Glavni meni

Guevara

Započeo UFF, 24 Januar, 2011, 17:27

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: zVuk poslato 30 Oktobar, 2013, 18:00
http://www.moto-berza.com/moto-vesti/domace-vesti/pocelo-vansezonsko-snizenje-u-guevari/

U ovoj vesti se pominje i MARKONE-PEGAZ d.o.o., Novi Sad kao deo Guevara firme.

U Guevari nisam nikad ni¹ta kupio jer nisu imali ono ¹to je bilo na sajtu ili nisu imali ono ¹to sam tra¾io ili je cena bila vi¹e nego visoka ili ih je mrzelo da mi poka¾u kacige... A na telefonski poziv nisam uspeo da dobijem informacije par puta kad mi je ne¹to trebalo. Kad sam jednom bio kod njih nisu me skoro uop¹te registrovali iako nije bilo gu¾ve. Po¹to sam oti¹ao iz radnje potro¹io sam 100 000 din u drugim ¹opovima. Maxmoment, Motoland i Biker shop.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kanarinac

Cudno, jeste da nikad nista nemaju na stanju, ali ranije kad sam dolazio da gledam kacige covek sidje sa mnom i pokaze sve sto me zanima. Isto tako na telefon je bilo.

Zvao sam ih za filter nekoliko puta nisu ga imali i nisu znali kada ce ga dobiti, isto je bilo i za kacige. Tako da sam resio da se kod njih ne snabdevam vise jer samo gubim vreme na poziv.

Ivan1979

#82
 [neampojma]

Vise puta sam kupovao sitnice kod njih, i nikada nisam imao problem sa radnicima koji su mi uvek izasli u susret.

Ne razumem da se neko drka na bilo koju radnju ako nesto nemaju na stanju ili ako je cena previsoka.
Lepo odes i kupis tamo gde ima i gde ti cifra odgovara.

Kanarinac

Ma nije stvar da se neko drka. Ali kada god sam trazio nesto, filtere ili neke slicne gluposti nisu imali. Pa onda kacigu kada sam kupovao, novi model koji je tek stigao, imali samo dve velicine na stanju itd. Mada nije samo kod njih tako, vecina tako posluje.

UFF

celavi sto radi je ok lik (parkira valjda teneru pod nadvoznjakom)
kao sto je bio i onaj momak sto je sad u magacinu, dal je napredovao ili sta nemam pojma, uvek profesionalan, ljubazan i usluzan

WOLVERINE



Grvara je bulja od firme..sve imau...nista nemaju..... celavi se inace zove Shone.... i super je momak....

kepo

Ispalili me par puta, vise nikad.

ЯЭВОЛУТИОН

meni nisu pravili probleme....dans porucim, sutra dodje express sluzbom....ako ne dodje na vreme vratim i kupim na drugom mestu....par puta tako i onda je stizalo na vreme....uglavnom lanci, lancanici i IPON ulje....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 02 Novembar, 2013, 20:15
meni nisu pravili probleme....dans porucim, sutra dodje express sluzbom....ako ne dodje na vreme vratim i kupim na drugom mestu....par puta tako i onda je stizalo na vreme....uglavnom lanci, lancanici i IPON ulje....

jel salju i tecnu kompresiju? [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

e kad to nemaju sta onda imaju?? [facepalm]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ninja66

Kompresiju imaju u pakovanju od 1 i 5 litara.

metarex

A imal i od po litre za dolivanje usput?
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Veske

Meni poslali kompresiju u buretu od 50L,da imam za dodavanje,al bio los cep i jbg..morao sam da vratim.

metarex

Citat: Veske poslato 03 Novembar, 2013, 10:58
Meni poslali kompresiju u buretu od 50L,da imam za dodavanje,al bio los cep i jbg..morao sam da vratim.

kolega to nije za pranje motora nego za dolivanje!!! koliko to tvoje sokocalo trosi  [doh]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Veske

Trosi mnogo,mora da negde curi.

ЯЭВОЛУТИОН

da ti nije negde puklo ono crevo od iberlaufa.....oce tu da iskcuri dosta....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 06 Novembar, 2013, 10:06
da ti nije negde puklo ono crevo od iberlaufa.....oce tu da iskcuri dosta....

e bas nije na überlauf-u nego na zahnblödrad-u ... jbg ne znam kako se kaze po naski. presaltao sam se u deutsch mode radi jokera :P
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Guevara

Po¹tovani motoManijaci,

posle du¾eg praæenja de¹avanja na ovom forumu odluèili smo i da vam se direktno obratimo.

Razlog za to su informacije koje je ovde na forumu objavio èlan Andrija, odnosno Andrija Kadiæ koji je u na¹oj firmi proveo ne¹to vi¹e od 4 meseca.
Naime, mi niti ¾elimo, niti sporimo njegovo pravo da objavi svoje mi¹ljenje ili iskustvo vezano za na¹u firmu ali smatramo da u toj situaciji treba da
iznese objektivne i potpune informacije ¹to on u svojim postovima o firmi Guevara svakako nije uèinio.

Firma Guevara se pre svega bavi dvotoèka¹ima, unutar firme prema njima gajimo veliku ljubav a velika veæina zaposlenih su i sami motociklisti.
Na osnovu tog pristupa Andriji je pru¾ena moguænost da kod nas radi ne na osnovu bogatog radnog iskustva ili visokih ¹kolskih diploma
veæ zato ¹to je jedan od nas - to jest motociklista.
S obzirom da nije posedovao nikakvo prethodno radno iskustvo pru¾ena mu je moguænost da poène na mestu pomoænog radnika
¹to podrazumeva razlièite, uglavnom jednostavne radne aktivnosti, meðu kojima je po potrebi i odlazak u prodavnicu ili u video klub.

U vi¹e situacija u kojima se ukazala potreba ili moguænost Andrije je takoðe pru¾ena ¹ansa da se oproba i iska¾e i u drugim radnim procesima
na kojima se zbog gre¹aka ili neadekvatnog pristupa nije zadr¾ao.

Ono ¹to je Andrija "zaboravio" u svojim postovima da vam spomene jeste da je vi¹e puta opominjan na neadekvatno pona¹anje kao i da je
takvo pona¹anje njega i njegovog kolege dovelo do situacije da celokupan kolektiv bude sankcionisan.

Neposredno pre odlaska iz firme Andrija, kao i njegov kolega su obave¹teni da njihov radna obaveza ne prestaje istog momenta kao
i da je neophodno da se pre njihovog odlaska uradi popis u sektoru u kom su radili kako posledice njihovih eventualnih gre¹aka ili zloupotreba ne bi snosili drugi.
I pored naèelnog pristanka njih dvojica su veæ sledeæeg jutra prvo sabotirali a onda i napustili popis oèigledno znajuæi da zbog velikog broja tekuæih obaveza
preostali broj zaposlenih kontrolni popis neæe moæi da obavi u kratkom roku.

Najva¾nije ¹to pored svega iznetog Andrija oèigledno nije ¾eleo da vam spomene jeste èinjenica da je utvrðeno da u magacinu nedostaju dve karbonske kacige
èija maloprodajna cena iznosi 550€ po komadu i to tako ¹to je neko, da bi nestanak prikrio u kutije karbonskih kaciga podmetnuo druge jeftine kacige.

Èinjenica,sa kojom Andrija takoðe po svemu sudeæi nije ¾eleo da vas upozna je da su on i njegov kolega o tome obave¹teni i pozvani da doðu u firmu kako bi pomogli
u rasvetljavanju okolnosti pod kojima su kacige nestale a nakon toga i preuzmu platu. I ako su putem telefona tvrdili da sa nestankom kaciga nemaju nista a da
su popis napustili iz drugih razloga njih dvojica se u firmi nisu pojavili.

Smatramo da je potpuno iluzorno obja¹njavati da u firmi poput Guevare koja je u svojih gotovo 10 godina rada pomogla toliki broj moto takmièenja,
takmièaraa, avanturista, dogaðaja pa i institucija i za to dobila veliki broj razlièitih zahvalnica, diploma i pohvala niko ni razmi¹lja o izbegavanju da isplati plate svom radniku.
Isto tako smatramo da je sasvim logièno da pored nagrada za ostvarene rezultate u svakoj firmi pa i u na¹oj takoðe postoje i sankcije.

Bez ikakve ¾elje da vas ovim sluèajem dalje bespotrebno optereæujemo smatrali smo da nakon Andrijinih postova treba da vam iznesemo i ove èinjenice
kako va¹e mi¹ljenje o ovom sluèaju a i na¹oj firmi nebiste formirali na osnovu netaènih polu informacija.

Srdaèan pozdrav,

Kole - Guevara

srbac