Glavni meni

Za¹to ste jo¹ uvek ovde???

Započeo Uncle Bob, 28 Decembar, 2013, 18:07

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m


Lazic


UFF

Citat: Aleks Cross poslato 31 Decembar, 2013, 04:44
os u skype ajde preko pp ime da ti i ja druge nebi ovde drklali sa nekim nebulozama

[clapp] [thumb_up]

Citat: metarex poslato 31 Decembar, 2013, 11:18
Citat: enduro ctx poslato 31 Decembar, 2013, 11:09
Citat: redshadow poslato 31 Decembar, 2013, 04:06
posrednik kupovine preko neta. kupujem od kineza prodajem skandinavcima. imam redovne musterije....nekad je i manje od 5 min dnevno.

               Nista smesnije odavno nisam procitiao....koga bre ti foliras .Radis 5 min za prosecnu platu u Srbiji sto je nekih 300 do 400 evra i kao to ti je dovoljno za zivot.Znaci ako bi radio 10 puta duze tj 50 minuta bio bi dobra 3 do 4 soma evra.Pa mislim steta je sto propustas takvu prilku i ne obezbedis sebi jos neko kvalitetnije zezanje sem foruma.

opet nisi shvatio. nije sve u parama decak. zasto vise ako je ovo dovoljno. covek mora biti zadovoljan a ne alav i gladan. kapiras?

mislim da se ne radi o tome
radio bi on vise da zaradi vise kad bi imao vise posla ali verovatno nema toliki promet jbg

ЯЭВОЛУТИОН

Bogat je onaj covek kome malo treba a ne onaj koji mnogo ima.....ali to je mudrost za 40plus,,,,,

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Conti-Moto

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Decembar, 2013, 18:13
Bogat je onaj covek kome malo treba a ne onaj koji mnogo ima.....ali to je mudrost za 40plus,,,,,

Bravo Revo . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 31 Decembar, 2013, 18:13
Bogat je onaj covek kome malo treba a ne onaj koji mnogo ima.....ali to je mudrost za 40plus,,,,,



i meni malo treba da poludim.....znaci bogat sam ;)

SSZGO

znaci busmani su najbogatiji... nemaju nista i ne znaju za bolje... amebe su jos bogatije...


dakle ameba... dakle paramecijum... bichari...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Jefta

Moj mladji burazer sutra putuje u Singapur i verovatno se vise nikada ne vraca u ovu zemlju, sem za odmor.

mareskin


Ja bi voleo da mi svi odemo negde u neku drugu zemlju npr. Grèku (zbog mora i lepih pla¾a), ali da sve starosedeoce proteramo ovde :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: SSZGO poslato 01 Januar, 2014, 11:45
znaci busmani su najbogatiji... nemaju nista i ne znaju za bolje... amebe su jos bogatije...


dakle ameba... dakle paramecijum... bichari...

Bice da su tebi oni anabolicni steroidi sjebali oci.....
Bogat je covek kome MALO treba a ne onaj koji mnogo ima....
tumacenje za japije:
Bogatstvo ne sluzi nicemu ako nikad nisi zadovoljan, a ako si zadovoljan sa onim sto imas bices bogat....sto ne znaci da ne treba stremiti ka visim ciljevima, ali ti visi ciljevi nisu nadrkani, auto, nadrkani motor, nadrkani telefon, nadrkani televizor, nadrkana gajba....jer ces u grob odneti samo ono malo zemlje sto ti se uhvati na stopalima, a ostace ono sto si ostavio iza sebe pokoljenjima....
primer:
Ako ja sada nestanem, isparim, iza mene ostaje dete a dace bog i iza njega dete, a dace bog i iza njega...a usput i bar 400000 evra u nekretninama....motore kola i te stvari ne racunam....mada ima par oldtajmera koji se mogu unovciti za lepe novce....ali tek kad ja nestanem.
Ako sada ti nestanes....sta ostaje iza tebe.....
primer sam postavio hipoteticki....oni koji su nabili preko 40 godina i krenuli nizbrdo...otprilike tad se krece...i imaju decu, razumeju o cemu pricam....
osim ako arapi ne nadju sveti gral ili izvor mladosti.....onda si ti u pravu, priznajem.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

goranvojska

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Januar, 2014, 13:25
Citat: SSZGO poslato 01 Januar, 2014, 11:45
znaci busmani su najbogatiji... nemaju nista i ne znaju za bolje... amebe su jos bogatije...


dakle ameba... dakle paramecijum... bichari...

Bice da su tebi oni anabolicni steroidi sjebali oci.....
Bogat je covek kome MALO treba a ne onaj koji mnogo ima....
tumacenje za japije:
Bogatstvo ne sluzi nicemu ako nikad nisi zadovoljan, a ako si zadovoljan sa onim sto imas bices bogat....sto ne znaci da ne treba stremiti ka visim ciljevima, ali ti visi ciljevi nisu nadrkani, auto, nadrkani motor, nadrkani telefon, nadrkani televizor, nadrkana gajba....jer ces u grob odneti samo ono malo zemlje sto ti se uhvati na stopalima, a ostace ono sto si ostavio iza sebe pokoljenjima....
primer:
Ako ja sada nestanem, isparim, iza mene ostaje dete a dace bog i iza njega dete, a dace bog i iza njega...a usput i bar 400000 evra u nekretninama....motore kola i te stvari ne racunam....mada ima par oldtajmera koji se mogu unovciti za lepe novce....ali tek kad ja nestanem.
Ako sada ti nestanes....sta ostaje iza tebe.....
primer sam postavio hipoteticki....oni koji su nabili preko 40 godina i krenuli nizbrdo...otprilike tad se krece...i imaju decu, razumeju o cemu pricam....
osim ako arapi ne nadju sveti gral ili izvor mladosti.....onda si ti u pravu, priznajem.
pa stari lepo kazu:pitace te starost gde ti mladost prodje.a ima i ona :do 30 se prave deca do 40 kuca a posle te boli qrac za sve.a moze i ovako:ako do 30 nisi lep nikad neces da budes.ako do 40 nisi pametan nikad neces da budes.ako do 50 nisi bogat nikad neces da budes.
molim vas pronadjite se!!!!!!!!!!!!

freepartyman

 Tom logikom su oni kreteni  sto od svoje dece prave socijalne slucajeve najbogatiji, kako legne pored zene ona zatrudni. Imaju osmoro koje jedva hrane a pravi deveto..Taj  ce ceo zivot da zivi kao pas a i njegova porodica, ali on kad odapne ce imati satisfakciju dao je postao bogat kad je umro jer je ostavio desetoro dece iza sebe.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

mareskin

Citat: goranvojska poslato 01 Januar, 2014, 14:19
pa stari lepo kazu:pitace te starost gde ti mladost prodje.a ima i ona :do 30 se prave deca do 40 kuca a posle te boli qrac za sve.a moze i ovako:ako do 30 nisi lep nikad neces da budes.ako do 40 nisi pametan nikad neces da budes.ako do 50 nisi bogat nikad neces da budes.
molim vas pronadjite se!!!!!!!!!!!!

Odoh da se napijem :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: freepartyman poslato 01 Januar, 2014, 14:26
Tom logikom su oni kreteni  sto od svoje dece prave socijalne slucajeve najbogatiji, kako legne pored zene ona zatrudni. Imaju osmoro koje jedva hrane a pravi deveto..Taj  ce ceo zivot da zivi kao pas a i njegova porodica, ali on kad odapne ce imati satisfakciju dao je postao bogat kad je umro jer je ostavio desetoro dece iza sebe.
Da li je moguce da vasa inteligencuja ne dopire za nijansu iznad materijalnog...mislim, meni nije tesko da pojasnim, ali zasto uvek iznova.
Da ne bi citirao sebe....ajde da ponovim....to sto steknes treba nekom da ostane, vreme koje imas nekom treba da posvetis, novac je sredstvo a ne cilj...materijano je prolazno kao i mladost i lepota....novi iphone 900 evra a za tri godine dzabe...ako potraje....novi suzuki 12000 evra a za pet godina 4000....ako potraje.....Jevreji investiraju u zemljiste i zlato....sve ostalko racunaju podloznom korekciji cene nanize, samo zemlja uvek moze da te prehrani i zlato mozes uvek da prodas ...
GEY lobi je jak , samo iz jednog razloga...oni  su najbolji izdanci potrosackog drustva....ne stede jer nemaju kome da ostave....trose pare na provod i zezanje i sto je najstrasnije svojim razmetanjem vuku i druge da to rade.
Evo ja vas ostavlam u vasem ubedjenu da je novac sve......pricacemo kad budete nesto imali.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jecko

Zato ja i zelim da sad imam sve...jer mi sad treba sve... Mislim, slazem se sa Aljom....ne treba mi u sustini skoro pa nista...ali eto....zelim sve.

Necu da sa 40 zalim sto nisam imala , bila, videla, prozivela... :)

srbac

Citat: SSZGO poslato 01 Januar, 2014, 11:45
znaci busmani su najbogatiji... nemaju nista i ne znaju za bolje... amebe su jos bogatije...


dakle ameba... dakle paramecijum... bichari...

Po nekim teorijama evolucije ide amebe pa srbi.....

UFF

Ako zelis premalo nikad neces znati koliko mozes
A ako postavljas previsoke ciljeve nikad ih neces dostici i koliko god visoko stigao uvek ces biti nesrecan i nezadovoljan i tako ces zivot provesti
Zato ja uvek procenim koliko realno mogu pa na to dodam 20%
Pravim korekciju cim do cilja stignem (u slucaju da dobacim do tih 120%) tj povecam ga za dodatnih 20%
Tako se motivisem da guram dalje i uvek se trudim da postignem vise a uglavnom sam zadovoljan tj mogu da budem srecan sa tih 80% :)

moje razmisljanje, neki kompromis izmedju obe krajnosti, ne kazem da je najbolji i najispravniji ali kod mene funkcionise pa eto da podelim

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 01 Januar, 2014, 14:57
Citat: freepartyman poslato 01 Januar, 2014, 14:26
Tom logikom su oni kreteni  sto od svoje dece prave socijalne slucajeve najbogatiji, kako legne pored zene ona zatrudni. Imaju osmoro koje jedva hrane a pravi deveto..Taj  ce ceo zivot da zivi kao pas a i njegova porodica, ali on kad odapne ce imati satisfakciju dao je postao bogat kad je umro jer je ostavio desetoro dece iza sebe.
novac je sredstvo a ne cilj...

mislis novac je sredstvo bez koga nikad neces stici do cilja.....sem ako ti neko drugi ne pokloni cilj. ;)