Glavni meni

Drama Queen tema za one koji hoce javno da odu sa foruma

Započeo mohikanac, 24 Januar, 2011, 00:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mohikanac

Eto ko hoce da ode sa foruma a zeli da to SVI znaju jer je on veoma bitna licnost pa ne zeli da posalje pp adminima da ga prebace u bivse clanove moze u ovoj temi da se oglasi

Lazic

#1
Kazem lepo, sneg ce nam svima doci glave... Ajde, bre, Zmaj te nervira, pa sta, voli covek da nervira, sto bi se uzbudjivao zbog toga... [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] Srusis zid i teras dalje... A bas sam ovih dana mislio, vidi Zmaj se uzdrzava od nerviranja forumasa... Al` sneg je cudo...

BANE BROTHERHOOD

ajde bre mohikanac pa on je covek koji samo to radi..... jbga ljudi su razliciti   probaj da ga ignnorises   mojne da ides sa foruma !!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

pit


   Ne idi sada....kada je najteze nama .Ostani...

BANE BROTHERHOOD

Citat: Lazic poslato 24 Januar, 2011, 00:58
Kazem lepo, sneg ce nam svima doci glave... Ajde, bre, Zmaj te nervira, pa sta, voli covek da nervira, sto bi se uzbudjivao zbog toga... [slomljenzid] [slomljenzid] [slomljenzid] Srusi zid i teras dalje... A bas sam ovih dana mislio, vidi Zmaj se uzdrzava od nerviranja forumasa... Al` sneg je cudo...
kad covek malo vise bude vozio a manje  kuckao po tastaturi i kad neke ljude upozna  UZIVO mislim da ce promeniti misljenje i prestati da nervira ljude po forumu  !!!!
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Lazic

Do sada, svako ko je upoznao Zmaja, postao je imun na njegova podjebavanja po forumu... I niko se vise ne ljuti na njega... Od tih sto su ga upoznali...

BANE BROTHERHOOD

Citat: Lazic poslato 24 Januar, 2011, 01:07
Do sada, svako ko je upoznao Zmaja, postao je imun na njegova podjebavanja po forumu... I niko se vise ne ljuti na njega... Od tih sto su ga upoznali...
ti nemoj biti imun vec budi hirurg i  [djavo] [djavo] [djavo] [djavo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

zodiac

Prijatelj je zao drug

SSZGO

A sto te retard nervira, kako mozes da dozvolis sebi to?

aj ne drami nego ga stavi na ignore...

nego u njegovoj temi zmaj je vredjao druge clanove?
mislim da to zahteva privremeni ban jel...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Panta Zemunac

SSZGO...nemoj to ban...pa manimo se toga, ljudi smo, daj da se istoleri¹emo jer neko bi rako 'evo i ti si ga nazvao retardom' to je isto vreðanje...Nije poenta u tome jer na nekom drugom forumu Mohikanca æe da saèekaju troje Zmajeva...petoro...pa znamo da ne postoji forum na kome se svi sla¾u, zar ne ili gre¹im!


I to ba¹ sada, kada se ne javlja osim u svojo temi, koja je ''struèna'' a ne off i kada nema njegovih postova, svuda po forumu.
Krivo mi je ¹to Mohikanac oæe da ide jer, ovo je forum svih pa i njegov! Treba samo da pritisne ''ignore'' i gotovo...zna¹ ono, fik i gotovo!!

Lazic


Panta Zemunac

Snegu jedan...hoèe¹ li prestati da pada¹ ili æu ti poslati Zmaja da te ofuje i minira....i jo¹ da te izgazi k'o Panta pitu...'el to hoèe¹!?!? [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]

SSZGO

U pravu si, vredjao sam drugog clana  [zena] , banujem sam sebe na 24h... mislis da necu  [ludak]  [dunce]  ;D ?
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Dzigi Boy

Eurosong 2002.: Otišo si, sarmu probo nisi (Anđa)


Dobar je Zmaj, napravicemo mi manijaka od njega))))).........A naravno da se vidimo na drumu:))))

Havarisan


Lazic

Citat: sszgo poslato 24 Januar, 2011, 03:08
U pravu si, vredjao sam drugog clana  [zena] , banujem sam sebe na 24h... mislis da necu  [ludak]  [dunce]  ;D ?

Kao, tesko ti je da se samobanujes... [rofl] [rofl] [rofl]

Ova tema pocinje da podseca na standardnu srpsku sahranu... Dva sata posle,  ZURKA... [rofl] [rofl] [rofl]

Vrati se Mohikanac, vidis sta propustas... Admini se samobanuju zbog Zmaja...  [wtf]

dejankiss

mohikanac!
Svaki forum ti je svet za sebe. U njemu va¾i - pesma nas je odr¾ala. I to ona "S(e)rem, S(e)rem, lepo je ¾ivet u njem".
Tako, brate, da svako mo¾e da peva (svoju) pesmu i da ... :)

Kengur

A zasta vam sluzi dugme IGNORISI KORISNIKA!? Sta, pricace o vama nesto? Nece jbt, nije zanimljivo da nesto radis a da neko ne vidi...
E sad, kapiram, srpski mentalitet...

Ne znam zasto dizete toliku dzevu oko nekih ljudi, jel vas ne nervira neko u komsiluku, prodavnici, bilo gde? Hocete da kazete da ne izlazite iz kuce... Pa mene nervira 90 posto ljudi u mom okruzenju pa sam i dalje tu, jer svuda ce biti neko ko je razlicit od mene...

Ne znam zasto svi ocekuju med i mleko kad se negde pojave... Sta smo mi svi Bogom dani pa treba da nam se ugadja?
Jel treba da banujem sve ljude sa foruma koji mi se "virtualno" ne svidjaju...?

A sto se tice zmaja, neki malo i preteruju, covek se "izgubio" iz vecine tema koje nisu u off-u, e sad sto neki vuku repove to je druga stvar...

Opet ponavljam, IGNORE je zbog toga i postavljen kao opcija...
Sto se mene tice, cela tema je za kantu, a sto se tice zahteva nije problem...
Budimo malo ljudi...

Gašpar

Mohikanac, ispunio sam ti zelju.

ako zelis da se vratis na forum, samo mi pusti pp, tu mogucnost jos uvek imas  [cheers]

Marko011

Artificial intelligence is no match for natural stupidity.