Glavni meni

Drama Queen tema za one koji hoce javno da odu sa foruma

Započeo mohikanac, 24 Januar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

gorki

I mene nerviraju svi na poslu  [slomljenzid] pa sta sad,  trebao bi da dam otkaz  [nono]
THINK BIKE !

despic

klasican divljak

DebeliZmaj

pa njemu smeta sto je pitam sta su slajderi ? smeta mu sto za svoje pare prave nesto od lampica ... zamisli ...
da mu nije krivo sto ga nismo ukljuchili u izradu istog ? ili sto nije shvatio o cemu sa l.oblivion kuckam posle u temi ?
sta njemu smeta ? smeta sam sebi ...
tema zmajaha je bila prvo u ostale teme, posle toga je prebachena u moj dnevnik ... i samim tim vishe nije u ostalim temama,
ili ti offtopic-u kako ga je nazvala Nadalina ( urednik ? ) u svojoj poruci o pravilima ... i sad sam ja losh, olosh kad
samo trazim da se postuje to da se ne offtopic po sekciji dnevnik ... jer meni neki iz ``uprave`` posle pishu po PP kako
nebi trebalo ovo ili ono i posle sami sebi se iseru u usta kad puste tako po dnevniku ...

znachi forumashi nije mohikanac otovorio temu i pocheo da pishe te zli debeli zmaj doshao i njemu pocheo da pametuje
sta i kako ce da radi nego je zli zmaj otvorio temu o svojem krsh motoru ( da znam da je mator ) i lagano skuplja informacije
o tome kako da sredi taj motor a ne da mi dobro savete drze predavanja kako se to ne isplati ... ma bre ljudi moj motor,
moje pare ... sta ima nekog da boli q. sta ja i koliko u njega ulazem... a pogotovo da me savetuje neko ko je pa recimo
deceniju mladji od mene (bar po podacima u profilu) ... a pritom ne daje savete vezane za motor .. nego onako ...

i josh se posle vidi molim te ... naljuti sto sam ja otvarao teme gde sam pitao sta su slajderi .. dobio info i vishe nisam
pisao u toj temi ... nego su neki drugi ljudi nastavili dalje ... ali ja sam i za to kriv ? jel ?

u svom epitafu, ili ti pozdravnoj poruci, on mene zove svinjchetom ... a ja dobijem ban na 24h ? ... lol ...
ili sam dobio ban sto sam generalno zamolio da odjebu dobro namerni ... ? ...

putuj mohikanac srecan ti put ... meni je krivo sto si otisao .... :'(

dodatak:
sta bi tek bilo da sam se ukljuchio u temu o religiji i
kulturno im objasnio neke moje stavove
pocheo bi gradjanski rat na forumu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

despic

klasican divljak

DebeliZmaj

despic: ma jok nego su mi samo ispali smeshno .. vrlo jako puno ... nego mogli li da iskoristim ovu slikicu za avatar !?:)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Dzigi Boy

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Januar, 2011, 12:30


dodatak:
sta bi tek bilo da sam se ukljuchio u temu o religiji i
kulturno im objasnio neke moje stavove
pocheo bi gradjanski rat na forumu ...

hahahha nemoj samo to Zmaju molim te.........najebali bi obojica zapalili bi nam motocikle i to  patriote, rodoljubi i  velikoS.....nije to za forum, znam iz iskustva.......

I sta dramite otiso covek, otiso je svojom voljom....kako je dosao tako je i otisao.......ako zeli vratice se...

joka

 Ama ljudi ne gazite mi zemlju, zvaæu sinove! Sinovi....sinovi!!! [nono] Bo¾e, ¹to vam kratak fitilj!  :o

Lazic

#27
Citat: DebeliZmaj poslato 25 Januar, 2011, 12:30

u svom epitafu, ili ti pozdravnoj poruci, on mene zove svinjchetom ... a ja dobijem ban na 24h ? ... lol ...
ili sam dobio ban sto sam generalno zamolio da odjebu dobro namerni ... ? ...

dodatak:
sta bi tek bilo da sam se ukljuchio u temu o religiji i
kulturno im objasnio neke moje stavove
pocheo bi gradjanski rat na forumu ...

Samo su testirali opremu za banovanje, a znali su da neces da se ljutis... [rofl] [rofl] [rofl]

Naravno da bi bilo interesantno cuti tvoje stavove o Bogu, religiji, vanzemaljcima, i tako... [cheers] Pa kud puklo da puklo...

despic

Citat: DebeliZmaj poslato 25 Januar, 2011, 12:48
despic: ma jok nego su mi samo ispali smeshno .. vrlo jako puno ... nego mogli li da iskoristim ovu slikicu za avatar !?:)



slobodno...to je moj poklon tebi :)
klasican divljak

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

dobro-namerni smarachi mogu da odjebu  .... :)
generalno navodjenje ... niko nije naveden pojedinachno, niti moze da se zakljuchi na koga se odnosi ... postujem pravilnik !


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]...

Nadalina

A, da se lepo svi iskuliramo i to je to?
Ispravljanje krivih Drina nikom od ruke poslo nije, zasto mislite da ce bas vama?
Sta, vi cete da promenite Zmaja ili bilo koga?
Ma, daaajte, ljudi, ponasajmo se odraslo...
Sta Zmaj radi- to je njegov problem, i time steti sebi a ne vama.
To sto se vi dozvoljavate sebi da se nervirate zbog jednog Zmaja kog 'poznajete' virtuelno- e, to vam vec ne valja...
Uvrede i to... Time pokazujete svoju kulturu... Toliko o tome, od mene... [cheers]
Dzukela u podznaku

vudu

 Priznali neki ili ne...Zmaj je jedan od najautenticnijih likova koji su se pojavili na moto forumima...nema pojma o motorima...kenja...ali samo u opstim temama...provocira...eliminise intelektualno inferiorne...hoda na ivici,ali nikako da padene...
Drumovi ce pozeleti Zmajeva,al' Debelih nigde biti nece  8)
VALJEVSKA  PODVALA

K_A_W_A

Nikada nisam ni za jedan Zmajev post nista komentarisao, mada je mnogo lupetao, provocirao i napravio losu atmosferu na forumu. Ali ova njegova zadnja izjava za presudu na ubistvo me je jako jako razocarala. Mislim da bi urednici tu trebali da odrade svoj posao. Ne urednici, nego samo onaj ko ima funkciju da nekoga posalje u zasluzenu penziju. Ako se to ne desi, iskreno se i ja pitam, dali treba da budem sa nekim na forumu i da se "druzim" sa osobom koja podrzava ubistva i divljanje huligana.  Znaci ako se ne odradi po pravilu, uskoro cete videti i moju ovakvu temu. Pa ako je nekom u cilju da zbog "nekog" provokatora na forumu ode puno ljudi, onda je to olicije foruma...

SSZGO

E vidi,
iako ja nema nista protiv zmaja i ni ne vidim sta pise

meni je pun Q toga sto  druge smara i drugi odlaze

tako da

EVO TI JAVNO OVAKO ZMAJU - pusti pravila foruma, bude li jos ljudi otislo zbog tebe, ja cu te izbaciti sa foruma...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

vudu

Citat: SSZGO poslato 25 Januar, 2011, 18:50
E vidi,
iako ja nema nista protiv zmaja i ni ne vidim sta pise

meni je pun Q toga sto  druge smara i drugi odlaze

tako da

EVO TI JAVNO OVAKO ZMAJU - pusti pravila foruma, bude li jos ljudi otislo zbog tebe, ja cu te izbaciti sa foruma...

Jak potez... [zena] [zena] [zena]
VALJEVSKA  PODVALA

SSZGO

Oterao je do sada 5 ljudi zvanicno i ko zna koliko nezvanicno...

Otisli su neki "kvalitetni" clanovi sto se tice znanja...

Tako da cemo taj problem da resimo ako se bude nastavio...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

K_A_W_A

SSZGO druze od mene 2 + Mislim da je krajnje vreme za neke stvari.

joka

Bogte, na koju li temu odem, svugde nekog ribaju! Èovek ima svoje mi¹ljenje, i tu je taèka. Svaka tema postaje preozbiljna!  :(

kawa ninja


 Dajte bre ljudi polako ima ignore tipkica pa upotrebljavajte je ....

 Sto je Zmaj tolki problem , nevidim ga tako uopste..... [neampojma]

 
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green