Glavni meni

Za¹to ste jo¹ uvek ovde???

Započeo Uncle Bob, 28 Decembar, 2013, 18:07

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


mali_zmaj

Zato sam ja otisao i dao svoje oruzije,jer vadjenje novog oruzanog lista me izadje skuplje nego trenutna trzisna cjena oruzija koje sam posjedovao..  E sad posto su nas ciljano razoruzali..,sve mi je jasno!!  Al sam rekao policajcu i kazem to i javno,nabavit cu oruzije ilegalno,a oni neka ga pokusaju naci!!  Pa i ako ga nadju i oduzmu kupit cu pusku,pa cu na kraju zavrsiti sa minobacacem!!  Pizda im materina glupa!!  GLUPANI BIROKRATSKI!!  Uvlace se strancima tako sto razoruzavaju narod koji ima oruzije u legalnom posjedu!!  E sad neka se napuse nece znati da ga imam..,mogu ga kupiti sutra,mogu za pet godina!!!  Pa zar se kriminal i oruzane pljacke i ubistva desavaju legalnim oruzijem,nikad!!  Dobro kaze jedan stariji gospodin,91 su nas u Krajini razoruzavali Hrvati,jer su imali podatke ko posjeduje oruzije,i vise nikad nece imati legalno oruzije!!  Podrzavam!!

Eto to sam ja imao da kazem za dnevnik!!!
jin-jang

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Pa balkanska price jos nije gotova....,ko zna,nadam se da ne..,ne ponovilo se!!
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2018, 20:50
Citat: Grof poslato 24 Januar, 2018, 20:44
Pa Vasssssiæ ... neko kako bi se èovek prezivao  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl]

sva cetiri znaka su na tacnom mestu,hoce li neko probati konacan odgovor? ;)

UFF

onaj ko treba ili zeli da zna on vec zna, ostale zabole patka

eclipse4

bas tako

evo ja ne znam kako se ti prezivas  a i ne pitam te  [rofl]

Glava Dole

Citat: eclipse4 poslato 26 Januar, 2018, 02:22
bas tako

evo ja ne znam kako se ti prezivas  a i ne pitam te  [rofl]

Marko ......ic foruma nasega kraljevic [rofl]


Lazic


mali_zmaj

Et budale... Moze da kresne sta oce,a on voli da ga primi..  E da sam ja visok,i lijep kao taj moron...,vozio bih neko golemo motorce,jer bi napokon mogao sjesti na isti...  !!!   hahahahhhaaa
jin-jang

Hattrick

Sve bi camuge iz Bronxa uzdisale za tobom  [rofl] [rofl] [rofl]

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

mali_zmaj

Citat: Hattrick poslato 26 Januar, 2018, 19:50
Sve bi camuge iz Bronxa uzdisale za tobom  [rofl] [rofl] [rofl]
da,da hahhaha ,kako se sjeti camuga iz Bronksa,jesi loooodd!!    [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
jin-jang

Ivicat

Gledam neku sveCku seriju. Tamo stalno oblacno. Sta im vredi standard kada nema kratkih majica i uskih sorceva. Fuj...

PECA BMW

Citat: Ivicat poslato 27 Januar, 2018, 19:42
Gledam neku sveCku seriju. Tamo stalno oblacno. Sta im vredi standard kada nema kratkih majica i uskih sorceva. Fuj...

to onda ko u Salzburg da snimano :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Bio sam u ©vedskoj nije sve tako crno, zapiju se pa na sve strane bude kratkih majica i uskih ¹orceva... Èak i u more umeju da upadnu... :D

mali_zmaj

Ili odu na one trajekte koji izadju u medjunarodne vode,iznapijaju se ,vrate se u luku ,pa ih izbacuju na obale u hrpama polumrtve od cuge!!
jin-jang

Lone Wolf

Da, kod nas se kulturno pije.
U biblioteci.
Не може рај на земљи.