Glavni meni

Za¹to ste jo¹ uvek ovde???

Započeo Uncle Bob, 28 Decembar, 2013, 18:07

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Citat: Lone Wolf poslato 17 Januar, 2018, 11:45
Znam babetine koje su prale sudove po Grazu i tako oti¹le u penziju.
Sad se zajebavaju po Banjama i planinama u Srbiji.
A moji ako se zaka¹lje jedno ovo drugo odma tuèe po leðima, da nije samo iæi kod doktora. Pun radni sta¾ u SFRJ zajedno imaju 300€ a pomenuta bakutaner iz Graza sama 900€.

Moja rodjaka, prala sudove, cistila podove, ali 2 stana u Kgu ima + kucu u Austriji, jeste izginula rintajuci, tada se tamo radilo mnogo vise nego kod nas, sada je manje-vise isto i tamo i ovde se rinta nenormalno, samo sto cemo mi u penziji umesto banja da koristimo konopac.

Inace, zivi i dalje tamo, cuva unucice i ne planira da se vraca, ne znam za koji ce joj moj ona 2 stana.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


SSZGO

ok je u srb, ako imas prihode odnegde napolju... nije skupo, ali ne mozes nista da zaradis...

ja se razmisljam o povratku u evropu, naravno ne bih radio tu u srb, nego neke kratke izlete  po svici i monaku 2 3 meseca,  uzme se koji dinar, i onda natrag do srb na odmor od 2 3 meseca...

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

mrle

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2018, 16:10
pa da ima
i da se qrci :D

uffe, odradi roðaku za dva stana.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2018, 16:17
ok je u srb, ako imas prihode odnegde napolju... nije skupo, ali ne mozes nista da zaradis...

ja se razmisljam o povratku u evropu, naravno ne bih radio tu u srb, nego neke kratke izlete  po svici i monaku 2 3 meseca,  uzme se koji dinar, i onda natrag do srb na odmor od 2 3 meseca...


znas nije posteno i malo je jadno....odu ljudi u nemacku ili gde god da rade ne placaju ovde socijlno i zdravstveno, ali kad omatore i razbole se dodju ovde da se lece....koriste ono sto ovde ljudi odvajaju od svoje crkavice da bi se ovde lecili za dzabe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Najcesce dolaze u Srb da stave zube, skupa keramika u EU.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

SSZGO

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 17 Januar, 2018, 16:35
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2018, 16:17
ok je u srb, ako imas prihode odnegde napolju... nije skupo, ali ne mozes nista da zaradis...

ja se razmisljam o povratku u evropu, naravno ne bih radio tu u srb, nego neke kratke izlete  po svici i monaku 2 3 meseca,  uzme se koji dinar, i onda natrag do srb na odmor od 2 3 meseca...


znas nije posteno i malo je jadno....odu ljudi u nemacku ili gde god da rade ne placaju ovde socijlno i zdravstveno, ali kad omatore i razbole se dodju ovde da se lece....koriste ono sto ovde ljudi odvajaju od svoje crkavice da bi se ovde lecili za dzabe....


sta bre lupetas opet, ko se bre gde leci za dzabe, pa jeftinije mi je da se lecim u dubaiju nego u srbiji... o cemu ti covece pricas leba ti razana....

pa ja radio zube u dubaiju za 1000 e na 24 rate u srb mi trazili 1500 kesh... nemas ti blage veze sta pricas...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

uzgred budi receno bole me q za socijalno i zdravstveno u srb, kao i za sve jadne ljude u srb i van nje... znas, bole me q ustvari za sve redom, gledam samo kako meni da bude dobro...

a i kad budem odlazio odavde , posto ne planiram da se vracam, zajebacu koga god mogu ovde i uzecu im sve sto mogu...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Lazic

Da si na vreme prao zube, u¹tedeo bi somiæa... ;D



Ontopic:
Neam pojma koji sam Q ovde jo¹ uvek...

Hurricane

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2018, 17:13
uzgred budi receno bole me q za socijalno i zdravstveno u srb, kao i za sve jadne ljude u srb i van nje... znas, bole me q ustvari za sve redom, gledam samo kako meni da bude dobro...

a i kad budem odlazio odavde , posto ne planiram da se vracam, zajebacu koga god mogu ovde i uzecu im sve sto mogu...

Tebi sa ovakvim stavom i nije problem da se seljakas ko cergar ciganin, jbga, volis samo sebe i samo na sebe i mislis, niti ti je iko drag niti ti ikome, lako je tebi..


milomir22

Pitali cigu sta ce da radi ako bude smak sveta.

-Sta sta cu, zenu i decu za ruku i pravo u Nemacku!!!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Citat: Hurricane poslato 17 Januar, 2018, 17:51
Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2018, 17:13
uzgred budi receno bole me q za socijalno i zdravstveno u srb, kao i za sve jadne ljude u srb i van nje... znas, bole me q ustvari za sve redom, gledam samo kako meni da bude dobro...

a i kad budem odlazio odavde , posto ne planiram da se vracam, zajebacu koga god mogu ovde i uzecu im sve sto mogu...

Tebi sa ovakvim stavom i nije problem da se seljakas ko cergar ciganin, jbga, volis samo sebe i samo na sebe i mislis, niti ti je iko drag niti ti ikome, lako je tebi..


Jel me zeza¹ da nisi primetio sarkazam...??? :o

Hurricane

Ti jesi? :o

Nije mu prvi put da pljuje po Otadzbini, mozda zato

Lazic

Mo¾da zato ¹to ga dugo poznajem... :)
Moja otad¾bina je planeta Zemlja, pukom sluèano¹æu sam ovde roðen... Mada puno volim Srbiju, na svetu nema puno ovako lepih mesta... Da ne bude zabune, volim i ostatak Balkana, al' to sam samo ja utopista...

Ivicat

Hajde sto ovi tvoji bombardovase nas '99. Al' sto tebe kad si njihov :D

Lone Wolf

A da li je...
moja teorija- nostalgija i ono ¹to te vuèe u rodni kraj u stvari samo regresiranje tj èe¾nja za roditeljskim domom, prvobitnom porodicom...

Ima i narodna:  Pametan ¾ivi gde mu je bolje...
Не може рај на земљи.

Lazic

Citat: Ivicat poslato 17 Januar, 2018, 19:33
Hajde sto ovi tvoji bombardovase nas '99. Al' sto tebe kad si njihov :D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [andjeo] :-[

mali_zmaj

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2018, 17:13
uzgred budi receno bole me q za socijalno i zdravstveno u srb, kao i za sve jadne ljude u srb i van nje... znas, bole me q ustvari za sve redom, gledam samo kako meni da bude dobro...

a i kad budem odlazio odavde , posto ne planiram da se vracam, zajebacu koga god mogu ovde i uzecu im sve sto mogu...

To je duh!!!   [pop] 

Sta planiras kad masa padne,kad se pare potrose..,ajd mnogo si se odrodio,al opet to je tvoj izbor tvoja stvar...  Iskreno tesko je iskomentarisati taj tvoj stav,al sad imas takav kont jer ti je potaman sve...  Sta ako nesto podje po zlu.. ne daj boze. Nek te ovako dobro sve sluzi do smrti,lova,zdravlje,ribe... Al stav ti je upitan..
jin-jang

eclipse4

Citat: milomir22 poslato 17 Januar, 2018, 16:42
Najcesce dolaze u Srb da stave zube, skupa keramika u EU.

ja platio plombiranje 280e a ovde 1500 dinara pa ti vidi sad

eclipse4

Citat: SSZGO poslato 17 Januar, 2018, 17:13
uzgred budi receno bole me q za socijalno i zdravstveno u srb, kao i za sve jadne ljude u srb i van nje... znas, bole me q ustvari za sve redom, gledam samo kako meni da bude dobro...

a i kad budem odlazio odavde , posto ne planiram da se vracam, zajebacu koga god mogu ovde i uzecu im sve sto mogu...

nemoj samo,da te posle traze man in black :)