Glavni meni

Audi 80 B4 Kabriolet za motor

Započeo Purec, 15 Decembar, 2013, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ne poznajem ja tog coveka, samo sam video skoro ovakvog audija da je sleteo sa mosta u ljubicu pored borceve hale u moravu, bio sam kad su ga vadili... ako je to to, lepo je sredjen

DebeliZmaj

trolololo ...
niko ga nije pitao jel lupano ... :)
hahahah pa ako ej toliko redak ... kolika
je shansa da ih bude 2 u cacak ... :))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Purec

Ajd sad ovako, da obojca dobijete odgovore.

Za debelog zmaja:

Kao sto si procitao, ako si uopste citao sta sam napisao, auto nije stavljan ni na jedan sajt za oglasavanje polovnih vozila, stavio sam ga ovde zato sto bih ga menjao za motor a ja koliko sam upucen ovo je moto forum na kom je vecina ljudi jer vozi ili voli motore jelte, e sad neki ljudi bi mozda menjali motor za auto jer ih imaju vise ili bi jednostavno menjali motor jer im je dosadio ili sta vec, ne ulazim u njihove razloge.

Druga stvar, auto ne zelim da "zavaljam" za kes i sigurno ga necu kaciti na forum da bih ga zavaljao, kako ti kazes, nekom od forumasa vec da bih se menjao za motor.

Treca stvar to sto je Borko sa sela ili odakle vec ne znaci da sam i ja iz istog i da uopste Borka poznajem. Borko je za mene jos jedan od klinaca koji vole da lelemudaju po forumima iako se u motore razume kao Marica u kriv kurac, al bitno je da on prodaje pamet.

Za Borka:

Pesmicu sto ti je pisao Radovan mozes da nabijes sebi u supak ako hoces, istu si zasluzio kako god okrenes. To sto ti poznajes ili ne poznajes coveka kome je auto sleteo u Moravu sa mosta u Ljubicu me takodje ne interesuje, ovaj auto nije nikada farban a i ako jeste (ja iskreno nisam primetio a razumem se u kola mnogo vise nego vas dvojca) to nije tvoj problem.

Drago mi je sto su se oglasa uhvatila 2 lelemuda koja ni sa autom a ni sa motorom proziveli ono sto sam ja, a verovatno za zivota i nece.

A evo i jednog i drugog pozivam da dodjete, pogledate auto, ako nadjete bilo kakav dokaz da je auto razbijan, prevrtan, padao sa mosta visokog 10 metara u reku ja vam ga poklonim, a ako nije obojica se sagnete i uradite ono sto najbolje umete.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Chris_SM

Lepo  izgleda za auto star 20 godina  [thumb_up]

Purec

Citat: Chris_SM poslato 16 Decembar, 2013, 22:43
Lepo  izgleda za auto star 20 godina  [thumb_up]

Ma divan je, jos ako se uzme u obzir da je pao sa 10 metara a u reku savrsen ;)

Bori¹a

i da se uzme u obzir da purec ne zna da shvati salu, savrseno jos vise ;D

DebeliZmaj

ma samo opushteno .. sad ga tovari za sve pare :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Purec

Mogu ja da shvatim salu, zmaja razumem, jer ga boli kurac i za mene i za tebe, njemu lepo da se sprda a fala Bogu i meni je lepo da se sprdam, ali sale od tebe ne volim jer su uglavnom glupave kao i tvoji postovi u kojima volis da olizes adminima bulje ne bi li te na forumu prihvatili kao najrodjenijeg. :)

Bori¹a

nije lepo sto me vredjas darko, nije lepo

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Purec

Citat: Bori¹a poslato 16 Decembar, 2013, 23:41
nije lepo sto me vredjas darko, nije lepo

Kad budes imao prave drugare, ne virtualne mozda cemo moci i da popricamo.

I ja i ti vrlo dobro znamo o cemu pricam kad kazem da ljubis adminima dupe jer jednostavno to si radio pre, da je UFF rekao al je lepo kad se jedu govna ti bi sutra otisao da pojedes dva ( izvinjavam se UFF-u sto ga uvodim u diskusiju)

Eto vec par godina si po moto forumima, ni na jednom moto skupu ili druzenju te nisam video ( nije da mi je krivo da se ne lazemo ), dosta vremena sam te drzao blokiranog na fejsu zbog gluposti koje si umeo da izjavis, i mislim da ova rasprava ne treba da se vodi ne preko foruma ili fejsa, ne treba da se vodi uopste.

Jednostavno tebe smatram drugarom koliko i debelog zmaja, u prevodu niti te poznajem niti imam neku preteranu zelju da te upoznam, cak sta vise verujem da bih od zmaja mogao sta korisno i cuti al od tebe vala nista pametno nisam procitao od kad znam za moto forume.

Eto ovo je poslednji put da ti se obracam preko foruma, fejsa i svih nacina obracanja koja nisu licna. Kad budes imao neku pametnu da kazes kazaces mi kad se sretnemo na nekom moto skupu ako te uopste na nekom bude.  [hello]

UFF


Major

Uspeli ste Uffa da ostavite bez teksta ;D

DebeliZmaj

pa sad realno ... ovo je bar za 4-5 glasanja ko je tu koga uvredio ...
i na koje sve nachine... ;))))))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

rboban

Zmaje pre svega sam stekao utisak da ne postujes njegovo velicanstvo AUDI, ma koliko bio star!
A predpostavljam da se u tebi krije neko ko ne ceni golfa dvojku!!!
Jos ako preferiras BMW sve je jasno.....
Ride It Like You Stole It

DebeliZmaj

elem.. imao golf 2 :) 1.6 td :)
a audi ... gle to mu dodje tipa malo drugacije al zapravo isto sto i golf ...
i jedno i drugo su ok automobili ali kod nas precenjeni ... sto je i normalno ;)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Chris_SM


Lazic


Major