Glavni meni

Markos

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 18:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Francuska 67a 

Suzuki, AGV, oprema..

dzimika

tamo zavisi na kog prodavca naletis, tj ako onaj smoreni i dalje radi, inace kod njih pazario prvu kacigu AGV flip-up na sajmu i tamo su bili bas dosta usluzni, posle pazario i vizir za istu kacigu, samo sam jednom naleteo u prodavnici na tog smorenog koji je jedva odgovarao na pitanje ali kad god je vlasnik bio tu onda sam usluzen kako treba, da ne bude zabune prica se samo o beogradskom markos-u
za novosadski moze uff ili neki novosadjanin da otvori posebnu temu

Gašpar

Sta da vam kazem, uzeo sam kod njih rukavice pre 7 godina i jos uvek su u komadu, a nosim ih sigurno 6 sezona.
Sto se tice osoblja, u ovom beogradskom nisam zadovoljan, u novosadskom je vec druga prica.

BANE BROTHERHOOD

no coment!!!prodavci su im smoreni do zla boga jedino ako je gazda tu sto kaze brat gaspar onda to funkcionise a i lepo kaze narod nash dok macke nema misevi.....KOLO VODE!!!! [doh] [doh] [doh] [doh]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

RoaD GunneR

Sto se tice novosadskog sad su tamo aktuelni zenski prodavci i hmmm pa dodjite da vidite da vam ja ne prepricavam mozda nesto zaboravim :D

Gašpar


perlx

Zar nije markos u francuskoj zatvoren ?
Inace uzeo sam kod njih AGV K-3 sljem i njime sam zadovoljan, usluge se ne secam tako da verovatno nije bila losa :)

dzimika

kolko se vidi na sajtu nije zatvoren

Tihi_ZR

Skroz korektni. uvek sam bio maksimalno ispostovan kada god bih otisao. Zato sam i drugi motor kupio kod njih. Oprema je stvarno ok koju prodaju. AGV Ixon Dunlop...

zemunboy

Citat: perlx poslato 24 Januar, 2011, 20:19
Zar nije markos u francuskoj zatvoren ?
Inace uzeo sam kod njih AGV K-3 sljem i njime sam zadovoljan, usluge se ne secam tako da verovatno nije bila losa :)
Zatvoren je...
Sad ima samo u NS

Mad Max

vozio sam za markos racing, tako da u schop-u nisam imao problema, znam nekoliko prodavaca svi korektni prema musterijama (novi sad) znam da  se cela ekipa promenila krajem sezone 2010, tako da sad ne mogu komentarisat, jedino lepsi pol da je u funkciji prodavca. verovatno mnogima ce odgovarati
Brzi od smrti, Jaci od bola

Tihi_ZR

Pa sada koliko odgovara to ili ne, ne znam. Ja sam uvek cenio komentar prodavca koji se razume u to sto prodaje.

3006

Citat: zemunboy poslato 25 Januar, 2011, 00:04
Citat: perlx poslato 24 Januar, 2011, 20:19
Zar nije markos u francuskoj zatvoren ?
Inace uzeo sam kod njih AGV K-3 sljem i njime sam zadovoljan, usluge se ne secam tako da verovatno nije bila losa :)
Zatvoren je...
Sad ima samo u NS
Jeste zatvoren. Poljubio vrata, a i¹ao po ki¹i.
Je*o ih sajt.

Tihi_ZR

Ljudi jel bio neko skoro u NS-u u prodavnici? Sta ima od kaciga?

Dzigi Boy

Citat: Titja poslato 06 Mart, 2011, 16:35
Ljudi jel bio neko skoro u NS-u u prodavnici? Sta ima od kaciga?

Nista narocito, bolje odes kod Misike i kupis bolje i jeftinije....

Tihi_ZR


Dzigi Boy

Novi Sad 065 6210365  reci da ti je Dzigi dao broj, ima decko svasta od opreme i jeftiniji je od ovih sto drza radnje, a mozes i svasta da porucis od njega, skroz korektan decko:)))))))))

abarth

Te¹ko da je Mi¹ika "deèko"

Dzigi Boy

Mislim da je to najmanje bitno jeli decko ili ne??? Cika Misika jel moze tako???

abarth

Ma mo¾e i deèak ako tako vi¹e voli¹  [gej]