Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stalker92

Fora je ¹to namerno ne èaèkam ROM jer ubija koliko stabilno radi :D znam da ima svega i svaèega custom :D

po¹to sam po struci programer, nekako ¹to du¾e radim u industriji vi¹e sam u fazonu "nahrani prasiæe i ne diraj dugmiæe" ¹to se tièe IT stvari koje koristim u svakodnevnom ¾ivotu, valjda mi je dosta drndanja sa time svakodnevno na poslu :D

castor

Ma znam, ali ima ekstra custom ROMova za Android sa kojima se hardveru produ¾i ¾ivot i dobije¹ novu verziju i moguænosti Androida...
It's the ride that matters, not the bike…

mkt

gde u Beogradu mogu da zamenim staklo a da  nije neko dranje sa cenom
tach skrin radi pa kapiram da samo staklo treba da se zameni
ovde u kraju mi trazili 80e
samsung s4


Poljanac92

Kakvih crnih 80 evra za staklo, to su bre bolesni ljudi, zamena displeja je 80e....doduse u Kraljevu
Preticao sam i kad nisam morao :D

Boban_m

Uradi sam, nije nuklearna fizika. Samo moras imati odgovoarajuci lijepak za staklo. Ima na ebay i nije skupo.

mkt


sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

Bori¹a

Citat: Ukii poslato 14 Decembar, 2017, 20:31
Kakvih crnih 80 evra za staklo, to su bre bolesni ljudi, zamena displeja je 80e....doduse u Kraljevu

taj s4 ne vredi 80e a kamoli staklo

UFF

bas tako kao sto borisa rece

koristi ga kakav jeste ili prodaj ne isplati se drkanje, ruke skuplje od telefona

ili pokusaj sam

na yt imas klipove, kako odvajaju sa koncem za zube ili kartama
posle ti treba specijalan lepak kako ti boban vec rece koji se ocvrsne pod uv lampom ali nije nemoguce uraditi sam

mkt

ok hvala sremac
hvala svima

ZEKA

Citat: mkt poslato 14 Decembar, 2017, 19:55
ovde u kraju mi trazili 80e
samsung s4



U Pro mobi na Banovom meni tra¾ili 14 hiljada.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mrle

Citat: mrle poslato 09 Novembar, 2017, 13:01
Citat: stilgar poslato 09 Novembar, 2017, 12:57
unuk razbio tach, ekran radi normalno, ako neko zna gde ima da se kupi samo tach za ovaj model, bilo koji info dobrodosao.
063 318129

ja sam u maloj piramidi zamenio tach na Alkatelu pop c7 za 2000din.
Citat: mrle poslato 09 Novembar, 2017, 15:27
0618030929 Darko, pitaj njega.

PECA BMW

Drustvo , dobio od firme za novu godinu  Samsung J5 , videh kod nekih na telefonu onaj sat koji stoji na displeju kad je telefon zakljucan .
Probao neku aplikaciju ali to nesto ne radi kako treba i osusilo mi bateriju za noc .

Imate li preporuku za takvu aplikaciju ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kanarinac

To je faricka aplikacija Always On displey, trebalo bi da imas ikonicu Samsung Themes, pa kad otvoris dole desno pise AOD

PECA BMW

aha , ajd da pogledam , nisam to znao ! prvi put samsung
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kanarinac

Generlno je imas sigurno u podesavanjima, idi na Lock screen, imas ponudjeno medju opcijama.

mrle

taj samsung ima oled ekran, znaèi svetle samo ti pikseli, nema pozadinskog osvetljenja, nije ti sat ispraznio bateriju.

PECA BMW

moguce da sam nesto drugo drndao pa se ispraznila , sad radi ok . Inace jos ne mogu da nadjem kako da ovo ukljucim , ima tamo u Lock screen kao reko bih ta opcija ali se nista ne desava kad ukljucim ..

Nego ne mogu nikako da nadjem opciju gde biram gde ce se instalirati programi dal na mem karticu ili telefon , za sad sve ide na tel a ja bi na karticu
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hurricane

#1458
..i to ima u pode¹avanjima negde ali ima taj telefon dovoljno memorije za aplikacije ako je model 2017 nemoj se sekira¹

neke aplikacije ni ne mogu na karticu

slike snimke i ostalo na karticu

p.s. ode¹ na popis aplikacija uðe¹ u svaku koju ¾eli¹ da prebaci¹ na karticu i ima¹ opciju za to

Zeljkamp

Postoji mogucnost da taj model Samsunga nema tu opciju i da je ima u jacim modelima.
TwinZ Auto & Moto