Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Ivan1979

Treba mi ekran za S6 edge +
Gde?
Koliko kesa sa zamenom?
[cheers]

bigsheki

mislim da su meni trazili pre dva meseca 150eur da mi zamene,sinu bio napukao pa sam zato prodao,dodao koliko je popravka i uzeo mu iphone 6 64gb

Mito_Maniac

Za 150e ga nema nigde.. Jedino polovan. Nov je oko 180e.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Gašpar


Mito_Maniac

GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

bigsheki

Citat: Ga¹par poslato 31 Maj, 2018, 11:39
A samo staklo za S8?  [veryangry]

u novom sadu 220eur sa zamenim staklo ili staklo i ekran,ne znam dal ide zajedno

Poljanac92

Mislim da na s8 i s8 plus se menja staklo zajedno sa ekranom, bar tako rekli mom tecu u servisu
Preticao sam i kad nisam morao :D

bigsheki

meni su menjali valjda sve,zato i kazem


Mito_Maniac

Moze samo staklo, a moze i komplet. Ko kako hoce, komplet je full org i bude potpuno isto kao fabricki posle zamene. Samo staklo bude pristojno, ali daleko od fabrickog.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

stilgar

Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?

con3

Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2018, 17:31
Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?
Aliexpress pogledaj mozda 20eura

Mito_Maniac

Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2018, 17:31
Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?

Mora komplet. lcd+touch+staklo. 55e
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Zeljkamp

Citat: Mito_Maniac poslato 03 Jun, 2018, 23:56
Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2018, 17:31
Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?

Mora komplet. lcd+touch+staklo. 55e
Mito, koliko je saklo za HTC U11 ? LCD i touch su ispravni, samo je saklo puklo u gornjem levom uglu.
TwinZ Auto & Moto

stilgar

Citat: Mito_Maniac poslato 03 Jun, 2018, 23:56
Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2018, 17:31
Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?

Mora komplet. lcd+touch+staklo. 55e
Pff za te pare ima polovan j3. Hvala na odgovoru, pretpostavljo sam da se ne isplati al rekoh da pitam ipak.

eclipse4

da ne otvaram novu temu,ako neko moze da pomogne:

kad ukljucim tel na kabal tj na usb 3.0 telefon se samo puni,ako ga stavim u obican port onda lepo upada u file transver modu,sto je i normalno....zasto? i kako da resim problem,da fajlove prebacujem preko 3.0 porta?

castor

Mo¾da telefon ne podr¾ava USB3?
It's the ride that matters, not the bike…

Joker

Koliko je zamena ekrana za iPhone X? Pitanje za ko se bavi tim poslom, moze i na pp.
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

stilgar


Mito_Maniac

Citat: Zeljkamp poslato 04 Jun, 2018, 01:43
Citat: Mito_Maniac poslato 03 Jun, 2018, 23:56
Citat: stilgar poslato 03 Jun, 2018, 17:31
Ima li neko da radi mobilne samsungove? Unuk slomio tach na J3 2016.  staklo celo, kako je uspeo ne znam. Kolko bi kostao nov tach il mora komplet i isplati li se uopste raditi tako nesto?

Mora komplet. lcd+touch+staklo. 55e
Mito, koliko je saklo za HTC U11 ? LCD i touch su ispravni, samo je saklo puklo u gornjem levom uglu.

ZA Htc jos nisam sreo da neko uradi zamenu stakla da to lici na nesto, posle zamene se ne uklapa nikako. Jedino pravo resenje je kompletan ekran, a on je oko 110e kompletan sa frame-om itd.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA

Mito_Maniac

Citat: Joker poslato 04 Jun, 2018, 23:26
Koliko je zamena ekrana za iPhone X? Pitanje za ko se bavi tim poslom, moze i na pp.

Kompletan ekran ili samo staklo?
Kompletan ekran je 360 tako nesto a samo staklo 230-240.
GSXR-The world fastest four letter on the planet
                     MK WARRIORS SERBIA