Glavni meni

Vanbrodski motor - problem

Započeo Veljko79, 05 Januar, 2014, 22:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

perlx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Januar, 2014, 22:36
Znam da je kod pokojne Baba Stane bio jeftiniji 3 evra po pakovanju.
Pokojna baka Stana je imala dozivotni dogovor sa fabrikom, nama sad naplacuju ono sto su njoj odbijali, kapitalisticka posla...

Njanjo bre kakav si covek, sledeci put kad budes coveka slao kod konkurencije sa bofl kineskom kompresijom qrac ces popust na kolicinu da dobijes.

clutch&brake

Ajde bre ti preprodavac sisaj karu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

perlx


clutch&brake

@veljko79
ako ne budes mogao da nadjes adapter za svoj motor pozajmicu ti ja od moje honde.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

onda se cudis sto ti namotoru otkinulo ventil...kinesku sipas...a rekao sam ti da uzimas samo shell ili onu japansku....kakav drkadzija
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Nemoj tako, treba posle da ga proda, reci kad bih ja rekao da mu je pukao blok jer je uvrtao pogresne nastavke :o

Havarisan

ako bude trebao adapter za dolivanje vicite!

clutch&brake

Rev i merix

da li realno sve morate da drukate???
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

eclipse4

a sta je to sauk? sto nije seug?mozda je saug u kvaru ?  [neampojma]

si mu stelovao smesu?

goranvojska


isterivac

Citat: perlx poslato 05 Januar, 2014, 22:23
CAPS je jedan od simptoma nedostatka tecne kompresije u vanbrodskim motorima. Ume da se javi u retkim slucajevima i moto agregatima, ponekad i u automobilima, ali to je vec druga prica.
Adaptera za vanbrodske motore trenutno nema na stanju, ceka se da clan "isterivac" isporuci novu kolicinu "svezih ispod struga".
Standardna razblazena 13.27% tecna kompresija trebalo bi da bude na stanju nakon praznika u standarnom Eritrijum36 46.2ml kontejneru.
Ceka se neka teta da pocepa carape da mogu da procedim rashladnu tecnos' poceo strug da kaslje, ne volE opiljke :D i odmah ce biti adaptera i metalnih levaka za nalivanje kompresije :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ЯЭВОЛУТИОН

ti nadjui neke dobre tete sa halterima a ja se dobrovoljno javljam za duznost cepanja carapa
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Januar, 2014, 12:05
ti nadjui neke dobre tete sa halterima a ja se dobrovoljno javljam za duznost cepanja carapa

zuljevima??
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

pa kad sam na tebe nazuljao kurac...bem te
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

 [stop] [stop] [stop] [stop] [nono] [nono] [nono] [nono] [nono]
Za evinrurude vandrodske nemojte djavo da vas natera da sipate neku fal¹ kompresiju sjebaæete i ono ¹to valja na motoru.Tu mora ba¹ kompresija za njega èak se razlikuje i po snazi.Nisu to bezveze najbolji vanbrodki motori.

Veljko79

U pravu ste bili za kompresiju.bas to mu je falio.Kad smo ga skroz rasklopili  na drugom klipu karike zavarili, nesto uletelo unutra i zaderalo klip i sto je blokiralo karike da rade svoj posao! sutra po nove karike i prekosutra sklapamo!

Veljko79

U filteru za vazduh nije bilo nista ,suplja cevka pa je tu nesto usisao klip. Cim je ponovo upalimo zovem na  pivo. [cheers] [cheers]

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

vid mene..i ja nesto pogodio.....vrh...sad cu svima da pricam kakav sam majstor....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

clutch&brake

pa koliko seres moras nesto da pogodis
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!