Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Conti-Moto

Da li su to uobicajeni problemi sa Androidima ?
Novo !!!
Conti ROAD !!

Hurricane

...iphone nema taj problem jer nema ni karticu  [rofl]

UFF

da nesto ne umes da nadjes u podesavanjima je uobicajeno i na jafonu ako ne umes da ga koristis jbg

Zeljkamp

Problema nema jer je ocigledno da Pecin Samsung nema opciju koja je rezervisana za jace modele. Cisto sumnjam da Peca ne moze da je nadje.
TwinZ Auto & Moto

Hurricane

...ima i J1 nego se peca pogubio medju sto èudesa ¹to imaje Samsungi

Poljanac92

J5 2017 nema opciju always on display, ima neka app za to, ali ubija bateriju, za noc 30 posto skine ta aplikacija, posle sam je ugasio,  iskreno i ne treba mi nesto :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

sremac

ako treba opcija da ekran sija noæu smanjenim kapacitetom to se nalazi u satu da smanji intenzitet svetla i pokazuje vreme , e sad koliko skida nemam pojma nisam probao
budala na leru, mudonja u kontra smeru

PECA BMW

Citat: Ukii poslato 10 Januar, 2018, 13:58
J5 2017 nema opciju always on display, ima neka app za to, ali ubija bateriju, za noc 30 posto skine ta aplikacija, posle sam je ugasio,  iskreno i ne treba mi nesto :D

onda je to to ... znaci samo odustanem i gotovo :D
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mrle


PECA BMW

da ne verjes

Na ovom govnetu J5 pasuju samo njegove slusalice i ni jedne druge , probao 5 pari razlicitih sluski i ne jebe me , samo fabricke krs .
i ne samo sluske , za bilo koji uredjaj da izvadim audio preko 3,5mm ne radi . govno ..

A sad je malo falilo da leti u zid , odjednom se pojavilo neko govno "OK Google" i to govno je nemoguce ugasiti ,
a bukvalno ti ne daje da nista otkucas na tastaturi jer cim ubodes slovo ovo govno se pali ...

Vrati se Nokija sve ti je oprosteno !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

 [rofl] ne umes ti to da koristis

i nemoj te poluproizvode uzmi od samsunga nesto sa S na pocetku pa da vidis razliku
ne mora S8 ne mora da ima +, S7 je savim dovoljan veruj mi

Conti-Moto

Citat: Hurricane poslato 10 Januar, 2018, 11:58
...iphone nema taj problem jer nema ni karticu  [rofl]

Znas kako je to ...
Kao da kupis motor sa cetiri cilindra ali ga fabricki dobijes sa dva ugradjena klipa.
Odes lepo u prodavnicu i trazis jos dva klipa i ondak ih sam ubacis da bi ti motor bio kompletan.  [rofl]
Novo !!!
Conti ROAD !!

PECA BMW

ima i druga strana :

kao kad kupis motor koji potencijalno ( i kosta) moze da ide 300 , ali zapravo on ogranicen na 100 , a zatim ubedjujes sve oko tebe da je to bezbedno i da tebi ustvari brze i ne treba
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

Nema bateriju jer radi na tamnu energiju 😁😁😁😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Conti-Moto

Citat: PECA BMW poslato 17 Januar, 2018, 02:05
ima i druga strana :

kao kad kupis motor koji potencijalno ( i kosta) moze da ide 300 , ali zapravo on ogranicen na 100 , a zatim ubedjujes sve oko tebe da je to bezbedno i da tebi ustvari brze i ne treba

Zato ja i koristim iPhone da bih ga koristio 300 na sat, bez zavebancija, bez restartovanja, bez resetovanja,
bez ubacivanja dodatnih kartica + to sto radi na "tamnu energiju" ...  :-* [rofl]
Ne koristim te koje su ograniceni na 100.
Novo !!!
Conti ROAD !!

bobangsxr

Kupio pre dva sata... Telefon me odusevio



stalker92

Je l koristi neko Xiaomi Mi A1?

Poljanac92

Citat: PECA BMW poslato 17 Januar, 2018, 00:49
da ne verjes

Na ovom govnetu J5 pasuju samo njegove slusalice i ni jedne druge , probao 5 pari razlicitih sluski i ne jebe me , samo fabricke krs .
i ne samo sluske , za bilo koji uredjaj da izvadim audio preko 3,5mm ne radi . govno ..

A sad je malo falilo da leti u zid , odjednom se pojavilo neko govno "OK Google" i to govno je nemoguce ugasiti ,
a bukvalno ti ne daje da nista otkucas na tastaturi jer cim ubodes slovo ovo govno se pali ...

Vrati se Nokija sve ti je oprosteno !
Ja na svom j5 2017 koristim slusalice od prethodnog telefona, od s6, privezem bez problema i ozvucenje od kompa, 3.5mm klasican audio dzek i sve radi....fabricke su tesko sranje...nzm kako tebi ne funkcionise :D
E ta glupost za google, udjes u menadzer aplikacija i blokiras sva sranja koja ti nisu potrebna, tj.ugasis sve aplikacije koje ti ne trebaju :D meni konkretno to nije instalirano bilo...verovatno zavisi od toga gde je telefon kupljen
Preticao sam i kad nisam morao :D

PECA BMW

Ma golo sranje , 3,5mm konektor je bio standard od vokmena preko diskmena i kineskih tranzistora do hi-end tehnike i sad na mobilnim telefonima oni promene povezivanje .
Pa koliko retardiran moras da budes da promenis nesto sto ceo svet koristi !

ovaj google sam nekako uspeo da iskljucim (ne potpuno) ali kad bocnes slusalice on se aktivira i nemoguce je tad koristiti tel .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !