Glavni meni

Dihtunzi izrada

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 18:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Plazma Keks

mnogo si jadan, ne mogu ni da te zalim koliko si jadan

Gašpar

Alo bre, spustajte loptu dole.

Bambi, pametnije je da se izvinis coveku koji je dosta stariji od tebe, a ne da ga nazivas kretenom i slicnim pogrdnim imenima...

Plazma Keks

necu ni u ludilu. ranije me je isto tako podjebavao u drugim postovima i nisam mu odgovarao ni na sta. sad mi je dokurcilo

zmiya

Nema potrebe da mi se izvinjava,on o sebi govori.. To ¹to sam stariji nema nikakve veze,uvek sam mrzeo kad mi neko prièa kako je on ne¹to bio u svoje vreme..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 07 Novembar, 2011, 22:03
Citat: Plazma Keks poslato 07 Novembar, 2011, 17:44
imam kuci klingerita u 2 debljine i stancujem kad mi treba zaptivka. moj cale je na nekoliko mesta ranije isao da mu naprave dihtunge glave za I®-a i nisu bili ni za Q. posle sam video u jednoj firmi koja radi u pogonu bivseg DMB-a da ima alu-rolne od kojih se pravi ambalaza za pastete i tako to, palo mi napamet da napravim dihtung glave jer je stari vec crko, uzeo sam mali komad i od toga uz pomoc klingerita i uz malo truda i strpljenja sam napravio dihtung glave za I®-a i evo, i dalje ¹ljaka ;D

Super,ti si na¹ idol..a onda je mrmot uvio èokoladu u ambala¾u od pa¹tete..
Jel to onaj sto ga teramo u crveno....aaahhhaaa
Ja nisam siguran , ali mislim da u zivotu nisam procitao ovakvu izjavu.....ti ono bese poravlja nesto....e ja ti ne bi dao da mi popravis ni cekic....neces ga sklopiti kako treba.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

On je bre proizvodjaè dihtunga glave od ambala¾e pa¹tete,ne popravlja ni¹ta,on bre pravi..

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zmiya poslato 08 Novembar, 2011, 19:29
On je bre proizvodjaè dihtunga glave od ambala¾e pa¹tete,ne popravlja ni¹ta,on bre pravi..
PATE GASKET MAKER.....unique for IZ paneta motorcycles...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Pikant dihtung glave,novi dihtung glave sa ukusom lososa,pileæi pa¹teteni dihtung..

ЯЭВОЛУТИОН

deciji pileci dihtung, dihtung sa povrcem, dihtuntunang
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bigbad86

Citat: Black Adder poslato 03 Novembar, 2011, 00:37
Citat: revolution poslato 02 Novembar, 2011, 22:13

Poredeæi sa cenama delova za automobile, idu x2 ili vi¹e puta, a imaju istu svrhu, ne verujem da su alati i prese za pravljenje dihtunga za motore specijalno razlièiti od onih za automobile. e sad ako je space shutlle u pitanju, onda original, svakako  ;D

Fora je u serijama. Motori se prave u daleko manjim serijama pa su zbog toga skuplji. pa pogledaj samo akumulatore. Kostaju skoro ko za kola a manji su minimum 3 puta!



KAPITEN

Postovane kolege posto vidim da se digla prasina oko dihtunga i izrade istih resio sam i ja da se umesam. Moja primarna delatnost vec sedam godina je izrada dihtunga za putnicka, teretna i poljoprivredna vozila. U nekoliko navrata sam imao priliku da radim zaptivke i za nase omiljene ljubimce kako za glave motora tako i za izduve,dekle itd itd. Prstenovanje zaptivki radim iskljucivo od bakra a od materijala za zaptivke glave motora koristim i zicane i limene klingerite. Ukoliko nekom treba nesto da se odradi a da nije u mogucnosti da nadje originalan deo neka se javi odradicu to sa popustom za clanove ovog foruma. Kod mene mozete nabaviti i izuzetno  povoljno klingerit u raznim debljinama. Pozdrav.

rtaku


KAPITEN

062 590 002, 021 847 098, 064 25 22 442- ovaj telefon od 08.00-15.00h

KAPITEN