Glavni meni

Probiker cordura pantalone br54

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 08 Decembar, 2013, 15:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

prodajem Probiker Cordura pantalone sa protektorima...nema postave i blago su ostecene sa zadnje strane nogavici od auspuha.....izgorelo na granu.....cena 1500 dinara....

meni su malo manje, pa mislim da nekome sa 185 cm i 85-90 kila bile taman.....nazad je kopcanje za jaknu.....inace u jako dobrom stanju.



samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikolabor


Kico


nikolabor


BOKYBOY


Darko


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

nikolabor

kakva je situacija za pantalone jel ih prodajes, uzeo bi ih ako se nije javio neko preko :)

ЯЭВОЛУТИОН

situacija je takva da trebada kazes hoces ili neces....ako hoces ja ti posaljem pouzecem ali pre toga mi pustis poruku na pp .....klasika, ime prezime adresa br telefona za kontakt....ja bi uzeo nista ne znaci...cena je simbolicna 1500 dinara....pozz
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


BOKYBOY

Citat: Darko poslato 08 Decembar, 2013, 22:13
sta ti pratis kad nemas 185cm

...hahaha...pa imam 183 i 95kg...ima da se protegnem za jos 2-3cm...pratim,zanimljivo zvuci....ako ne odu za dan-dva,mozda uzmem ja...dok bude plata taman... [panic]

BOKYBOY


nikolabor

hehe na poslu nesmem da svetlim kao papagaj vrsice posao preko zime, pozdrav

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY