Glavni meni

Neko iz Ni¹a

Započeo ¾arko1983, 23 Decembar, 2013, 12:20

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

¾arko1983

Ako je neko dobre volje da pogleda jedan auto u Ni¹u, na slikama mi deluje ok ali mi je vlasnik nekako tunjav i pola ga nisam razumeo....a ne bih da zapucam 250km ako auto nije ok....

dzimika

sedi bre na bus i idi pogledaj, jeftinije je a ako valja vratices se kolima :D

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 23 Decembar, 2013, 13:02
sedi bre na bus i idi pogledaj, jeftinije je a ako valja vratices se kolima :D
ne znam da se vozim u busu..... :)

clutch&brake

To je jako nezahvalno. Ko zna kakve kriterijume ja imam npr i sta je za mene dobro mozda je za tebe lose i obrnuto.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

¾arko1983

Radi se ovom vozilu. nista spec samo da je dobar motor i da nije lupano.... inace vlasnik garantuje da ima 104000 km a ja bas i ne verujem u to
http://www.polovniautomobili.com/oglas4186190/citroen_berlingo_20_hdi/

Major

Jedino ako je kupljen ovde i odrzavan pa mozes da proveris kilometrazu. Mada verovatno je uvezen.
Pitaj Uffa. On je valjda prodao motor u Nis, pa mozda moze taj lik da pogleda.

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

krsta63

Mora da ti bude jasno da sva vozila iz uvoza imaju neki problem. Dobri automobili nisu jeftini u inostranstvu, skuplji su nego na na¹im pijacama. Gde su tro¹kovi prevoza, carina, porez, zarada uvoznika.
Ostaje samo da bira¹, hoæe¹ li auto sa velikom kilometra¾om ili sa izleèenom havarijom. Ja sam uvek birao onaj koji je bio udaren, normalno tako da nije narusilo njegovu geometriju. Sa takvim vozilom manje ima¹ problema u kasnijoj eksploataciji. Postoji jo¹ jedna solucija (najbolja) a to da sam zapali¹ van i da kupi¹ auto iz prodajnog servisa koji je dat pri kupovini novog. I taj æe da te isko¹ta vi¹e nego da kupi¹ na pijaci, placu.

¾arko1983

Ovaj je uvezen 2011 iz nemacke......

UFF

Citat: Major poslato 23 Decembar, 2013, 14:34
Jedino ako je kupljen ovde i odrzavan pa mozes da proveris kilometrazu. Mada verovatno je uvezen.
Pitaj Uffa. On je valjda prodao motor u Nis, pa mozda moze taj lik da pogleda.


motor sam prodao nasem forumasu koji je iz rakovice
u nisu je bivsi vlasnik
mogu njega da pozovem da ode da pogleda ali da se on ista razume u vozila ne bi mu ja prodavao i ovaj i njegov prethodni motor umesto njega

dzimika

pored toliko vozila u BG ti bi da ides u nis :D

dzimika

inace meni je komsija davnih dana rekao, bolje uzmi auto sa losim motorom nego sa losom limarijom, motor uvek mozes da sredis a limarija ce uvek posle nekog vremena da popusti

¾arko1983

Citat: dzimika poslato 23 Decembar, 2013, 15:50
inace meni je komsija davnih dana rekao, bolje uzmi auto sa losim motorom nego sa losom limarijom, motor uvek mozes da sredis a limarija ce uvek posle nekog vremena da popusti
Jel ne moze oba tri?

ЯЭВОЛУТИОН

to je vazilo za vozila pre trideset godina.....sada pojedini motori ne mogu da se poprave....ni za 2000 evra....veruj mi.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Citat: UFF poslato 23 Decembar, 2013, 15:20
Citat: Major poslato 23 Decembar, 2013, 14:34
Jedino ako je kupljen ovde i odrzavan pa mozes da proveris kilometrazu. Mada verovatno je uvezen.
Pitaj Uffa. On je valjda prodao motor u Nis, pa mozda moze taj lik da pogleda.


motor sam prodao nasem forumasu koji je iz rakovice
u nisu je bivsi vlasnik
mogu njega da pozovem da ode da pogleda ali da se on ista razume u vozila ne bi mu ja prodavao i ovaj i njegov prethodni motor umesto njega

Na njega sam i mislio ;D

bigbad86

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Decembar, 2013, 15:58
to je vazilo za vozila pre trideset godina.....sada pojedini motori ne mogu da se poprave....ni za 2000 evra....veruj mi.

A limaija isto kosta i na Reno 4 i na Reno Megane GT... Skoro :)

dzimika

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Decembar, 2013, 15:58
to je vazilo za vozila pre trideset godina.....sada pojedini motori ne mogu da se poprave....ni za 2000 evra....veruj mi.


to znam ali svakako uzmes drugi motor jer je manje cimanja
evo pitaj kengura :D

bigbad86

Pa da al kad je presao vise motor nije samo on. Nego i menjac, anlaser, alternator, vesanje, amortizeri, pa i limarija!

ЯЭВОЛУТИОН

kengure.....imas li menjac za smarta for4....onaj specijalan....treba kanarincu..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11