Glavni meni

Potrebni advokat i savetnik za odnose sa javnoscu i sajdzija

Započeo RoaD GunneR, 24 Januar, 2011, 11:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

road gunner ... u svakom sluchaju sta mislim o tebi vec ti je napisano u poruci josh na mas tako da ono :)
prati oglase mozda izadjes u nekom ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

RoaD GunneR

"Samo vi pucajte ja i dalje drzim cas" sta ti mislis o meni je sad ovde ne bitno osim ako nisi zeleo da ovo preraste u raspravu izmedju tebe i mene, na sta se ja ne pecem.

Videces, tacnije neces videti da kada ti nesto bude trebalo da nabavis il nesto slicno, ljudi koji bi mogli da ti pomognu da brze lakse i jeftinije nesto zavrsis, ce iskulirati pa ces morati mecku da rodis. Postavi sebi pitanje "Da li je onda takav nacin komunikacije vredan?!" i daj sebi odgovor nama ne moras, mi cemo tvoj odgovor videti iz tvog buduceg pisanja.

DebeliZmaj

neverovatno kako ti sebe stavljash u poziciju mudrosti ... a zapravo mene ta tvoja mudrost ne zanima
shvati .. nebitan si mi :) ... znachi dal postojish ili ne u mom zivotu se nishta ne menja :) .... znachi samo
josh jedan u plejadi meni ne-bitnih likova...  iskreno se nadam da se sad bolje razumemo ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

RoaD GunneR

Ja sam skroz nebitan i na ovom forumu a po najmanje u tvom zivotu, no nisam govorio u svoje ime nego sam samo predocio nezadovljstvo podosta clanova koje se moze procitati izmedju redova, kada ti krenes svima da mudrujes. Mene tvoje misljenje ne tagnira uopste ali tvojim pisanjem spustas kvalitet tema, samim tim i foruma pa se javlja neazintresovanost ljudi koji imaju iskustva na 2 tocka vise nego ti ili ja godina koji imaju sta da pisu.

DebeliZmaj

zasto ti mislish da treba da govorish umesto njih ?
oni su mutavi ? ne umeju da kuckaju ?
ne umeju poshalju pp upravi ?
sta si ti ? dobro-saveta ?:) ... smeshno ... zavrshio sam sa ovom temom :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

RoaD GunneR

Ne pametniji su od mene pa te iskuliraju, jer nemaju svi zivaca da se natezu ;)