Glavni meni

Drama Queen tema za one koji hoce javno da odu sa foruma

Započeo mohikanac, 24 Januar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SSZGO

Citat: kawa ninja poslato 25 Januar, 2011, 19:11

  Dajte bre ljudi polako ima ignore tipkica pa upotrebljavajte je ....

  Sto je Zmaj tolki problem , nevidim ga tako uopste..... [neampojma]

 

ne vidim ga ni ja ali ga ocigledno dosta njih vidi...

tako da on sad terorise  ljude koji mnogo vise mogu da doprinesu "kolektivu" :) od njega

ako se uzdrzi od glupih komentara i ne mesa se u teme gde mu mesto nije sa imbecilnim pitanjima,
nego nesto konkretno pita ili odgovori, to je ok

ako nastavi da smara ljude, to nije ok
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

zodiac

To je kretenski. Kako moze da te terorise neko koga ignorises? Nego ovde ima ljudi koji su u fazonu ili njega banuj, ili ja odoh, a nece ni da probaju ignore. Bezveze. Svi smo na gubitku.
Prijatelj je zao drug

SSZGO

A upravo pravim automatski ban - 5 minusa dobijes od razlicitih ljudi u toku dana, sledecih 24 sata zabrana pisanja
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

RoaD GunneR

Citat: SSZGO poslato 25 Januar, 2011, 19:39
A upravo pravim automatski ban - 5 minusa dobijes od razlicitih ljudi u toku dana, sledecih 24 sata zabrana pisanja
Mislim da to nije dobro resenje jer se moze zloupotrebljavati, cisto iz dosade nas/njih 5 banuju nekoga ;)

K_A_W_A

Zodiak, ma necu bre da budem sa kojekakvima na forumu!!! nemam ja sta koga da ignorisem. Ja jednostavno necu da budem u istom druztvu sa takvima. Ko zna ko ovo sve cita, pa jos da pomisli da ovde ima i pristalica za takve budalastine...

SSZGO

Citat: RoaD GunneR poslato 25 Januar, 2011, 19:42
Citat: SSZGO poslato 25 Januar, 2011, 19:39
A upravo pravim automatski ban - 5 minusa dobijes od razlicitih ljudi u toku dana, sledecih 24 sata zabrana pisanja
Mislim da to nije dobro resenje jer se moze zloupotrebljavati, cisto iz dosade nas/njih 5 banuju nekoga ;)

ako je smorio vas 5toricu sto da ne
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

K_A_W_A

Ivane (RoadG), to je dobro jer treba bas neku budalastinu da napises, da bi te drugi izminirali. Nadam se da nas je ovde velika vecina razumna i normalna. Pa ti pazi sta pises ;)

noam chomsky

A sta ako se povede dijalog u nekoj temi i onda dve "zaracene" strane svaki dan banuju po nekog iz suprotnog "tabora"...da ne bude da sam dao ideju nekome?
lepota prirode je refleksija lepote nauke

DebeliZmaj

sszgo... ti onda lepo napishi ne smete da imate mishljenje koje nije po liniji sszgo ...
pogotovo u ostale teme ... znachi otvarash politichku temu, pandorinu kutiju i sta
zapravo ocekujeh ? da ce svi da se sloze sa tobom ? e pa nece ... ja imam svoj razlog
zasto nemogu da ga zalim kao covek itd... i napisao sam ga .. moze da ti se svidi ili ne ...
i sta sad ...ja treba da napravim lazni nalog ... i sa njega da pishem ? da bi se neko bolje osecao ?
koga sam ja sszgo oterao ? uzeo metlu pa nekog jurio sa foruma ? nije ja kriv sto se ``mentalno inferiorniji`` (vudu reko)
zbune i ne znaju sta ce ... jel to moja greska ? se i ti osecash zato ugrozenim ...

joka: hoce razne teme al i da se svi sloze ... eno tamo zamalo ne izbi gradjanski rat na temi religija, ili na temi od bmw,
ili ono ono onog zelenog fice ... a broj mojih poruka u toj prichi ? nula ... al verovatno sam aj kriv zbog toga ?:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

kawa ninja



   Za zelenog ficu nisi nista kriv garant ..... :) :)
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green

DebeliZmaj

al cekaj .. i tu se naljutio covek i otishao ...
i gavrolini se na UFF-a naljutio i otishao ... 
jel treba sad da vadimo spisak ko se na koga naljutio ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

Ljudi batalite ovu pricu i dozovite se pameti, nemojmo da se prepucavamo ko poslednji dziberi jer to nismo!!!!!

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Gavrolini

od ovog momenta zahtevam da mi se obrise nalog. Do sad nisam hteo da pisem nista i tako ignorisao forum,ali kad vidim kakve se svinjarije ovde pisu ja ne zelim da budem deo ovog. Ja se nisam naljutio na uff-a. Nisam se naljutio na bilo kog. A uff kao i ostali admini znaju da se moje predvidjanje polako pokazuje kao istinito. Za dva meseca nece biti vise od 4 coveka  koja nesto znaju o  motorima. Znaci ZAHTEVAM  da moj nalog bude obrisan. Ne zelim da budem crnac niti na bilo koji drugi nacin da se moje ime nalazi na istom mestu gde ima ovakvih bica.

DebeliZmaj

auh ako sam ja slagao za gavrolinija ja se izvinjavam ...
ja sam razumeo da se naljutio nesto na UFF i otishao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

Citat: misa-pei poslato 25 Januar, 2011, 20:19
Ti æe¹ da mi ka¾e¹ da nisam d¾iber!!!!
:D :D :D :D :D

Auuuu Miso ode sve u Q hahahhahahahhah

Nema spustanja lopte izgleda, jbg......


Molim vas po drugi put da se manete ovog jadnog prepucavanja jer nigde ne vodi, a sad vi kako god hocete?????

zodiac

Citat: Gavrolini poslato 25 Januar, 2011, 20:19
od ovog momenta zahtevam da mi se obrise nalog. Do sad nisam hteo da pisem nista i tako ignorisao forum,ali kad vidim kakve se svinjarije ovde pisu ja ne zelim da budem deo ovog. Ja se nisam naljutio na uff-a. Nisam se naljutio na bilo kog. A uff kao i ostali admini znaju da se moje predvidjanje polako pokazuje kao istinito. Za dva meseca nece biti vise od 4 coveka  koja nesto znaju o  motorima. Znaci ZAHTEVAM  da moj nalog bude obrisan. Ne zelim da budem crnac niti na bilo koji drugi nacin da se moje ime nalazi na istom mestu gde ima ovakvih bica.

Ja te vidjam u poslednje vreme cesto po forumu, i ponadao sam se da ces da se vratis, i da me poslusas u vezi ignorisanja. Cinjenica je da niko od vas uvredjenih nije ni pokusao da se koristi ovim korisnim sredstvom. Isto tako je i cinjenica da ces na drugom forumu biti banovan ako kazes ono sto mislis, narocito ako je to u slobodnijoj formi, mislim da si potcenio slobodu ovde. Jer ta sloboda iznedri poneko sranje, i ponekog lika koji pravi sranja, ali u isto vreme generise gomile dobrih stvari koje na drugim forumima ne bi ni zazivele, jer bi bile isecene ili prekrojene. Jebiga, Debeli Zmaj je cena te slobode. Tvoj je izbor da ga ignorises, da se pajtas sa njim, ili da zbog njega, samo zbog njega, napustis forum. To nema nikakve logike, napustati 600 i kusur dusa zbog lika koga mozes trajno da uklonis jednim klikom? Samo mu dizete cenu, ako mene pitas. Covek ne vozi, nema motor, cesto pise besmislice, i vas isteruje sa foruma, jednog po jednog. Bezveze.
Prijatelj je zao drug

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gavrolini

Citat: zodiac poslato 25 Januar, 2011, 20:42
Citat: Gavrolini poslato 25 Januar, 2011, 20:19
od ovog momenta zahtevam da mi se obrise nalog. Do sad nisam hteo da pisem nista i tako ignorisao forum,ali kad vidim kakve se svinjarije ovde pisu ja ne zelim da budem deo ovog. Ja se nisam naljutio na uff-a. Nisam se naljutio na bilo kog. A uff kao i ostali admini znaju da se moje predvidjanje polako pokazuje kao istinito. Za dva meseca nece biti vise od 4 coveka  koja nesto znaju o  motorima. Znaci ZAHTEVAM  da moj nalog bude obrisan. Ne zelim da budem crnac niti na bilo koji drugi nacin da se moje ime nalazi na istom mestu gde ima ovakvih bica.

Ja te vidjam u poslednje vreme cesto po forumu, i ponadao sam se da ces da se vratis, i da me poslusas u vezi ignorisanja. Cinjenica je da niko od vas uvredjenih nije ni pokusao da se koristi ovim korisnim sredstvom. Isto tako je i cinjenica da ces na drugom forumu biti banovan ako kazes ono sto mislis, narocito ako je to u slobodnijoj formi, mislim da si potcenio slobodu ovde. Jer ta sloboda iznedri poneko sranje, i ponekog lika koji pravi sranja, ali u isto vreme generise gomile dobrih stvari koje na drugim forumima ne bi ni zazivele, jer bi bile isecene ili prekrojene. Jebiga, Debeli Zmaj je cena te slobode. Tvoj je izbor da ga ignorises, da se pajtas sa njim, ili da zbog njega, samo zbog njega, napustis forum. To nema nikakve logike, napustati 600 i kusur dusa zbog lika koga mozes trajno da uklonis jednim klikom? Samo mu dizete cenu, ako mene pitas. Covek ne vozi, nema motor, cesto pise besmislice, i vas isteruje sa foruma, jednog po jednog. Bezveze.

e bas o tome treba da razmisle admini...ja ne napustam nikog od kvalitetnih ljudi. Sve koje sam upoznao i za koje mislim da su  vredni upoznavanja cu svakako jos mnogo puta sresti u kafani i na drumu. Mene licno vise doticni i ne dotice  i ako me povremeno sam uzima u usta ali ni to nema veze. Jednostavno ne zelim da budem deo necheg sto je trebao da bude moto forum a pretvorilo se u opasnu glupost.  Krivim admine i samo admine... I jos jednom kazem...IZBRISITE MOJ NALOG NE ZELIM DA MOJE IME STOJI NA OVAKVOM MESTU,GDE JE SVAKOJ BUDALI DOZVOLJENO DA PISE SVAKAKVU GLUPOST.

zodiac

Jebiga, onda ti kao jedina alternativa ostaje mesto gde ce svaka budala moci da obrise pametnu stvar. Meni je bas zao sto tako gledas na stvari, ja bih radije ignorisao jednu budalu, nego udovoljavao hirovima citavog tima budala. Veliki pozdrav, druze, vidimo se na prolece na drumu.
Prijatelj je zao drug