Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mareskin poslato 05 Septembar, 2019, 17:31
Prvo, smr¹ao sam 17kg za dva i po meseca, a drugo nisam snimio selfie ne pamtim kad :D
Vi¹e puta si skidao i vi¹e od 17 kila, znam te pu¹ko dok si pi¹tolj bila... :o ;D ;D ;D

Kako god, dok se vidimo vratiæe¹ sve to... :o ;D

mareskin

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2019, 17:33
Citat: mareskin poslato 05 Septembar, 2019, 17:31
Prvo, smr¹ao sam 17kg za dva i po meseca, a drugo nisam snimio selfie ne pamtim kad :D
Vi¹e puta si skidao i vi¹e od 17 kila, znam te pu¹ko dok si pi¹tolj bila... :o ;D ;D ;D

Kako god, dok se vidimo vratiæe¹ sve to... :o ;D

Jesam po 25kg, ali ovaj put moram da izdr¾im. Sti¾u godine, ne mogu vi¹e da proðem na mladost, sad moram da igram na lepotu :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic


UFF

sve to lepo funkcionise dok je podmazano, cekaj da udje malo prasine pa da vidimo onda
kod mene bi ta kamera zaglavila za nedelju dana

pre neki dan mi ispadne mob i jos ga sutnem uz put, odkotrlja se po betonu i dobije po novu ogrebotinu bukvalno na sva 4 coska
sreca pa je Active varijanta i zabole me, radi kao i nov samo jos lepse izgleda, kao izgrebani enduro motor

mareskin

Citat: UFF poslato 05 Septembar, 2019, 22:37
sve to lepo funkcionise dok je podmazano, cekaj da udje malo prasine pa da vidimo onda
kod mene bi ta kamera zaglavila za nedelju dana

pre neki dan mi ispadne mob i jos ga sutnem uz put, odkotrlja se po betonu i dobije po novu ogrebotinu bukvalno na sva 4 coska
sreca pa je Active varijanta i zabole me, radi kao i nov samo jos lepse izgleda, kao izgrebani enduro motor

Ne koristim selfie kameru, pa nemam brige po tom pitanju :D

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

@Uff:
Jesi pomislio, nadam se da je kièma, pa se setio, uhh dobro je, nije S nego A... :o ;D

Boban_m


Hurricane


UFF

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2019, 00:04
@Uff:
Jesi pomislio, nadam se da je kièma, pa se setio, uhh dobro je, nije S nego A... :o ;D

nisam, jer nije A
Prodao sam plasticno govno od A50 i kupio polovan S8 Active
bolji u svakom pogledu + otporan na zlostavljanje :)

mareskin

Citat: UFF poslato 06 Septembar, 2019, 11:05
...
Prodao sam plasticno govno od A50 i kupio polovan S8 Active
bolji u svakom pogledu + otporan na zlostavljanje :)

"otporan na zlostavljanje" i to ka¾e¹ Laziæu :D On takve stvari shvata kao izazov :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

UFF

morace prvo da ga kupi  [rofl]


onda moze ovako da pokusa nesto

http://www.youtube.com/watch?v=MA6Twchc5NA#

Lazic

A ¹to ima ravan ekran? Sranje... Mada je stvarno izdr¾ljiv...

UFF

jer se ono curved fancy govno lakse lomi, zato ima jacu bakteriju, ja zadovoljan, sve radi kako treba za razliku od usporenog A50 koji je bio nov na spec skoro isti ram i cpu a sve operacije izvrsava bar duplo a i sporije od toga


http://www.youtube.com/watch?v=DYMbCvi3q10&t=356s#
http://www.youtube.com/watch?v=HmsI-7ffjsk#

Lazic

Mislim da to rade namerno da bi naterali ljude da kupe skuplji... Onima kojima telefon slu¾i samo za telefoniranje æe biti prezadovoljni i sa A50...

MIGE

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2019, 11:50
Mislim da to rade namerno da bi naterali ljude da kupe skuplji... Onima kojima telefon slu¾i samo za telefoniranje æe biti prezadovoljni i sa A50...
[srednjiprst]

Lazic


MIGE

Citat: Laziæ poslato 08 Septembar, 2019, 23:41
A...? :) :-*
sta A?sta se pravis,jesam li ga imao i poklonio detetu  [ludak]

Lazic


dr32

Prvi utisci sa Mi 9 su skroz zadovoljavajuci, nije S 10, al radi poso. Meni za ovih 10ak dana uglavnom drzala baterija po 2 dana. Za vikend 5 sati na motoru sa bluetooth-om i 2 sata Google Maps-a i nije pala baterija ispod 45%. Zasad samo reci hvale. Ipadao je. Prslo i pancir staklo. Zamenio staklo i idemo dalje. Za zimu i skijanje dobija pancir oklop.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy