Glavni meni

ajd opet neko druzenje

Započeo clutch&brake, 02 Januar, 2014, 18:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

hvala boki  :-*

ja dajem jer ne mogu da shvatim kome je provod da ide u koloni 30kmh dok mu ne prokuva motor i to u liniji dok se "redari" vozaju oko vas ko kerovi a vi ovce svi u liniji  [facepalm] (isao i ja jednom i nikad vise) pa zar je to sloboda voznje motora? max 50kmh i jedan iza drugog ko na streljanje?  [doh] [samoubistvo]
izvini buraz smatram te za prijatelja ali mene to podseca na vojsku ili policiju a za oba treba da si placen i to dobro jer rizikujes zivot a oni koji to rade besplatno da bi neko drugi pokupio poene su za mene u najmanju ruku  [dunce] bez zelje da ikog uvredim e pa eto zato i minus koji upravo za to i sluzi (ko se sa mojim stavom ne slaze nek lupi sad slobodno meni ja se ne ljutim)

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2015, 02:26
hvala boki  :-*

ja dajem jer ne mogu da shvatim kome je provod da ide u koloni 30kmh dok mu ne prokuva motor i to u liniji dok se "redari" vozaju oko vas ko kerovi a vi ovce svi u liniji  [facepalm] pa zar je to sloboda voznje motora? max 50kmh i jedan iza drugog ko na streljanje?  [doh] [samoubistvo]
izvini buraz smatram te za prijatelja ali mene to podseca na vojsku ili policiju a za oba treba da si placen i to dobro jer rizikujes zivot a oni koji to rade besplatno da bi neko drugi pokupio poene su za mene u najmanju ruku  [dunce] bez zelje da ikog uvredim e pa eto zato i minus koji upravo za to i sluzi (ko se sa mojim stavom ne slaze nek lupi sad slobodno meni ja se ne ljutim)

...daj bre ne zezaj...zasto to shvatas tako tragicno,skroz je dobar trip biti tu tih sat vremena i dati svoj skroman doprinos necem dobrom za sve nas...isao sam vise puta i svaki put se super proveo...nije mi prokuvao motor nikada...i ja tebe smatram za prijatelja naravno :-*

UFF

kolona, red, redari, mala brzina, policijska pratnja, prokuvala masina.. sa kojim ciljem i za ciju korist? kome je to zadovljstvo? nekom ko vozi tomosa mozda?  jer ga jedino tad svi ne obilaze
cilj je da nas primete u saobracaju? da skrenemo paznju? [rofl]  pa primete nas tek kad im ulubimo cizmom vozaceva vrata sto su nas isekli to znas i sam
ok je da odes ispred trga da vidis sta ima od motora i da se pozdravis sa ljudima koje znas ali da ides da se vozis u prvoj sa njima ne hvala treba da poludim prvo

aj reci zar nije bolje da se skupi grupa nas i da ga opeglamo preko avale do ralje i nazad?

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2015, 02:36
kolona, red, redari, mala brzina, policijska pratnja, prokuvala masina.. sa kojim ciljem i za ciju korist? kome je to zadovljstvo? nekom ko vozi tomosa mozda?  jer ga jedino tad svi ne obilaze
cilj je da nas primete u saobracaju? da skrenemo paznju? [rofl]  pa primete nas tek kad im ulubimo cizmom vozaceva vrata sto su nas isekli to znas i sam
ok je da odes ispred trga da vidis sta ima od motora i da se pozdravis sa ljudima koje znas ali da ides da se vozis u prvoj sa njima ne hvala treba da poludim prvo

aj reci zar nije bolje da se skupi grupa nas i da ga opeglamo preko avale do ralje i nazad?

...ma ok brate,tvoj izbor...postujem...evo ti + ...ne mogu da se objasnjavam... :-*
p.s.A peglanje moze uvek...pa i posle skupa... ;)

dzimika

A sad ne mozes na skup, propagiras nebezbednu voznju :P


Kostić

ja ne kapiram taj mas i te udru¾be i organizacije, solo sam se rodio, solo se taljigam i neverovatna pojava, prvi put u istoriji srbije, obio sam preko pet iljada na dva toèka od novembra i svi su me videli u saobraæaju, niko me nije udario, zabo, navuko, nasadio i sl. al kapiram povod za dru¾enje, vozanje, zezanje, ¹to nije primar jel, primarno je da se vozaèima objasni da smo iza¹li na ulice. a ja nisam ni oti¹o snje. ma nema veze, biæe klipovi za domaæe klipove, koji nijesu dosadni :)


DraganPavlicevic

UFFe, ja sam za Ralju.Bio mi je juèe Kiboa, pa smo se dogovarali za neku vo¾njicu.Eto prilike da se malo dru¾imo.Ja æu doæi ispred skup¹tine da bih video neki lep motor i sreo nekog poznatog, ali da vozim u koloni ne pada mi na pamet.Prva brzina, temperatura motora na 104, okolo policija, gde je tu èar vo¾nje?

juga

Ko ko hoæe da ide na otvaranje sezone neka ide, ko neæe ne mora, nije lo¹e na neki naèin skrenuti pa¾nju ostalim uèesnicima u saobraæaju da postojimo, ali lièno smatram da jedino ozbiljna medijska kampanja to mo¾e.Naèelnik saobraæajne policije, pretstavnici agencije za bezbednost saobraèaja,ne silaze sa tv-a ,a kada treba da se objasni da su nove odredbe zakona u stvari dobre, ali niko ne prièa o morciklistima ili tek samo pomenu. Ako ima nekoga iz medija medju nama neka se malo anga¾uje po tom pitanju!

UFF

Citat: DraganPavlicevic poslato 19 Mart, 2015, 17:05
UFFe, ja sam za Ralju.Bio mi je juèe Kiboa, pa smo se dogovarali za neku vo¾njicu.Eto prilike da se malo dru¾imo.Ja æu doæi ispred skup¹tine da bih video neki lep motor i sreo nekog poznatog, ali da vozim u koloni ne pada mi na pamet.Prva brzina, temperatura motora na 104, okolo policija, gde je tu èar vo¾nje?

ok ako nas ima jos doci cu i ja tamo ali kad oni krenu u gay voznju (kolona, vozic, lokomotiva itd) mi odosmo do avale
moze?

freepartyman

Ja sam mislio da je otvaranje danas, kad jje taj 19 april..
I became a beast to rid myself the pain of being a man