Glavni meni

Za¹to ste jo¹ uvek ovde???

Započeo Uncle Bob, 28 Decembar, 2013, 18:07

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Cuvam ko oci u glavi a rakete primam na poklon :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4


Splinter

Ето, баш зато што ја тако хоћу . . . . да будем овде!
Небитни пролазник

Lazic

I ja se te¹im tim razlogom... ;D

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Splinter

Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2018, 10:36
I ja se te¹im tim razlogom... ;D

Био, видео, вратио се! Не тешим се! Одавно сам схватио да је бити свој на свом најлепше, како год да је, моје је!
Небитни пролазник

Splinter

Небитни пролазник

Lone Wolf

I ja sam gde ja hoæu.
Samo sad tamo a kad doðe vreme opet ovamo.
Zato jer tako hoæu.
Kad doðe staros da budem ovamo sa parama otamo.
Не може рај на земљи.

Lazic

Citat: Splinter poslato 24 Januar, 2018, 10:40
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2018, 10:36
I ja se te¹im tim razlogom... ;D

Био, видео, вратио се! Не тешим се! Одавно сам схватио да је бити свој на свом најлепше, како год да је, моје је!
U poslednjih 28 godina gde god sam odlazio nisam hteo da se vratim... Moguæe da nisam bio na gorim mestima... Nemaèka, Austrija, Èe¹ka, Slovaèka, ©vedska, Italija... Sa pauzom od '91-ve do 2003-æe...

Splinter

Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2018, 10:58
Citat: Splinter poslato 24 Januar, 2018, 10:40
Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2018, 10:36
I ja se te¹im tim razlogom... ;D

Био, видео, вратио се! Не тешим се! Одавно сам схватио да је бити свој на свом најлепше, како год да је, моје је!
U poslednjih 28 godina gde god sam odlazio nisam hteo da se vratim... Moguæe da nisam bio na gorim mestima... Nemaèka, Austrija, Èe¹ka, Slovaèka, ©vedska, Italija... Sa pauzom od '91-ve do 2003-æe...

Можда ниси нашао оно што си тражио па самим тим и довољно се потрудио да останеш.

У последњих 48, где год да сам био увек сам једва чекао кад ћу да се вратим својој кући. "Свуда пођи својој кући дођи"!

Небитни пролазник

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 23 Januar, 2018, 23:43
svaka kuca je puna oruzja.....nozevi,viljske...kutljaca,satara......cev od usisivaca,dzoger.....peskir za gusenje...sta jos ima interesantno,razbijene flase,tegle,boce mirisa......zubi


ma samo da covek ukljuci mastu  ;D ;D ;D

i onda dodju panduri i kazu oduzima se "vatreno ruzje" .... ma brate otkinucu mu zubima grkljan,ajd mi oduzmite zube  [djavo]

Meni bukvalno malopre bio policajac, jer se u njihovoj evidenciji vodi da je moj pokojni otac vlasnik oru¾ja, pa su dobili nalog da se to sve ra¹èisti.
Sve bi to bilo u redu da ja nisam pre 9 godina, posle ostavinske rasprave, polagao za rukovanje vatrenim oru¾jem, platio sve da¾bine i obaveze da bih dobio odgovarajuæe potvrde i oru¾ne listove na moje ime.  U meðuvremenu plaæam redovno porez na oru¾je. Skoèio mi pritisak po¹to sam uvek precizan kad god ne¹to radim sa dr¾avom i èuvam sva dokumenta i uplatnice.

Malopre me zove i ka¾e da se u njihovoj evidenciji za isto oru¾je vodimo i pokojni otac i ja kao vlasnici.
Toliko o ureðenoj dr¾avi.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

hej mareskin jes li ti rekli nesto o toj novoj dozvoli kako svi moramo da je zamnimo, imamo rok, platimo takse za novu dozvolu, lekarsko uverenje, polazemo za obuku itd?

http://lorist.co.rs/vasa-pisma-otimanje-para-za-novi-oruzni-list-sramota-ljudi/


mareskin

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2018, 15:09
hej mareskin jes li ti rekli nesto o toj novoj dozvoli kako svi moramo da je zamnimo, imamo rok, platimo takse za novu dozvolu, lekarsko uverenje, polazemo za obuku itd?

http://lorist.co.rs/vasa-pisma-otimanje-para-za-novi-oruzni-list-sramota-ljudi/



Rekli su mi da dođem za mesečak dana dok im prođu gužve, da bih uzeo račune i iznose na koje treba da uplatim.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

po novom zakonu ja moram didem da placam takse nosam potvrde i vadim novi oruzani list

ako to ne uradim u zakonski predvidjenom roku onda mi oruzje postaje neleglano?  :wtf:

mareskin

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2018, 15:45
po novom zakonu ja moram didem da placam takse nosam potvrde i vadim novi oruzani list

ako to ne uradim u zakonski predvidjenom roku onda mi oruzje postaje neleglano?  :wtf:

Dr¾ava je najveæi neprijatelj svog naroda.
A takse su nam u odnosu na primanja ba¹ potaman.

Oru¾je koje imam sam nasledio i u porodici je otkad pamtim. To je jedini razlog za¹to je jo¹ uvek tu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

eclipse4

Citat: UFF poslato 24 Januar, 2018, 15:09
hej mareskin jes li ti rekli nesto o toj novoj dozvoli kako svi moramo da je zamnimo, imamo rok, platimo takse za novu dozvolu, lekarsko uverenje, polazemo za obuku itd?

http://lorist.co.rs/vasa-pisma-otimanje-para-za-novi-oruzni-list-sramota-ljudi/




vako nesto mislis?


Lazic

Poku¹avam nedeljama da se setim kako se preziva¹... :o ;D ;D ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 24 Januar, 2018, 20:27
Poku¹avam nedeljama da se setim kako se preziva¹... :o ;D ;D ;D
da je prezvljao i ono "A" pomislio bih da se preziva Vucic.

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 24 Januar, 2018, 20:17
Citat: UFF poslato 24 Januar, 2018, 15:09
hej mareskin jes li ti rekli nesto o toj novoj dozvoli kako svi moramo da je zamnimo, imamo rok, platimo takse za novu dozvolu, lekarsko uverenje, polazemo za obuku itd?

http://lorist.co.rs/vasa-pisma-otimanje-para-za-novi-oruzni-list-sramota-ljudi/




vako nesto mislis?



Jeste. Na to je mislio, samo sa lep¹om slikom :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Grof

Pa Vasssssiæ ... neko kako bi se èovek prezivao  [rofl]