Glavni meni

VOR 530 SMc 2003

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Decembar, 2013, 15:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocale

ma znam to, samo svi gledamo da svoje pare iskoristimo najbolje moguce... e sad nemam nesto viska pa razmisljam... vec jedan motor imam ali taj nema tu namenu... znaci ovo je divljina :D tako nesto vec duze vreme gledam... lepa stvar za relativno malo para... i da ne budem ja taj koji ce da otera ovo kuci, mislim da je pun pogodak... :)
Samo polako i pun gas

enduro ctx

Mogu da ti ponudin 700 evra ali da se ne nadjes uveredjen...naravno kompletan sa svim delovima koje si.napomenuo u oglasu....smatram da je ponuda korektna s obzirom da je motor bas redak i da.postoje moguce poteskoce prilikom nabavke delova.

ЯЭВОЛУТИОН

nemas ti te pare da kupis motor od mene....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

enduro ctx

Pare ne smrde ...kad ti nestane za lebac sam ce ss javis

Jocika

Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 14:57
Pare ne smrde ...kad ti nestane za lebac sam ce ss javis

Ne brini se ti za njega,on ce za lebac uvek imati...

ЯЭВОЛУТИОН

Za lebac nece da zafali....a i da zafali znam neke postene pekare.....mogu dozivotno leba da uzimam od njih za dzabe...a placam im zadnjih 20 godina i to cenu ko i svi drugi....jer kad nemam ja ne jedem a ako hocu da jedem platim...kao i sa motorima, ako nemas pare za posten motor od 1000 ccm ti skupis para koliko imes i kupis neki manji....od ...recimo 900....ustedica je ...nije za baciti...i kupis neki sa manje cilindara ...recimo dva....nije sramota kod covek nema para, sramota je kad nema mere.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

 Enduro ajde idi ponudi nesto kod mene za tc-a ali nemoj da se iznenadis ako prihvatim ponudu  ;D

enduro ctx

Citat: con3 poslato 15 Januar, 2014, 15:23
Enduro ajde idi ponudi nesto kod mene za tc-a ali nemoj da se iznenadis ako prihvatim ponudu  ;D

Imas soma na nevidjeno.

enduro ctx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Januar, 2014, 15:01
Za lebac nece da zafali....a i da zafali znam neke postene pekare.....mogu dozivotno leba da uzimam od njih za dzabe...a placam im zadnjih 20 godina i to cenu ko i svi drugi....jer kad nemam ja ne jedem a ako hocu da jedem platim...kao i sa motorima, ako nemas pare za posten motor od 1000 ccm ti skupis para koliko imes i kupis neki manji....od ...recimo 900....ustedica je ...nije za baciti...i kupis neki sa manje cilindara ...recimo dva....nije sramota kod covek nema para, sramota je kad nema mere.

           Ti si mene sa nekim ocigledno pomesao....ja sam mesar u najavi tj trenutno studiram prehrambeni fakultet .A sto se lebac tice to ne mogu da ti ponudim kod mene u radnji ali mogu ponekad poneki zilav komad mesa ...pomucis se s njima malo dok ga sazvaces ali sta je tu je ...poklonjenom konju se u zube ne gleda...i tako.

Chris_SM

zar ti nisi jos dobio ban?

enduro ctx

 A sto ban...zato sto sam ponudio konkretnu cenu za motor koji mislim da tolko vredi....i zivi bili pa videli i bas me zanima ko ce da ga kupi i izrizikuje ma koliko para da plati.

con3

Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 17:08
Citat: con3 poslato 15 Januar, 2014, 15:23
Enduro ajde idi ponudi nesto kod mene za tc-a ali nemoj da se iznenadis ako prihvatim ponudu  ;D

Imas soma na nevidjeno.
Koliko sam ja zakljucio iz tvojih postova ti hoces da uzmes neki motor za 3000 eura 2009 ,10 R6 ,R1 ,ducati 848 . . . Druze tesko da ces za te pare da kupis neki od ovih motora

enduro ctx

Citat: con3 poslato 15 Januar, 2014, 17:36
Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 17:08
Citat: con3 poslato 15 Januar, 2014, 15:23
Enduro ajde idi ponudi nesto kod mene za tc-a ali nemoj da se iznenadis ako prihvatim ponudu  ;D

Imas soma na nevidjeno.


Koliko sam ja zakljucio iz tvojih postova ti hoces da uzmes neki motor za 3000 eura 2009 ,10 R6 ,R1 ,ducati 848 . . . Druze tesko da ces za te pare da kupis neki od ovih motora

        Lose si razumeo ...ovo me burazer napeo da uzme dragstara kad je vido slucajno oglas...imace ja trazim za mene nesto interesantno i na prolece ce da sleti u dvoriste....a ti posto si trazio neku cenu ja ti reko kolko moze odma.

Chris_SM

ban jer puno  [govance]
za 700 mozes dobiti prednju viljuska od toga Vor-a ;)
"Kad nestane za lebac sam ce se javis" jel si ti normalan covece?
Ma njemu je R6 mnogo slab,vozio si ctx-a do juce(verovatno ga i dalje vozis) i tebi jee R6 slab  [samoubistvo]

srbac

 ...pomucis se s njima malo dok ga sazvaces ali sta je tu je ...
[/color]

Vidi druze ovo je jako neprijatno i neverovatno da napises, narocito coveku koji je puno stariji od tebe ... i jos pitas zasto Ban, e zato !!!

enduro ctx

Citat: srbac poslato 15 Januar, 2014, 17:45
  ali mogu ponekad poneki zilav komad mesa ...pomucis se s njima malo dok ga sazvaces ali sta je tu je ...


Vidi druze ovo je jako neprijatno i neverovatno da napises, narocito coveku koji je puno stariji od tebe ... i jos pitas zasto Ban, e zato !!!

    Taj puno stariji covek je rekao da sam glup i da nema para za motor ...aj za pare nije ni bitno...danas imas sutra nemas ali uvreda ipak nije u redu da  se stariji i lepo vaspitan tako covek tako obraca nekome koga ne poznaje....ili to nisi procitao.

srbac

Rekao ti je da nemas mere, i stvarno svi vidimo da je DEBELO u pravu.
Sad se naljuti i na mene  itd. Spusti malo loptu, prednji na PP ponude i pazari motor.  [watching]

enduro ctx

Citat: Chris_SM poslato 15 Januar, 2014, 17:44
ban jer puno  [govance]
za 700 mozes dobiti prednju viljuska od toga Vor-a ;)
"Kad nestane za lebac sam ce se javis" jel si ti normalan covece?
Ma njemu je R6 mnogo slab,vozio si ctx-a do juce(verovatno ga i dalje vozis) i tebi jee R6 slab  [samoubistvo]

          Pa eto ti si u potpisu napisao da volis enduro...pa sto mu ne ponudis punu cenu umesto sto kenjas po forumu...ili jos bolje daj mu taj hjusjung ili kako se vec zove i par stotina evra i zavrsio si poso.Mnogo je prosto ...umesto sto se mesas i kvarisi mi trgovinu....700 evra za prednju viljusku ...bljak ...kakve sve budalastine necu da priocitam ovde

El Jefe

Citat: enduro ctx poslato 15 Januar, 2014, 17:53
Citat: Chris_SM poslato 15 Januar, 2014, 17:44
ban jer puno  [govance]
za 700 mozes dobiti prednju viljuska od toga Vor-a ;)
"Kad nestane za lebac sam ce se javis" jel si ti normalan covece?
Ma njemu je R6 mnogo slab,vozio si ctx-a do juce(verovatno ga i dalje vozis) i tebi jee R6 slab  [samoubistvo]

           Pa eto ti si u potpisu napisao da volis enduro...pa sto mu ne ponudis punu cenu umesto sto kenjas po forumu...ili jos bolje daj mu taj hjusjung ili kako se vec zove i par stotina evra i zavrsio si poso.Mnogo je prosto ...umesto sto se mesas i kvarisi mi trgovinu....700 evra za prednju viljusku ...bljak ...kakve sve budalastine necu da priocitam ovde
Nisi ti ni prosao pored motocikla.A sad idi ubi se.
Друштво за заштиту од животиња

enduro ctx