Glavni meni

Aktivni ves Craft-Rasprodaja

Započeo vladagm, 27 Novembar, 2013, 12:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Joker

Covek te pita da li je tanka, srednje ili debela tkanina.. :D I ti ga umrsi..
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

vladagm

Citat: Joker poslato 05 Decembar, 2015, 11:37
Covek te pita da li je tanka, srednje ili debela tkanina.. :D I ti ga umrsi..

Ovo je deo teksta gde sam otprilike naveo sta je upitanju.
Nije mi bila namera da budem bas toliko neodredjen...

Nekako najvise poucen sa iskustvom kupaca i njihovim kritikama takodje kako je se pokazalo u upotrebi ja sam se odlucio da stavim u izbor tanje varijante aktivnog vesa.

Darko

@ Castor - doodji do mene da ti dam da pipnes pa oceni dal je tanko ili debelo  [rofl] [rofl]

( jbt , smorio si coveka , debelo ili tanko , jes kurac sad ..   )

castor

Dare, aj ne seri. Pa naravno da æu da pitam da li je tanji ili deblji, jer ne kupujem 80g/m2 A4 papir pa da znam ¹ta je...
It's the ride that matters, not the bike…

Lazic


vladagm

Evo obecanih slika.
Sto se tice debljine samog tkanja i kvaliteta do sada nije bilo primedbi vec naprotiv.
Ko zeli moze da dodje i proba ili ce mozda vec neko preneti iskustvo ako je bilo kupaca odavde sa Foruma.
Svakako ko ne zeli moze da ide u prodavnicu da kupi isti sa fiskalnim racunom i fabrickim pakovanjem po ceni...
















Hohštapler

Vlado, ja sam pro¹le godine kupio od tebe jedan set, tanak poprilièno - najbolja stvar ¹to se tièe dugog ve¹a koju sam ikad imao.
Jako je èudno, uop¹te ne oseti¹ da ga ima¹. Kad je toplo (uðe¹ u kuæu od napolje) ne znoji¹ se, kad izaðe¹ napolje nije ti hladno.
Du¹u sam mu iznosao. Meni je posao napolju, po ceo dan na ki¹i, snegu, vetru, svaki dan sam ga nosio, uveèe operem, stavim na su¹ilicu, suv je za sat vremena jer je tanak, i materijal je neki ve¹tak koji se brzo su¹i.

E sad, ja bih opet da naruèim set.
185cm 80kg.
Daj predlog velièine.
I za burazera æu uzeti. Visina slièna ali 100kg.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

koliko ti izaðe neki M velièine ,ili ti medium,za 170 vsinu,otp 72 kile...,aj samo mi reci u evrima,da ne raèunam dinare...
jin-jang

vladagm

Citat: Ho¹tapler poslato 19 Decembar, 2015, 13:43
Vlado, ja sam pro¹le godine kupio od tebe jedan set, tanak poprilièno - najbolja stvar ¹to se tièe dugog ve¹a koju sam ikad imao.
Jako je èudno, uop¹te ne oseti¹ da ga ima¹. Kad je toplo (uðe¹ u kuæu od napolje) ne znoji¹ se, kad izaðe¹ napolje nije ti hladno.
Du¹u sam mu iznosao. Meni je posao napolju, po ceo dan na ki¹i, snegu, vetru, svaki dan sam ga nosio, uveèe operem, stavim na su¹ilicu, suv je za sat vremena jer je tanak, i materijal je neki ve¹tak koji se brzo su¹i.

E sad, ja bih opet da naruèim set.
185cm 80kg.
Daj predlog velièine.
I za burazera æu uzeti. Visina slièna ali 100kg.
Da da kako se ne bih secao i drago mi je da je posluzio svrsi.
Ove sezone je u ponudi druga vrsta Aktivnog vesa i mislim da je odlican.
Nema se osecaj prilikom nosenja da je u pitanju sinteticki materijal a savrseno je funkcionalan.
Sto se tice velicine mislim da bih to bila L velicina u oba slucaja i to samo zbog visine a kilaza nije problem.

vladagm

Citat: mali_zmaj poslato 19 Decembar, 2015, 15:28
koliko ti izaðe neki M velièine ,ili ti medium,za 170 vsinu,otp 72 kile...,aj samo mi reci u evrima,da ne raèunam dinare...

Pozdrav,
cena doticnog Aktivnog vesa je 20 eur.

lord_oblivion

Po¹alji meni jedan komplet, 180/75, adresa u pp.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

mali_zmaj

Citat: vladagm poslato 19 Decembar, 2015, 19:34
Citat: mali_zmaj poslato 19 Decembar, 2015, 15:28
koliko ti izaðe neki M velièine ,ili ti medium,za 170 vsinu,otp 72 kile...,aj samo mi reci u evrima,da ne raèunam dinare...

Pozdrav,
cena doticnog Aktivnog vesa je 20 eur.
imas li ikoga da ide prema banja luci,srece ti!? pa da to pazarim!!! jel ako budemo to slali postom onda djaba sto je dobra cijena...,ako imas nekog od povjerenja da mu ja platim,a on tebi...,naravno i ponese ves,da preuzmem..
jin-jang

vladagm

Citat: mali_zmaj poslato 20 Decembar, 2015, 11:08
Citat: vladagm poslato 19 Decembar, 2015, 19:34
Citat: mali_zmaj poslato 19 Decembar, 2015, 15:28
koliko ti izaðe neki M velièine ,ili ti medium,za 170 vsinu,otp 72 kile...,aj samo mi reci u evrima,da ne raèunam dinare...

Pozdrav,
cena doticnog Aktivnog vesa je 20 eur.
imas li ikoga da ide prema banja luci,srece ti!? pa da to pazarim!!! jel ako budemo to slali postom onda djaba sto je dobra cijena...,ako imas nekog od povjerenja da mu ja platim,a on tebi...,naravno i ponese ves,da preuzmem..

Vrlo rado ali stvarno ne znam na koji nacin.
Ako neko kojim slucajem zna sa foruma neka da predlog pa cemo uraditi sto se moze...

Hohštapler

Zmajèe, aj èekaj da vidim sutra sa burazom, dal ima neki njegov kamiond¾ija da ide ka B.Banjaluci pa ti javim..
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

batice , castor i dalje ne zna jel ti ves tanak ili debeo ..

[rofl] [rofl] [rofl]

vladagm

Evo da olaksam trenutnu situaciju.
Evo i deblje varijante u ponudi.
Tako da sada ima kako tanja tako i deblja varijanta :)














Darko

druze , neces se izvuci sa tim odgovorom ...   [zvizdi] [zvizdi]


Citat: castor poslato 05 Decembar, 2015, 02:39
Citat: vladagm poslato 05 Decembar, 2015, 01:26
Citat: castor poslato 05 Decembar, 2015, 01:10



Da li je tanko kao papir (kao ona ljetna varijanta aktivnog ve¹a), srednje debelo ili debelo kao klasièan bijeli dugaèki donji ve¹?


vladagm

Ajoj da ne postavljam ostale modele Aktivnog DEBLJEG vesa kada ukrivih ovako slike :)

Darko