Glavni meni

Maxmoment

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 18:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

#80
Na kraju nisam ni pogledao tegice,rekao hvala i izasao. a nit sam smarao nit sam bio duze od 2 min u radnji,postavljao sam konkretna pitanja... par u vezi kacige jer planiram tu kupovinu i te tegove jer sam hteo da ih kupim odmah..
Cisto heads up za ljude da znaju da mogu da dozive neprijatnost bez obzira sto dolaze da ostave pare na tom mestu. Mislim, lik se toliko potrudio da ostavi utisak da on zna do te mere da su mene zajebali za nov motor i to niko drugi no ovlasceni diler ali on je upravu u vezi tegica. Nemam nista od toga da drkam prodavce, nije ni njima lako. Ali da kao sto kazes Uffe, samo proizvod je bitan, review pogledas na netu i nemas muke

Jefta

Meni rekose da ce yamaha jedino da mi radi sa Yuasa akumulatorom od 120+ e i da nista drugo nece moci da ga pokrene. Ja stavio LP i eno radi bez problema godinu dana :)

Taraba

Od kad nema Zemunka u Maxmoment ne idem nikad.
Mnogo mi nadrkan onaj ¹to radi. Kapiram da ga ne plaæaju nego mora da sedi tamo 8h za d¾abe pa je nervozan.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta

Kao sto kaze Uff idem zbog proizvoda koji oni prodaju, da li je neko ovakav ili onakav nije bitno toliko ako znam sta trazim i uzimam.

Hohštapler

brate, oko èega se ti nervira¹... stvarno nema¹ pametnija posla! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kanarinac

Tebra sto se nisi kladio sa njim u kacigu? Ono ako je on u pravu das mu pare koliko kaciga vredi, a dobije kitu, a ako si ti u pravu casti te kacigom. Takve najvise volim ili ih drkam ili ih odmah naduvam kurcem

TEEfqd

Citat: Kanarinac poslato 22 Avgust, 2015, 13:11
Tebra sto se nisi kladio sa njim u kacigu? Ono ako je on u pravu das mu pare koliko kaciga vredi, a dobije kitu, a ako si ti u pravu casti te kacigom. Takve najvise volim ili ih drkam ili ih odmah naduvam kurcem
Ne umem da se prepirem, mnogo brzo mi se dize pritisak. Radije izbegavam ovakve pacijente 

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Avgust, 2015, 12:39
brate, oko èega se ti nervira¹... stvarno nema¹ pametnija posla! :D
Nema nervoze baki, nego cisto ljudi da znaju sta da ocekuju kad udju u max moment, za to je forum, i pozitvno i negativno.

Major

Citat: Jefta poslato 22 Avgust, 2015, 02:46
Meni rekose da ce yamaha jedino da mi radi sa Yuasa akumulatorom od 120+ e i da nista drugo nece moci da ga pokrene. Ja stavio LP i eno radi bez problema godinu dana :)

Jel zajebavas da su ti to reklli [rofl]