Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: mali_zmaj poslato 27 Januar, 2018, 13:09
Meni veæ drugi Kinez,ja za sada zadovoljan!!  Xiaomi Redmi Note 4..
Ja od Januara, pro¹le i dalje ¹ljakam Redmi 3s. Koristim ga za
- excel tabele - kuæni budzet  :o
- E - banking  ;D
- Igo navigaciju  8)
- Slikam, snimam (Znam da ima bolje )  :violina:
- Aplikacije za rekreaciju [flashing]
- podsetnik  [ludak]
- bili dva dana na putovanju svi tra¾e gde da napune mob. Ja jok  :P
-  itd ...  [watching]
Za ovo ¹to meni treba, ja sam i vi¹e nego zadovoljan. [yahoo]
Ukusi su razlièiti, a i potrebe reèe  [djavo] i sede u koprive

mrle

popizdeo sam.
stalno mi na fonu izlazi obavestenje Sence home nije u funkciji i Google play usluge nisu u funkciji.
Kada se obavestenja na tren primire fon radi.
Ovo ga skroz blokira!

perlx

Insteresantno.
Probao si da ocistis RAM i obrises/reinstaliras problematicne aplikacije?

eclipse4

Ja pizdim isto i razbicu ga uskoro jer mi vise ide na kurac sto u pozadini vidim transparentu tastaturi,neznam koj mu kurac?

Dal u meniju dal na home screenu uvek vidim kao otisak tastature,kad gledam slike iato u alici vidom otisak tastature,ponekad i na onom baru gore vidim ikone u pozadini ......sta je u pitanju zna li neko?

grber

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Screen_burn-in

Moraæe¹ da se navikne¹ po¹to je u pitanju trajno o¹teæenje. Postoje neke aplikacije koje kao mogu to da poprave (vrte prazne slike i slièno), ali nisam siguran dal stvarno mogu da pomognu.

lord_oblivion

Citat: mrle poslato 03 Februar, 2018, 23:35
popizdeo sam.
stalno mi na fonu izlazi obavestenje Sence home nije u funkciji i Google play usluge nisu u funkciji.
Kada se obavestenja na tren primire fon radi.
Ovo ga skroz blokira!
Crkla ti SIM kartica.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigbad86

Nije, desavalo se i meni na starom fonu. Moras nekako da klikces ok i da ulazis u meni aplikacije i obrises DATA iz aplikacije google play pa resetujes. Ili to ili stop aplication pa resetujes fon

Kanarinac

Lg je u pitanju pretpostavljam? To ti je ghost slika i to ce tako ostati. Ne verujem da postoji resenje. Ja ga nisam nasao dok sam ga koristio

Boban_m

Nema to veze sa markom telefona. Tzv burn lcd efekat, obicno se javlja kod telefona koristenih za izlaganje.

UFF

ja sam mislio da je to bila decja bolest kod prvih plazma televizora i kod monitora koji su uglavnom korisceni za video nadzor sa konstantnom skoro identicnom slikom

Kanarinac

Meni se na  LG (g3 i g5, na g2 nije) to desavalo, na s8 se ne desava. Ali mislim da je na njemu drugacija tehnologija. Ovi moji sigurno nisu bili korsiceni kao izlozbeni modeli posto su kutije otpecatili preda mnom.

Poljanac92

Meni se na samsungu s6 to desilo, flekice je kao imao kad se upali kamera pa se primeti, tzv. ghost, nije bio izlo¾beni primerak,  kupljen nov,  to im je kao fabricka greska, javi se posle nekog vremena, hoce kao i na s7 da se jave ti duhovi.
Preticao sam i kad nisam morao :D

monsterbnt

Citat: mrle poslato 03 Februar, 2018, 23:35
popizdeo sam.
stalno mi na fonu izlazi obavestenje Sence home nije u funkciji i Google play usluge nisu u funkciji.
Kada se obavestenja na tren primire fon radi.
Ovo ga skroz blokira!

Desilo mi se na J7 isto... Factory reset i sve ispocetka
Smrt SVIMA!!!!

mrle

Citat: monsterbnt poslato 04 Februar, 2018, 19:27
Citat: mrle poslato 03 Februar, 2018, 23:35
popizdeo sam.
stalno mi na fonu izlazi obavestenje Sence home nije u funkciji i Google play usluge nisu u funkciji.
Kada se obavestenja na tren primire fon radi.
Ovo ga skroz blokira!
bas sam to uradio.

Desilo mi se na J7 isto... Factory reset i sve ispocetka

Boban_m

Citat: Kanarinac poslato 04 Februar, 2018, 17:51
Meni se na  LG (g3 i g5, na g2 nije) to desavalo, na s8 se ne desava. Ali mislim da je na njemu drugacija tehnologija. Ovi moji sigurno nisu bili korsiceni kao izlozbeni modeli posto su kutije otpecatili preda mnom.
Evo npr s7
https://m.ebay.com/itm/New-Samsung-Galaxy-S7-Active-SM-G891A-Unlocked-GSM-Phone-Green-LCD-Ghost/253400436521?hash=item3affd7cf29:g:ZxkAAOSwp7taaYKJ

bigbad86

Jel ima neko neki telefon sto radi na 12V? Ima ih i po 10 000 mAh..

lord_oblivion

Citat: bigbad86 poslato 04 Februar, 2018, 11:55
Nije, desavalo se i meni na starom fonu. Moras nekako da klikces ok i da ulazis u meni aplikacije i obrises DATA iz aplikacije google play pa resetujes. Ili to ili stop aplication pa resetujes fon

50% da je to a 50% krepao SIM.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

Citat: Kanarinac poslato 04 Februar, 2018, 13:23
Lg je u pitanju pretpostavljam? To ti je ghost slika i to ce tako ostati. Ne verujem da postoji resenje. Ja ga nisam nasao dok sam ga koristio

Da LG g5 je u pitanju.
Razbicu ga jer miyolimo ide na zivce da je nemoguce i vise nikad necu kupiti ovo sranje od telefona.
A i primetio sam da samo na njemu gresim toliko slova dok kucam,na ostalim telefonima mi se to ne desava.

UFF

i posle meni kazu da sam zrtva marketinga
izmenjao pun kurac telefona i vratio se na S7Edge
S8 isti qrac samo skuplji a ja nisam ovca jer na ovom sve radi kako treba

Boban_m

Zasto ne Active, isti klinac samo je robusniji i veca baterija?