Glavni meni

VOR 530 SMc 2003

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Decembar, 2013, 15:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Hahahh a ja jos napisem Milose tamo a znam da je stavio Milan u predstavljanju  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]Mada smo ja i CBRR1 znali od pocetka da je to PIT ,kad je postavio onaj snimak sa TOMOSOM iskopali smo lika iz hrvatske cak smo nasli i broj mobilnog i adresu gde zivi  [rofl] [rofl] [rofl]
Jer smo predpostavili da je neka lozana u pitanju kad je pisao za motor na pocetku mada tek posle dolazimo do PITA   :)

Kanarinac

Ja sam gace promenio i sad sam spreman! Poslao sam i izvidjace da isprate situaciju

BOKYBOY

...mene zanima da li je ovo 100% proverena informacija da je doticni gospodin CTX inace Pit iz Nisa...zato sto imam sve potrebne informacije,ime,prezime,adresa stanovanja i adresa pekare...pa cu ovih dana malo do Nisa...u posetu...sve sam organizovao vec...imam sa njim nekih nerascenih racuna...iskreno,ne bih da nastrada nevin covek...

con3

Citat: BOKYBOY poslato 17 Januar, 2014, 00:03
...mene zanima da li je ovo 100% proverena informacija da je doticni gospodin CTX inace Pit iz Nisa...zato sto imam sve potrebne informacije,ime,prezime,adresa stanovanja i adresa pekare...pa cu ovih dana malo do Nisa...u posetu...sve sam organizovao vec...imam sa njim nekih nerascenih racuna...iskreno,ne bih da nastrada nevin covek...
Pa nije provereno 100% ,a to organizovano kao da ce vas vise da ide ?

Kanarinac

Pa to jedino da ga pozoves telefonom pa da ga pitas da li je on bio. Po svemu sto je napisano ovde jeste, ali...

srbac

Meni nije jasno gde je Admin robot, jel on na trudnickom...  [prebicute]

BOKYBOY

Citat: con3 poslato 17 Januar, 2014, 00:13
Citat: BOKYBOY poslato 17 Januar, 2014, 00:03
...mene zanima da li je ovo 100% proverena informacija da je doticni gospodin CTX inace Pit iz Nisa...zato sto imam sve potrebne informacije,ime,prezime,adresa stanovanja i adresa pekare...pa cu ovih dana malo do Nisa...u posetu...sve sam organizovao vec...imam sa njim nekih nerascenih racuna...iskreno,ne bih da nastrada nevin covek...
Pa nije provereno 100% ,a to organizovano kao da ce vas vise da ide ?

...ne,volim sam da resavam svoje probleme...ne bih da saljem nekog drugog...samo ce me sacekati neki ljudi tamo...ali prvo provera tacnosti svega...

zmiya

Dru¾e,zvao me Pit i zamolio da ti napi¹em da je on ctx i da slobodno dodje¹,a ako hoæe¹ da ti broj njegov dam ,da se dogovorite da te saèeka..

Lazic

Ipak mislim da je Zmaj kriv za sve, od kako mu je istekao vi¹egodi¹nji ban, detonirali, Miljan, Pit, Panèo, ujka Bob iz èista mira...:o Mislim da im je Zmaj kri¹om sipao neku drogu u piæe...:o [facepalm] [rofl]

BOKYBOY

#169
Citat: zmiya poslato 17 Januar, 2014, 00:47
Dru¾e,zvao me Pit i zamolio da ti napi¹em da je on ctx i da slobodno dodje¹,a ako hoæe¹ da ti broj njegov dam ,da se dogovorite da te saèeka..

...hvala...imam broj...zvacu ga...

con3

Ako te saceka Panco lose ti se pise :)

BOKYBOY

#171
Citat: con3 poslato 17 Januar, 2014, 01:13
Ako te saceka Panco lose ti se pise :)

...ili se udruze pa dodju obojica zajedno  [bejzbolka] ...kukuuu...  [panic]...sta vam je bre ljudi,hehehe,kakav  Ctx ili Pit,idem kod neke ribice u Nis na par dana pa jurim pekare gde cu da doruckujem...  :P ...bas nemam preca posla nego da jurim nekoga tamo... [ludak]

...evo kod ove bas... ;)




Lazic

Ako neæe¹ da bude¹ nasilan, Mi¹ko æe te ugostiti fenomenalno... ®iva istina...:D Bez obzira na sva prepucavanja znam da ga i Uff u stvari voli...:D Lepo je rekao za njega alapaèa sa vi¹kom vremena... Jebiga i ja ga volim, a volim i debelog æelavog freza majstora...:D Ali opet to sam ja...:o Ne mo¾e svako da voli æelavog... [srce] [rofl]

BOKYBOY

#173
...ja Vas volim SVE... i ovde i negde tamo... :-* :-* :-*

con3

Citat: BOKYBOY poslato 17 Januar, 2014, 01:23
Citat: con3 poslato 17 Januar, 2014, 01:13
Ako te saceka Panco lose ti se pise :)

...ili se udruze pa dodju obojica zajedno  [bejzbolka] ...kukuuu...  [panic]...sta vam je bre ljudi,kakav  Ctx ili Pit,idem kod neke ribice u Nis na par dana pa jurim pekare gde cu da doruckujem...  :P ...bas nemam preca posla nego da jurim nekoga tamo... [ludak]
[thumb_up]

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 17 Januar, 2014, 00:03
...mene zanima da li je ovo 100% proverena informacija da je doticni gospodin CTX inace Pit iz Nisa...zato sto imam sve potrebne informacije,ime,prezime,adresa stanovanja i adresa pekare...pa cu ovih dana malo do Nisa...u posetu...sve sam organizovao vec...imam sa njim nekih nerascenih racuna...iskreno,ne bih da nastrada nevin covek...

evo ja ti garantujem da je on, slao mi sms-ove opet veceras posle banane

admin robot se vratio sa odmora i javio mi da je na forumu sve ok :)

Citat: Laziæ poslato 17 Januar, 2014, 01:39
Ako neæe¹ da bude¹ nasilan, Mi¹ko æe te ugostiti fenomenalno... ®iva istina...:D Bez obzira na sva prepucavanja znam da ga i Uff u stvari voli...:D Lepo je rekao za njega alapaèa sa vi¹kom vremena... Jebiga i ja ga volim, a volim i debelog æelavog freza majstora...:D Ali opet to sam ja...:o Ne mo¾e svako da voli æelavog... [srce] [rofl]

tacno tako
uzivo do jaja lik i ortak, nije mi dao da platim jebeni burek i sok, (ja bar za razliku od njega ne pricam neistine na forumu) cuvao mi vise puta auto ispred njegove pekare u centru gde je zona, ali npr ja kod gorana tocim pivo, vidim on dosao sa devojkom pa odnesem po jedno ladno njemu i njoj kad sam vec na tocilici, covek se zahvali sipricamo se, sve ok, a on posle pise na forumu kako bi me prebio da mu se nisam slihtao sa pivom  :wtf:
e pa sledeci put cu odmah da ga napusim kurcem cim ga budem video, sta cu moram ili da ga ingnorisem ili da ga u samoodbrani izbusim da ne ispadne da sam picka  [rofl]

con3

KTM je kriv za sve mogli su da nasviraju jos kojeg konja :)

UFF

jes kurac

990smr vs tdm900
ili
690sm vs 660xt

yamaha gubi u oba slicaja ma kakv da je vozac
na prvom je prevazicen praistorijski agregat i vole ga samo zato sto trosi 5 litara
a na drugom je 45 konja sa 200 kila i ramom koji se uvija :D

con3

Sa boljom mapom bilo bi gusto :)

Hohštapler

Citat: UFF poslato 17 Januar, 2014, 02:59
jes kurac

990smr vs tdm900
ili
690sm vs 660xt

yamaha gubi u oba slicaja ma kakv da je vozac
na prvom je prevazicen praistorijski agregat i vole ga samo zato sto trosi 5 litara
a na drugom je 45 konja sa 200 kila i ramom koji se uvija :D

e jes kurac sad i ti... na¹ao si ¹ta da poredi¹...
tdm je twin, turer, penzionerska ma¹ina, i ti ga stavi¹ sa SM èigrom...
Stavi ti klasu pored klase, ¹ejtan je jamaha...
npr. rc8 vs r1 (iako rc8 ima skoro 150cc vi¹e) ne¹to sumnjam da bi narand¾asti izvukao pobedu... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.