Glavni meni

Markos

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 18:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Tihi_ZR

Ici cu sutra svakako jer hocu kacigu da kupim (do sada sam bio veran AGV-u) i jos neke sitnice pa cete  imati izvestaj cega ima u radnji i kakve su cene ako je jos neko nameravao da ide.

Kengur

Titjo ajde pitaj da li imaju vizir za AGV AIRTACH? Bilo koji i koje su cene... Ako se setis, ne bilo ti zapovedjeno... ;)

Tihi_ZR

Zakasnio si. Bio sam vec aliu po prici sam skontao da imaju vizira za GP pro a to je isto ja mislim. Inace ima dosta kaciga... raznih. I daju popust od 20% jer su sve stari modeli. Bice od aprila vise. Tako da znate ko hoce da kupi kacigu neka spremi debeo novcanik i neka ide.

cinjin

Bio sam skoro u njihovoj radnji u NS, sasvim korektna i ljubazna prodavacicia. Htedoh da kupim IXON jaknu, medjutim 18000,00 u tom trenutku bese mnogo. Po odlasku sam pomisljao da ce me oterati u... jer sam probao bar 4-5 jakni (gabariti takvi), medjutim ljubazno rece CAO.

Cubric

Zna li ko telefon te radnje u Novom Sadu? Na sajtu ima ¹esnest telefona, a nema nijedan za radnju u NS-u. Treba mi da vidim imaju li vizire, promenio bih na mom ¹lemu...
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

RoaD GunneR

Pise ti na vrhu pored slike kad kliknes na kontakt al eve ti ga da ne trazis 021/445-175

Cubric

Æorav èovek, ja video samo one telefone ispod slike! Hvala!
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne


Cubric

I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Tihi_ZR

U Markosu je popust 30% na kacige a verovatno i na ostalu opremu. Ima dosta velicina i modela za svaki dzep.