer za ulje umro I da ako tako sklopi opet æe isto da mu se desi ako ne izleèi uzrok
Aaaa, pa to ne moze..neee mooze.. To ne pasuje... To je djunta sa sitnim nutom..