Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

FANTOM

Ponovio sam se. Uzeo Xiaomi Mi Max 2- 64 Gb, celo  popodne ga cackam, za sada sam odu¹evljen kako radi.  [yahoo]



viper

Brzo pada cena, treba samo saèekati 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Citat: FANTOM poslato 27 Novembar, 2017, 21:02
Ponovio sam se. Uzeo Xiaomi Mi Max 2- 64 Gb, celo  popodne ga cackam, za sada sam odu¹evljen kako radi.  [yahoo]


Jesi ti kupio ili nisi, odluèi se veæ jednom 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

U petak sam gledao,  a danas sam kupio.  [cheers] Baterija cudo celo popodne ga cackam instalirao svasta drzi kao besna. Kupio ga u 4 popodne, evo sad 12 baterije jos koliko oces.  :D

Dutchman

jebo te shaolin minimax , to televizor a ne telefon ... kad bude krcnuo ekran bice fazon "Valjda je kichma"

UFF


dusankobgd

Kolega ga kupio, i kad sam ga uporedio sa Samsung Note 3 odjednom sam shvatio da Note i nije nesto veliki telefon :D :D :D
Inace mi Note cepa farmerke od nosenja u dzepu. Ovaj to nece moci, jer neces moci da ga stavis u dzep. :D :D :D
Inace super telefon samo je bas bas veliki, voleo bih da cujem misljenje posle par dana da kazes da li je za svakodnevnu upotrebu.

viper

Ja imam mi max 1 I nosim ga po d¾epovima, jeste veliki ali samo prvih nedelju dana posle se naviknes.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Bori¹a

veliki ili ne, svako nosi ono sto ima [rofl]

UFF

Citat: viper poslato 29 Novembar, 2017, 14:25
jeste veliki ali samo prvih nedelju dana posle se naviknes.


:o   to iskustvo iz zatvora ili vojske ?   [rofl]

viper

Pa to ti najbolje zna¹ 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

FANTOM

    Polako se navikavam ne velicinu ... radi super. A samo cu vam reci drugi dan a baterija sad sam pogledao na 50% ...
    A sto se tice Dachmena : Juce sa njim radio uvali mi da nosim neke daske da ne kazem vrata od ormara 260cm sa 60 cm . E sad sve bi bilo super da to nije islo na 9 sprat , a svetlo dri pa mnogo je 15 sekundi u ulazu. Ugasilo mi se svetlo do devetog jedno 5 puta svaki put moram nekako u mraku da spustim dasku i da trazim prekidac,a ujedno da jednom rukom pridrzavam dasku a drugom da izvadim telefon koji je jelte ogroman da bi osvetlio da nadjem prekidac. I onda umesto da vratim u jaknu stavim u dzep od trenerke a on iz dzepa viri pola . Odem jos jedan sprat gore ugasi mi se svetlo i dok pokusavam da spustim dasku da bi nasao svetlo ispadne mi telefon NOV TELEFON  [veryangry] iz dzepa. Osine o zemlju i padne . Cujem al nevidim dok se polako pomeram da nadjem prekidac jos ga i nagazim srecom ovlaz . Tako da prve muke su me vec prosle . Telefon jeste veliki nije da kazem za svakodnevnu upotrebu ... Al zato gledanje bilo cega na njemu je cisto uzivanje ...

megaidiot

i dalje? nisi skrljao ekran?

Glava Dole

Gledam sad specifikacije, 6,44 inca jebote :o Pa to vec prelazi u rang tableta

mali_zmaj

imam redmi note 4orku od januara i nisam nekih problema imao,jednom je ispao,o telefonu naravno pricam   ;D  ,nista mu bilo nije,a da je povelik,jeste ,jos sad sa ovom robocoop zastitom...,al naviknes se...
jin-jang

FANTOM

     Odma sam stavio i gumu i staklo preko ... Tako da je odradilo posao ... Ali eto trenutak nepaznje i zamalo da zapalim celu zgradu cisto onako sto mi se moze ...

MIGE

nikad vise kineski telefon nece uci u moju kucu..moze da kosta i 1000e

Bori¹a

ja sam to shvatio posle onog govneta huivui jebo mu ja majku ko ga pusti u srbiju

mkt

ja furam pederusu stalno tako da nemam problema de da ga strpam
posle ajfona4 na mi max bogme trebalo mi je vremena da se naviknem, al i dalje kucam poruke s obe ruke

UFF

Citat: MIGE poslato 29 Novembar, 2017, 22:54
nikad vise kineski telefon nece uci u moju kucu..moze da kosta i 1000e

:o  a sta bi sa P nesto i baterijom od milion miliampera?

isto se i fantom uhvatio za bateriju a ja sad nosim neku tanku motorolu sa smesnom baterijom

ali ona dolazi sa nekim turbo punjacem od 3AH i za pola sata je napuni od 0 do 100% a posto ne zivimo i ne radimo u sumi onda ne vidim problem tj sam bi pre uzeo mob sa ultra brzim punjenjem nego sa dugovecnom baterijom kojoj treba 12h da se napuni jer nikad nisam 12h na istom mestu