Glavni meni

oce i "Crnci" u manijake...

Započeo Ivan1979, 24 Januar, 2011, 19:04

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Svi mi maniajci  kao i svi ostali   na bilo kom forumu smo tu iz milion i jednog razloga, neki da nesto nauce, neki da nekog nauce, neki da nista  i nikoga ne nauce,...,...,...,...,  a neki ni sami ne znaju zasto su tu.

Kapiram da neko nekoga iznervira toliko da ovaj izludi, ali imamo to zlatno dugmence  i dovoljan je jedan klik da skines budalu sa qrca.

Nego teo sam nesto drugo da pitam, a to je sta rade Crnci u stavrnom zivotu?
Da li znaju za njega i kako resavaju slicne probleme kada nema nikakvog dugmenceta?
Kako izlaze na kraj sa neistomisljenicima i provokatorima?

Nikoga ne vredjam samo me  interesuje  :P


[cheers]



UFF

Kako da dobijes odgovor na to pitanje kad nemamo nijednog crnca da ti odgovori? :)

Ivan1979

grdno gresis sinko, evo pojavise se par komada ....   [doh]   

Samo da se ne razmnozavaju suvise brzo  ;)

johann

Kakvo pitanje takav i odgovor  ;D



Panta Zemunac

Pa ¹to se stide i kriju ako ih ima...Ako su tu oni Bradersi/madersi...zna¹ oni opasni, bodu se po ko¾i, ¹araju, imaju i neke kosti, lobanje...ma stra¹no bre...ako oni mogu ovde pa crnci su za njih male bebe!


Zaboli Srbina koliku kitu ima...pa ne hebe samoga sebe...bitnije su mu velièina grudi kod cave i obim njene ro¹e...A ovi iskompleksiranih ¹to su teglili sa kitama tovare sena pa se istegli...pa to je za ¾ene hvala, ne za njih!!

Ivan1979

Jedan od razloga povecanja broja crnaca na nasem forumu su bas ovakva skretanja sa teme  [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

Nadalina

Pa, pazi...
Ja to vidim ovako... Ne moze mene iznervirati neko koga poznajem virtuelno toliko koliko ja njega mogu ignorisati... Jer, ovo je samo virtuelni svet koji nije sav moj svet... I to je to- kraj. ;)
Dzukela u podznaku

despic

klasican divljak

joka

Kako nije jasno? Pa pita crnac belce, ¹to be¾ite od mene, nisam ¹ugav! [rofl]

noam chomsky

Pitanje je samo sta onoj ribi prolazi kroz glavu i o cemu ce razmisljati kad njen dragi legne preko nje... :)
lepota prirode je refleksija lepote nauke

MotoManijak

Pa ako joj se ono svidja moze dragi i saku do lakta da joj gurne
Samo treba da budu otvoreni i iskreni u svojoj vezi ;)

Ivan1979

Manijaci jedni, opet ne pratite na casu  [prebicute]   

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]