Glavni meni

Aktivni ves Craft-Rasprodaja

Započeo vladagm, 27 Novembar, 2013, 12:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

dajte se ljudi organizujte petorica od jednom i uzmite pet para,onaj sesti sto je gratis da ne svadjate kako da podelite dve stvari na pet coveka,poklonite meni :)

salu na stranu da nemam ja bih uzeo jer stvarno vredi.

eclipse4

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Oktobar, 2014, 22:11
Daj neke slike, ja sam 185cm i 75kg, ¹ta ima za mene?

hulahopke  [rofl] [rofl] [rofl]

ne ljuti se andrej bilo je jace od mene,castim pivo kad se vidimo (u stvari castim 2 piva,fali mi malo zezanje jer forum nije radio pa sam jeo nokte)

[cheers] [cheers] [cheers]


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

vladagm

Na stanju je ostalo:
M u crnoj boji 15 komada
L u crnoj boji 1 komad
M sa ojacanjima 5 komada
JOS JEDNOM DA NAPOMENEM DA ROBA KOJA JE PREDMET PRODAJE SE DEKLARISE KAO ROBA SA DEFEKTOM.(Postoji mogucnost greske u kroju)
Molim samo poziv.
Hvala...

UFF


vladagm


vladagm

Postovane kolege dobijena je nova kolicina Aktivnog vesa ali na stanju samo velicine S,M,L.
U opticaju su CRNA VARIJANTA-TANJA kao i SIVA-DEBLJA.

Hohštapler

Ja sam totalno zaboravio da napi¹em svoj utisak,
uzeo sam jedan komplet i odu¹evljen sam!  Radim na terenu svaki dan,  i kakad ga nosim nit se smrzavam nit kuvam kad udjem u zatvoreno.
Svaka preporuka,  a mislim da æu uskoro uzimati jo¹ koji konplet.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

vladagm

Oglas je aktuelan.
Na stanju:
M i L u crnoj boji
M i L u sivoj boji sa ojacanjima

BOKYBOY

Citat: vladagm poslato 28 Mart, 2015, 14:56
Oglas je aktuelan.
Na stanju:
M i L u crnoj boji
M i L u sivoj boji sa ojacanjima

...koje su sada cene...?

niki64

Nisam napisao utisak do sad samo zbog toga da vidimo kako ce se pokazati posle duzeg vremena.
Kupio sam ¾eni jedan komplet vesa posto elektro biciklom svaki dan putuje na posao, pet puta nedeljno od 20 do 30 km dnevno. Kako ga je sada isprobala u voznji od -7 do +15 kaze da je prezadovoljna. Sve pohvale.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

vladagm

Trenutna cena je 1900 dinara za klasican ves u M i L vecinini i 2400 din za ves sa ojacanjima velicina M i L

Hvala na kritikama...

vladagm

Postovani u narednom periodu necu imati na stanju Aktivnog vesa.
Cisto da objavim zbog potencijalnih interesanata.
Pozdrav do daljnjeg...

vladagm

Postovani,
posle nekog vremena ponovo je oglas aktuelan.
Sada je u ponudi Aktivni ves proizvodjaca CRAFT koji se kategorise u visoj klasi nego do sada prodavani TCM.
Ekstremno rastegljiv-svi ¹avovi uraðeni sa Mauzer flat look-znaèi ravni bez izboèina.
Materijal mikrovlakno 92% rayon 8% elastan.
Velicine:Trenutno na stanju M,L,XL (UNISEX)
CENA:20 eur za komplet
Komplet se sastoji od gornjeg i donjeg dela.
Naznacio bih da se komplet prodaje bez fabrickog pakovanja tj. kutije.
NOVO NE KORISCENO I BEZ IKAKVIH DEFEKATA ILI NEDOSTATAKA!!!
065/3 30 31 32
Vladimir

Dodatne slike uskoro.
Hvala...



castor

De majketi napi¹i samo da li je tanja ili deblja varijanta? Fala.
It's the ride that matters, not the bike…

vladagm

Citat: castor poslato 05 Decembar, 2015, 01:10
De majketi napi¹i samo da li je tanja ili deblja varijanta? Fala.

Pozdrav,
u pitanju je materijal te¾ine cca 110 grama po m2 ako Vam to nesto znaci.
Ne bih ga svrstao u deblje varijante...

ZEMZEM

#76
stavi malo veæe slike da mo¾e lepo da se vidi i ako mo¾e van kutije slike

castor

Citat: vladagm poslato 05 Decembar, 2015, 01:26
Citat: castor poslato 05 Decembar, 2015, 01:10
De majketi napi¹i samo da li je tanja ili deblja varijanta? Fala.

Pozdrav,
u pitanju je materijal te¾ine cca 110 grama po m2 ako Vam to nesto znaci.
Ne bih ga svrstao u deblje varijante...

Fala ti sad si mi sve rekao. Brate slatki, ne radim ja sa ve¹om i garderobom da znam koliko dena ima ¾enska hulahop èarapa, niti koliko je to 100g/m2...

Da li je tanko kao papir (kao ona ljetna varijanta aktivnog ve¹a), srednje debelo ili debelo kao klasièan bijeli dugaèki donji ve¹?

Jbga, ne zamjeri, ali se razumijem u to kao Marica u krivog stojka... Otuda i potreba za ovako jednostavnim odgovorima. Fala.
It's the ride that matters, not the bike…

SrpskiDzedaj011

I have to return some video tapes....

vladagm

Fala ti sad si mi sve rekao. Brate slatki, ne radim ja sa ve¹om i garderobom da znam koliko dena ima ¾enska hulahop èarapa, niti koliko je to 100g/m2...

Da li je tanko kao papir (kao ona ljetna varijanta aktivnog ve¹a), srednje debelo ili debelo kao klasièan bijeli dugaèki donji ve¹?

Jbga, ne zamjeri, ali se razumijem u to kao Marica u krivog stojka... Otuda i potreba za ovako jednostavnim odgovorima. Fala



Slatko ste me nasmejali.
Ukratko bih ovako rekao...
Vec par godina u nazad imao sam prilike da dodjem u kontakt sa vise vrsta,kvaliteta i debljina Aktivnog vesa.
Nekako najvise poucen sa iskustvom kupaca i njihovim kritikama takodje kako je se pokazalo u upotrebi ja sam se odlucio da stavim u izbor tanje varijante aktivnog vesa.
Imao sam u ponudi i deblji materijal ako kako sam pratio ovih par godina u prodaji vrlo mali broj ljudi se odlucio za kupovinu takvog pa sam se ja opredelio za ovakvu vrstu kao sto trenutno imam.
Naime osnovna funkcija ovog Active Wear je da telo drzi suvim i samim tim deluje kao TERMO Aktivni ves i tu debljina nije po meni presudna.
Ovakva varijanta koju trenutno imam u ponudi smatram da je univerzalna za sve vremenske prilike i sva godisnja doba a shodno spoljnim vremenskim uslovima Vi se slojevito oblacite.
Nadam se da sam Vam makar malo razjasnio nedoumicu.
Tu sam za sva pitanja...