Glavni meni

©tenci Sibirskog Husky-ja

Započeo Nixazzar, 10 Decembar, 2013, 19:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nixazzar

Ovako, drugar prodaje stence, pa me je zamolio da postavim oglas na forum.

Ovo je link oglasa na kupujem-prodajem:
https://www.kupujemprodajem.com/Stenci-sibirskog-haskija-9050129-oglas.htm?filter_id

Ukoliko nekog zanima obratite se ISKLJUCIVO NJEMU! :)

Taman da obradujete nekog za novu godinu :)

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Major


monsterbnt

Da nemam 2 macke uzeo bi odma..... ovako..... bio bi verovatno pojeden vec prvo vece...
Smrt SVIMA!!!!

Jecko

Citat: monsterbnt poslato 11 Decembar, 2013, 16:07
Da nemam 2 macke uzeo bi odma..... ovako..... bio bi verovatno pojeden vec prvo vece...

Haskiji mrze....ne mrze.....preziru macke.....

perlx

Njegove macke su dobri pedagozi.

balavurda

Греота да такви пси живе у Србији. Они траже снеееег, зимууу, све оно што ја не волим.

monsterbnt

Citat: Jecko poslato 11 Decembar, 2013, 16:53
Citat: monsterbnt poslato 11 Decembar, 2013, 16:07
Da nemam 2 macke uzeo bi odma..... ovako..... bio bi verovatno pojeden vec prvo vece...

Haskiji mrze....ne mrze.....preziru macke.....

Bio bi prevaspitan za 3 sekunde.... Komsijskog su sili 2 puta zato sto nije hteo da bude lepo vaspitan....
Smrt SVIMA!!!!

Major

Ako od malena naviknu da zive sa mackama mogu zajedno da zive bez problema.

monsterbnt

Ma pas nije problem.......Pas nikad nije problem..... Kucnu macku ce da pazi i da cuva zato sto je deo familije..... a macka ce to debelo da zloupotrebljava..... pogotovo ova 2 moja idiota....
Smrt SVIMA!!!!

Major

Moji matorci imaju psa i macora :) Slazu se ok, dok je macoru zanimljivo. Cim mu dosadi na kvarno ga ogrebe ili se samo popne na neku visinu gde ovaj ne moze da ga dohvati i iritira ga repom.


monsterbnt

Jbg.... macke su sebicni skotovi.... rade sta hoce, kad hoce, i koliko hoce..... ti to mozes da prihvatis ili da se nerviras, njoj svejedno.... Zato bi mozda i uzeo psa, cisto malo da im sjebem koncepciju :D
Smrt SVIMA!!!!

Major

Ne verujem da bi to radio sa mojim kerom :)