Glavni meni

Honda EVO 6

Započeo UFF, 12 Decembar, 2013, 11:42

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


isterivac

Evo i od mene doprinos




Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

MIGE

ja ,kao veliki hejter,moram priznati da mi se ovaj moped mnogo svidza  [klanjam_se] [balavi] :drka:

UFF

izduvi iz 6 u 6  :o  :drka:

Major

Bela varijanta najlepsa  [balavi]

zVuk

motor izgleda kao da su otpustili dizajnera pre nego sto je zavrsio dizajn, a s' obzirom da je kriza, drugog nisu ni zaposljavali......

.....nego dajte neke karakteristike.......s' obzirom da je honda, ne bi me cudilo da ima 3000 kubika i 27 konjskih snaga....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Mrva

Koncept iz 2007. sa Goldwing motorom  i izgleda automatskim menjacem, nema rucicu kvacila.

Ivan1979

 [balavi] kako ba ja ovo posedovao ...


UFF


MIGE


Darko

Citat: zVuk poslato 12 Decembar, 2013, 12:29
motor izgleda kao da su otpustili dizajnera pre nego sto je zavrsio dizajn, a s' obzirom da je kriza, drugog nisu ni zaposljavali......

.....nego dajte neke karakteristike.......s' obzirom da je honda, ne bi me cudilo da ima 3000 kubika i 27 konjskih snaga....

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]   kakav si ti  [kralj]

Darko

definitivno su mi lepsi ovi kojima je agregat ( ako vec nisu neke plastike ) , ofarban u boju motora... ova predzadnja velika slika , crvena ... ove ostale mi se ne djasve ;)

zVuk

motor ce mozda biti lep kad ga dovrse.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Ako mi poklone vozicu ga bez problema :)

anticd88

We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing.

bigbad86

Sjebali su sto su stavili obrtaljku na rezervoar, to se nista ne vidi od brade kacige. Moras glavom da gledas a ne ocima. Uzasno resenje. Imao to na EN i svaki put kad hocu da vidim kolko idem, moram glavom da gledam -.-

Ivan1979

Citat: bigbad86 poslato 13 Decembar, 2013, 01:58
Sjebali su sto su stavili obrtaljku na rezervoar, to se nista ne vidi od brade kacige. Moras glavom da gledas a ne ocima. Uzasno resenje. Imao to na EN i svaki put kad hocu da vidim kolko idem, moram glavom da gledam -.-

Znaci da ne ides dovoljno brzo cim moras glavom da gledas  ;D

[rofl]

bigbad86

Ma kad sam na otvorenom nisam ni gledao, nego po selima i po gradu kad znam da ima radar. A inace kad sa kacigom pogledas dole, onda ne vidis gde ides...

ЯЭВОЛУТИОН

Nekad je honda sokirala moto svet sa revolucionarnim idejama....sad prepakuje iz supljeg u prazno....svaka cast hondi na cb750 four, gl1000, cbx1000,vfr750.....ali tu se negde zavrsava sve ostalo je uglavnom prepakivanje i prodaja brenda...neosporan je kvalitet u smislu dugotrajnosti i zavrsne obrade, ali performanse i dizajn......kara banana....uvek postoji jos neki japanski motor iz generacije i klase koji je lepsi...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11