Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Vracen i na fabricka podesavanja, satima se drkao da sve opet instaliram, podesim i prilagodim i isti andrak... kud me zene ubedise da uzmem samsunga i predjem preko svog stava nije mi jasno... s njega npr posaljem lenovu poruku kojeg nisam taknuo satima i stize iste sekunde... a samsungu, ako ostane zakljucan 5-10min(nisam stopovao, ali nije dug period) ne stize ni nakon vise sati(primera radi poruka koja je poslata ujutru u pola 5 dostavljena tek u pola 1 kad sam otvorio samu aplikaciju), dotle nista). Sve zivo sam prekopao i ne vidim resenje... sve sto je potrebno je upaljeno al ne da da te aplikacije rade u pozadini pa to ti je [veryangry]

despic

Citat: Glava Dole poslato 09 April, 2019, 00:00
al ne da da te aplikacije rade u pozadini pa to ti je [veryangry]

E to je pametan telefon! Koji ce ti q viber. :)
klasican divljak

Boban_m

Poslusaj UFFa i probaj S.

Hurricane

on topic

imam problem sa kreiranjem mailova na telefonu, naime, predikcija adresa primalaca je naprasno prestala da radi


znaèi, ranije otkucam dva slova i ponudi mi listu primalaca odakle ja izaberem i po¹aljem


od pre par dana ne radi, a ja mail adrese ne znam ni jednu napamet..

a od svega na poslu najvi¹e koristim mail na telefonu kad nisam u kancu..

nisam menjao telefon niti i¹ta dirao, bar ne da ja znam

probao sam u pode¹avanjima permisions za contacts i tu je sve ok



u pomoæ

mrle


Hurricane

ma samsungen mi je fon, ¹ljaka ko besan nije do njega, osim do pode¹avanja mo¾da u njemu

Hurricane

edit:

èaèkao sam sva¹ta ne¹to i popravio, ali ¹ta je bio razlog neam pojma  [neampojma]

UFF

poslao s8 na servis u garanciji i na dan nosio teslu 9 koja mi je na spec na papiru izgledala skroz ok
tih par sati mi je bilo dovoljno da se podsetim zasto "muskarci znaju zasto a zene ce da nauce" i ostala marketing proseravanja ali kod jebenog sljamsunga ili kupis sto noviji S ili se drkas sa raznoraznim problemima
ostale android proizvodzace necu ni da pominjem, preduga je lista sranja

UFF

taman mi stigla nadrkana futrola za A50 ali sam kupio drugi mob idealan za mene kojeg nema kod nas na trzistu zahvaljujuci bobanu i mazziu koji je u poseti :D

http://www.youtube.com/watch?v=Lb1mpcuQ0oQ#

MIGE


UFF


dr32

UFF-e kako si bio zadovoljanan sa A50. Meni S6 pustio dusu posle 4 godine. Sad su u opciji A50 ili verovatnije A70 sa baterijom od 4500 mAh. Mnogi mi pominju Xiaomi MI 9 kao odlicnu opciju. Ima li jos ko iskustva sa ovim telefonima?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

izgleda odlicno i radi sve ali losije i sporije nego S8 npr
camera je ok ali opet ni za uporediti sa S serijom

MIGE

Citat: dr32 poslato 17 Avgust, 2019, 01:18
UFF-e kako si bio zadovoljanan sa A50. Meni S6 pustio dusu posle 4 godine. Sad su u opciji A50 ili verovatnije A70 sa baterijom od 4500 mAh. Mnogi mi pominju Xiaomi MI 9 kao odlicnu opciju. Ima li jos ko iskustva sa ovim telefonima?
poklonio detetu a50..olos od telefona ...uzmi s seriju ili huawei ili xiaomi...ali ako imas kinte,iphone XR

dr32

Danas uporedjivao A50 i A70, stvarno slike u zatvorenom, pod neonskim svetlom su prilicno mutne. Ocekivao sam puno, puno bolje. Na YT uporednim testovima ih nahvalise samo tako. A70 za 2 cm duzi od starog S6, ni u torbicu ne staje koliki je. Citao neke silne rezenzije za MI 9 i Mi 9 SE, oni koji ih hvale, detaljni su kao da to rade za pare, a oni koji ih kude su itekako ogorceni. Ne javlja poruke za WhApp, senzor svetla ne gasi telefon u dzepu, uporedjuju slike sa Mi9 i S7. Meni iskreno ni sa S6 nisu bile lose.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

UFF

s7 je po meni napravio drastican napredak sa kamerom
posle njega ne vidim nista bolje, sve je manje vise isti qrac i to ako pricamo o S seriji, ostali su samo jos gori

mareskin


Ja sam kupio Xiaomi Mi 9T i imam selfie kameru koja se izvlaèi iz tela telefona  :P

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

ЯЭВОЛУТИОН

a jel selfie snima u wide modu.....mislim jel mozes da stanes :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


mareskin

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Septembar, 2019, 17:22
a jel selfie snima u wide modu.....mislim jel mozes da stanes :)
Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2019, 17:26
Jedva ;D

Prvo, smr¹ao sam 17kg za dva i po meseca, a drugo nisam snimio selfie ne pamtim kad :D
Nego vidim da se raspravlja o mobilnima, pa reko da ka¾em i ja poneku :D
Ka¾u da je motor kamere deklarisan na 300,000 izvlaèenja, od toga su svi tra¾ili da im poka¾em kako to radi, pa mi je veæ potro¹eno bar 50 otvaranja :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu