Glavni meni

Moto Servis Turinski(skuter servis Zrenjanin)

Započeo MotoServisTurinski, 27 Novembar, 2013, 15:22

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MotoServisTurinski

sad cu da procitam, inace ЯЭВОЛУТИОН izvini ako sam te uvredio sa necim nadam se da se ne ljutis ,stvarno nisam znao da si to ti mislio sam da je neki pacijent koji lupa gluposti ,nisam odma skontao foru :) pozdrav

MotoServisTurinski

ahahahahhahahahahhahahahahahahhahah ljudi vi ste legende,umirem od smeha a stigao sam tek do druge strane... ahhahahahah "na koji princip radi ta tecna kompresija" ahhahahahaha :)


MotoServisTurinski

saljite jos linkova da se malo ismejem pre nego sto odem u radionicu bice mi lepsi dan :)

Major

A ne moras malo sam da se potrudis ;D
I revolucija je najpoznatiji majstor u nasi prostori.. covek zna bez merenja da dospe tecne kompresije u mililitar ;D

goranvojska

,...................a motor ideeeeeeeeeeeee za sve pare.

MotoServisTurinski

uff kako niste ranije rekli ,a ja radio kupovao nov klip i radio cilindar ! mogao sam samo malo dosuti i to bi bilo to ,jbg sad znam kome da se obratim za nalivanje kompresije :) :) :) mada cuo sam da je izaslo novo pakovanje u tubi ,pa mozes nalivati sa pistoljem za silikon... :)

ЯЭВОЛУТИОН

a ne ta u tubi je kineska...nis ne valja....samo provereno...t&g kompreshn.....
iz zelenih burica sa manometrom.....i bespovratnim ventilom....pa da se prelije u punjac......a onda preko adaptera u motor...jedino sto se ne gadja adapter za japance na kineze i italijane....pa mora da se narucuje kineski adapter....
http://www.germansupply.com/home/image.php?productid=18438
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MotoServisTurinski


goranvojska

.........i skuter 200konja i 280km/h.jebes r-ove.

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM