Glavni meni

Gilera Runner 125 2t

Započeo Ukisha, 26 Decembar, 2013, 15:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ukisha

Da predstavim ja moje masince :) Kupljen je za 430e letos, u ocajnom stanju, koliko para tol'ko i muzike..125cc 2t rezervoar 12l, potrosnja oko 6l na 100km.. oko 25k presao, izgraviran 160, do 100 ide lagano, posle sporije a posle mi i ne treba  (60 je najbolja voznja)... Planiram da ga sredim za sezonu (prenos, svecicu, karb da se ocisti, a i uljna mi curi pa to da sredim) Pa da krenem lagano u "voznjicu" po Srbiji :) Evo neke slike da vidite o cemu se radi :)






Ne obracajte paznju na kamenje :D


Evio kakav je bio:



Komentarisite, skava vrsta komentara je dobrodosla.  :)

ЯЭВОЛУТИОН

neces se ti sa time navozati....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ukisha


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ukisha poslato 26 Decembar, 2013, 16:12
Sta je problem ?
moje iskustvo....sa bezbroj primeraka tog modela i modela 180....posle toliko godina bi trebalo staviti sve novo a to kosta ko 4 ta skutera....zelim ti puno srece ali nazalost ostajem pri uverenju iz predhodnog posta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ukisha

Videcemo kad' krene sezona, preko zime nista ne mogu znati... Ove sezone me je lepo sluzio i samo sam sipao i vozio, nijedan se kvar nije desio preko cele sezone... Nadam se da ce tako biti i sledece, da ga ne ureknem samo... Trebao bih da promenim samo selen koji je otrov na netu... Mislim da ce biti homemade varijanta :D

perlx

Ima modifikacija tog selena, ubacuje se lezaj koliko se secam. Ako ne uspes da nadjes sam javi mi da potrazim.
Na zalost retko koja bb masina dozivi starost.

Manjovac_Kv

dobro je ovo sto je reg na 50cc samo ne znam kako ce da bude ka budes menjao zute table :D

grber

Ne znam za 2T masine, ali mene je VXR200 sluzila perfektno 7 godina bez ijednog kvara (ako naravno izuzmemo silen :)

Ukisha

Citat: Manjovac_Kv poslato 26 Decembar, 2013, 20:37
dobro je ovo sto je reg na 50cc samo ne znam kako ce da bude ka budes menjao zute table :D
Lako cemo ;) :D
@perlx Vazi druze hvala ti :)
Uhh... Sta bih dao da je meni 4t :D masincina prava...