Glavni meni

Drama Queen tema za one koji hoce javno da odu sa foruma

Započeo mohikanac, 24 Januar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

privrmeni i Automatski ban je aktivan -

odmah su ga dobili zmaj i braco zbog velikog broja minusa
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF


zodiac

Prijatelj je zao drug

TT600

Citat: zodiac poslato 25 Januar, 2011, 20:54
Jebiga, onda ti kao jedina alternativa ostaje mesto gde ce svaka budala moci da obrise pametnu stvar. Meni je bas zao sto tako gledas na stvari, ja bih radije ignorisao jednu budalu, nego udovoljavao hirovima citavog tima budala. Veliki pozdrav, druze, vidimo se na prolece na drumu.

Ovo je odlicno receno ! Svaka cast !
Gavro, prijatelju, razmisli o ovom !!!!

joka

Ljudi, viditeli koliko je èlanova dobilo nedovoljnu ocenu, pa jo¹ i minus ( -1), to je za popravni!  [prebicute]

Lazic

Sneg... Sa par svetlih tacaka u vidu Vudu-a i Zodiaca... Opet sam potrosio pluseve, pa moram ovako...

Clan 3 statuta MotoManijaka:

Pravi MotoManijak, mora biti otporan na Zmaja...

joka


Gašpar

Citat: zodiac poslato 25 Januar, 2011, 20:54
Jebiga, onda ti kao jedina alternativa ostaje mesto gde ce svaka budala moci da obrise pametnu stvar. Meni je bas zao sto tako gledas na stvari, ja bih radije ignorisao jednu budalu, nego udovoljavao hirovima citavog tima budala. Veliki pozdrav, druze, vidimo se na prolece na drumu.
[thumb_up] [thumb_up]

vudu

 Druze !
Administrirati jedan forum,sa zeljom da ga krase sloboda misli i pisane reci,je kao hod po ostrici noza !!!

Citat: SSZGO poslato 25 Januar, 2011, 21:04
privrmeni i Automatski ban je aktivan -

odmah su ga dobili zmaj i braco zbog velikog broja minusa

Rekao bih da si je sad naostrio do kraja...

VALJEVSKA  PODVALA

Gašpar

Noz je danas mnogo ostar, ali je ovo izgleda jedino resenje za smirivanje strasti... Na zalost :(

Marko011

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

SSZGO

Sta ti je poznato?

Dosad je privremeno banovano par ljudi zbog vredjanja drugih clanova i receno im je zasto...

A od sada korisnici banuju sami sebe - izlupaj gluposti,  smori 10 ljudi, i oni ce te iskljuciti na dan dva ako ti daju minuse


minusi su inace krajnje ograniceni, mogu da ih daju samo clanovi sa 50+ poruka i mogu dati maksimalno 5 minusa na 10 dana...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zodiac

Podigni onda broj poruka na 500, za pocetak, ili ce svaki zajebant ovde da kuje zavere i igra se lljudima.
Prijatelj je zao drug

Panta Zemunac

 kao ¹to  Zmajeva ima i na drugim forumima tako i ovde ima Motoholika..

Molim da se nabroje èlanovi koji su oti¹li iskljuèivo zbog Zmaja...da svi zajedno proèitamo ¹ta im je Zmaj napisao, kada i gde...ako je zaista kriv, tu je i moj glas...

da nabrojimo i èlanove koji su njega vreðali, da svi proèitamo ¹ta, kada i gde...pa i njih, ni po babu, ni po....


samo da dodam za ovu zadnju zbrku...Zmaj je pisao u svojoj temi...njemu su uskoèili, njega vreðali i nazivali svakako a ne vidim da je on tra¾io za nnjih BAN...jeste posle toga dao grub odgovor, to stoji...ali posle njih....


da li mo¾e neko da nabroji te èlanove a da je siguran da na forum nisu do¹li sa svojim liènim problemima, prenetim iz privatnog ¾ivota...da su bili iskljuèivo na njega frustrirani.....ako mo¾e, prvi glasam za kaznu!!

SSZGO

Citat: zodiac poslato 26 Januar, 2011, 01:11
Podigni onda broj poruka na 500, za pocetak, ili ce svaki zajebant ovde da kuje zavere i igra se lljudima.

ne, jer mora da bude 10 ljudi sa po 50 poruka

znaci 10 razlicitih ljudi, ne moze jedan da da 10 puta minus


ko je u pravu ili nije je nebitno

zmaj je dobio 29 minusa danas i to od 15 razlicitih ljudi
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zodiac

Covece, mozes da imas deset naloga i 50 poruka po nalogu za dva dana, o cemu pricas? Videces, uostalom.
Prijatelj je zao drug

Marko011

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.

SSZGO

mozes?
aj probaj?

svi korisnici su ranije mogli odmah da se REG, vise ne

nijedan korisnik ne moze da se registruje bez dozvole, a prilikom REG se proverava email i IP
da bi se uopste registrovao moras imati znanja za promenu istih, a da ne pricamo da ces morati da menjas IP za svaki nalog i da ti tih 50 poruka imaju smisla da te ne bi odmah izbacili...



vec su mnogi pokusali sa laznim profilima, ali ja imam malu prednost, 15 godina radim web programiranje, pa da vidimo ko ce koga...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

pit


   Potpuno podrzavam ovo sto radi SSZGO iako sam i sam banovan na 24 casa zbog vredjanja.

Lazic