Glavni meni

Audi 80 B4 Kabriolet za motor

Započeo Purec, 15 Decembar, 2013, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

darko, nemam motor, nisam bajker, ne zivim tim zivotom... ne idem na skupove pa?
to me sprecava da vozim skuter? manje sam vredan od ovih ostalih?
to kakve drugare ja imam, to je moja stvar koja se tebe ne tice, tako da stvarno ne zelim da se raspravljam sa tobom
imas opciju ignore, slobodno, niko ti ne brani
pozdrav.

mihajlo bg

Sto se tice ovog auta to je prava kupovina ko voli klasike kao sto su bmw e30 cabrio itd itd...vremenom mu moze samo rasti cena ako je prva boja itd..bez problema se vozi i parkira pored mnogo skupljih primeraka...

Hurricane

...imenjaèe 100% si u pravu..

i ja bi sa ovakvim ili turbo coupe quattrom zapoèeo kolekciju..

zemunboy

Citat: Major poslato 18 Decembar, 2013, 15:45
Oces Lazicu da pazaris kabria ;D
Pa nije ga valjda vec cepio klimaks ???

Lazic

Citat: Major poslato 18 Decembar, 2013, 15:45
Oces Lazicu da pazaris kabria ;D
Ma jok, nemam para, a i da imam odakle mi... Mada jo¹ ne smestih dupe u nekog kabrioleta, a èetrdeseta se opasno pribli¾ila, red je ipak...:D

Nego èekam da se smuvaju Borko i Purec...:D


edit:
pogodi ga zemunac kao prstom u bulju...:o :D

Boban_m

Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2013, 00:15
Mada jo¹ ne smestih dupe u nekog kabrioleta, a èetrdeseta se opasno pribli¾ila, red je ipak...:D
Sreca izmislise tu krizu srednjih godina pa imamo izgovor za gluposti ;D

Uncle Bob

Citat: Boban_m poslato 19 Decembar, 2013, 01:10
Citat: Laziæ poslato 19 Decembar, 2013, 00:15
Mada jo¹ ne smestih dupe u nekog kabrioleta, a èetrdeseta se opasno pribli¾ila, red je ipak...:D
Sreca izmislise tu krizu srednjih godina pa imamo izgovor za gluposti ;D
To ti ne¹to na svoj raèun.??? ;D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Boban_m

Ja sam nesretni pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka ;D

CBRR1

@purec
kenjas za sve pare,aj za debelog si u pravu, ali mali borisa ne "lize bulju" adminima decko je klinac i sasvim normalnog ponasanja citaj pisanja...i stvarno si dobro uradio auto posle sletanja sa puta tj mosta,jel maistor iz cacka ili novog sada..?extra ga je uradio...

Major

Citat: CBRR1 poslato 19 Decembar, 2013, 05:06
@purec
kenjas za sve pare,aj za debelog si u pravu, ali mali borisa ne "lize bulju" adminima decko je klinac i sasvim normalnog ponasanja citaj pisanja...i stvarno si dobro uradio auto posle sletanja sa puta tj mosta,jel maistor iz cacka ili novog sada..?extra ga je uradio...

Pravda za Borka!
Pravda za majstora iz Novog Sada!
;D

Lazic

Citat: Boban_m poslato 19 Decembar, 2013, 01:52
Ja sam nesretni pubertetlija zarobljen u telu odraslog coveka ;D

Potpuno te razumem...:-*

CBRR1

Citat: hurricane poslato 18 Decembar, 2013, 18:02
...imenjaèe 100% si u pravu..

i ja bi sa ovakvim ili turbo coupe quattrom zapoèeo kolekciju..


moj audi je i turbo i qvatro i cupe ali realno hurikane i ja bih ga voleo u garazi...! :)

Lazic


CBRR1


Major

cbrr1 ima dva komada jedan je kabrio drugi nije.

CBRR1

e samo sto taj kabrio nije moj.... :) :)  :)

da se vratimo na temu,kod ovog kabria se od prevrtanja vidi da je samo radjen kod desnog ruba nije u centru...

Major


CBRR1

jos su ovo slike,uzivo bi pokazalo jos dosta toga,pa realno niko nije svemocan da ga vrati u normalu posle prevrtanja...

Lazic


Major

Citat: CBRR1 poslato 19 Decembar, 2013, 12:30
jos su ovo slike,uzivo bi pokazalo jos dosta toga,pa realno niko nije svemocan da ga vrati u normalu posle prevrtanja...

Ovo je ipak neki dobar majstor odradio, samo profesionalno oko moze da primeti da je sredjivan.