Glavni meni

Prsti prsti bela staza....

Započeo WOLVERINE, 08 Decembar, 2013, 19:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Ko ne veruje taj je jako nesrecan
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Major



Vale

Svako zeli da veruje u ono sto mu odgovara.....kao i mnogi,verovala..s godinama to proslo....kao sto verujes ljudima..pa te s godinama prodje....


Mad Max

Dal sam verovao, ne znam, ali sam uvek pa i dan danas zeleo da verujem da postoji neki sedi cika koji obraduje decu! Nikad se ne bih bavio glupim ili maloumnim matematickim formulama, kao onaj autor texta sto je Wolwerline postavio!

Naravno da postoji, uvek neka deca veruju i obraduju se kad im DEDA Mraz pokloni paketic, makar on ne dosao sa letecim irvasima.

Ne treba nesto lepo ubijati, ja cu uvek verovati, ne zelim prestati!

Bice mi samo lepse, jer ionako ima previse losih osoba i desavanja u ovom savremenom dobu!
Brzi od smrti, Jaci od bola

WOLVERINE

Citat: Mad Max poslato 24 Decembar, 2013, 23:43
Dal sam verovao, ne znam, ali sam uvek pa i dan danas zeleo da verujem da postoji neki sedi cika koji obraduje decu! Nikad se ne bih bavio glupim ili maloumnim matematickim formulama, kao onaj autor texta sto je Wolwerline postavio!

Naravno da postoji, uvek neka deca veruju i obraduju se kad im DEDA Mraz pokloni paketic, makar on ne dosao sa letecim irvasima.

Ne treba nesto lepo ubijati, ja cu uvek verovati, ne zelim prestati!

Bice mi samo lepse, jer ionako ima previse losih osoba i desavanja u ovom savremenom dobu!

Dobro receno.....         +







DebeliZmaj


    ok ok deda smraz ne postoji ...
    ali realno ko ne bi voleo paketic ;))
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mkt

odavno nisam zavrsio paketic  ;D ;D ;D

ЯЭВОЛУТИОН

ko vas jebe kad niste bili dobri...samo dobroj deci Deda Mraz donosi paketic...gledao sam u nekom crtanom filmu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11




ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Vale poslato 25 Decembar, 2013, 19:55
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=634733786591582&id=171453669586265&set=a.172328256165473.46905.171453669586265&source=46&__user=100003196195585
ovaj slabo nisani...podbacice...treba malo vise da gadja i da uvati preticanje.....ovako mi se cini da ce kursum izmedju njih...evo wolwerine ce da potvrdi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Mik

Ne secam se da sam verovao u Deda mraza, mislim da sam se rodio pijan i osecajan, i sigurno mi tada bilo mnogo zao sto mi kratke ruke pa ne uvati' babicu za dupe.

Evo nesto, ako to treba da je sa bradom:

ZZ TOP "Sharp Dressed Man'" (live Zenith, Paris, France 18/06/2013)


Major

Citat: Mad Max poslato 24 Decembar, 2013, 23:43
Dal sam verovao, ne znam, ali sam uvek pa i dan danas zeleo da verujem da postoji neki sedi cika koji obraduje decu! Nikad se ne bih bavio glupim ili maloumnim matematickim formulama, kao onaj autor texta sto je Wolwerline postavio!

Naravno da postoji, uvek neka deca veruju i obraduju se kad im DEDA Mraz pokloni paketic, makar on ne dosao sa letecim irvasima.

Ne treba nesto lepo ubijati, ja cu uvek verovati, ne zelim prestati!

Bice mi samo lepse, jer ionako ima previse losih osoba i desavanja u ovom savremenom dobu!

[thumb_up]