Glavni meni

Astra G Njoy 1,7cdti 2004 god karavan

Započeo Andjelo, 20 Decembar, 2013, 21:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

Na prodaju astra   boja  metalic plava , presla  155.000 km pravih uvezena  2005 god sa 28.000km  od kada je kod mene   zamenjeni svi kaisevi i roleri pre  5000 km ,nove zimske gume  1000km presle   i set letnijh guma na alu felnama  gume solidne  ima malu zaderotinu na levom zadnjem rubu ima i euro kuku atestiranu   cena 3500 evra   .....................slike uslikacu ovih dana samo da je operem posto je hladno

Andjelo

evo i koja slika mada nije opet sroz cist














Andjelo

i slike  guma   set letnjih na alufelnama  15 coli i zimske nove na autu   14 coli




Andjelo

au to je  u mom vlasnistvu  od decembra 2005 godine  stanje na kilometar satu  je pravo   i auto nikad nije bio havarisan  jedino sto ima  tu zaderotinuna rubu  i par sitnica na prednjem i zadnjem braniku   na auto nista nije farbano ...........................................

Andjelo

nova cena astre 3000 fiksno .....................................

srbac

Sta ima od opreme, koliko kw,  moze li zamena za motocikl?

Andjelo

od opreme klasika za taj auto, klima, elektricni podizaci  ,grejaci retrovizora,  park senzori pozadi   da napomenem  auto je Deutsche fahrzeuge  nije  EU  radjen je za Nemacko trziste  ...........motocikl imam  ..............

srbac

Koliko KW, mislim zbog plivajuceg....

Andjelo

mislim da je 80 ks  motor  tj 59 kw

sremac

stavi slike oprane i sa alu felnama, ozbiljan kupac ce svakako doæi, ali stièe se drugaèiji utisak kad je vidi¹ prljavu , a drugi kad se sija ko pasje mudo
budala na leru, mudonja u kontra smeru

srbac

Ja imam Astru H 1.7cdti  a trazim za jednog prijatelja nesto do 3000e . Aj metni slike !!!!

Andjelo

Citat: srbac poslato 19 Jun, 2014, 22:13
Ja imam Astru H 1.7cdti  a trazim za jednog prijatelja nesto do 3000e . Aj metni slike !!!!
i ja sam imao H  2005  101 ks  ali cipovana na 125  ks zimus sam je prodao za 3900 evra  nije radio klima kompresor  i nije bila registrovana i samo jedan set guma i mogu da kazem da sam se sladje vozio sa ovom G nego sa H  ona je bila tvrdja  i na  nekih 140-150 km/h  vise se cuje buka od vetra u kabini  i sto se tice udobnosti G je udobnija od H  jedino sto ima malo vise prostora i komocije u H

srbac

Ja sam kupio H pre 20tak dana, vozim je sve je ok, 2008 god ali kad bih sada kupovao auto, ne bih kupio OPELO.... jako je tvrd, moze odmah na stazu !!!! Posle Peugeota 307 ovo je IMT...