Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Ja naruèio pa odustao, imam mi max1 4/128gb radi za sve pare.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Conti-Moto

Citat: Laki-zr poslato 07 Oktobar, 2017, 15:43
Jel neko menjao sam ekran na iphone 6+ ? i jel moguce samo zameniti staklo bez taca?

Ako neko moze da ti pomogne ili posavetuje to je iService u Novom Sadu, 064 250 60 30
Novo !!!
Conti ROAD !!

mkt

Uzeo sam ga ja u logic shop u balkanskoj mi max 2
30 hiljada
Ja sam prezadovoljan sa njim
Kamerom za video nisam nesto odusevljen preterano ali moze da posluzi , kao ima i 4k al to je samo prosao pored 4k hahaa
Veliki je telefon tacnije fonblet , vodootporan je i baterija od 5300 drzi cetiri dana stalnog drndanja, inace sam mu ukljucio sve moguce zajebancije
Prekopirali su iphone

Imas na yt hrvatsku recenziju za ovaj tel pa pogledaj detaljne performanse


FANTOM

 E hvala puno na odg . I ja sam gledao na netu u toj radnji . Kazi mi koliko si dobio garanciju ?

mkt

Godinu dana ja mislim al provericu jos jednom

Hurricane

jel koristi neko Samsung A5 2017?

jel za preporuèiti ili ¹ta

dobijam ga u firmi, a on je neki gornji limit koji mogu da uzmem

pro¹li put se zajebah sa Sonijem

mrle

Citat: Hurricane poslato 15 Novembar, 2017, 15:29
jel koristi neko Samsung A5 2017?

jel za preporuèiti ili ¹ta

dobijam ga u firmi, a on je neki gornji limit koji mogu da uzmem

pro¹li put se zajebah sa Sonijem

uglavnom idem na predpremijeru, prezentaciju novih Samsunga.
Na prvu loptu, svaki iz serije 2017 je po meni do jaja.

castor

Uzela drugarica jedna, solidno radi, solidno le¾i u ruci, mada je kao i svi ovi noviji previ¹e gladak i klizav, otima se iz ruku lako - dakle, fOtrola za njega odmah. Ono ¹to sam ga ja drndao dok sam prebacivao iz starog u taj je saaaasvim fin osjeæaj da konaèno Samsung telefon radi kako treba, a da ne ko¹ta pola milje eura.

EDIT: Zajeb, kod nje je J5. [doh]
It's the ride that matters, not the bike…

Hurricane

Da, video sam i J5, odlicno sljaka, ovaj A5 je na papiru prilicno bolji, mada cuo sam da prethodni model iako je imao dobre performanse nije bio uskladjen sa istim pa je imao bagove lagove...

Doduse tu pricu sam cuo od agenta koji mi je na kraju uvalio Sony, tako da me njegovo misljenje vise ne interesuje, pitam okolo

Gledam da mi radi kako treba 2 godine, Sony je izdao posle godinu, a i manje je radio kako treba

Boban_m

Koji si Soni imao? Kod mene odlicno rade i ne bih mijenjao.

Hurricane

M4 aqua

Dobro je osmisljen i brz jako ali kvalitet nije bio na tom nivou..

Na kraju mu prso signal, nema popravke, ne isplati se..

Verujem da nije isto sony koji ti tamo kupis sa ovim ovde

FANTOM

    Taj M4 aqua ili M5 aqva da li ima uoste al neki tako . Crkao mom drugaru ... Prvo se sjebao zvucnik kad smo ga ubacili u vodu a kao moze u vodu . A kasnije posle jedno godinu ipo dana koriscenja crkao dal procesor ili sta ne moze da radi upali se i ko mrtav ne mrda , dal je pukao softver ili sta u svakom slucaju razocaravajuce fon koji je pre dve godine kostao preko 200 e ... Tesko sranje nije izdrzao ni dve godine da radi .

idanijel

Isto mom kolegi, prso signal,nemoze da se popravi,m4aqva

mrle

sve te Samsung serije imaju OLED ekrane. Nema pozadinskog osvetljenja, veæ svaki piksel svetli za sebe, baterija dr¾i do jaja. Poslednje ¹to sam bio na prezentaciji je Note10, perverzija, ima i olovèicu i dok èita¹ tekst na engleskom, samo prevuèe¹ preko reèi, on ti prevede i mo¾e¹ i glasovno.
Moguænosti spojenih ikonica, pa kada tipne¹ na dual ikonicu,otvoriti dva nezavisna ekrana. I jo¹ mnogo toga.

mrle


mrle

i uvek na prezentaciji dobijem neku lepu sitnicu.

mali_zmaj

Kupio novi oklop,odlièan,puno bolje le¾i i u ruci,i nisam niti jednom uspjeo sluèajno reebotovat ili ugastiti telefon gurajuæi ga u d¾ep,¹to se de¹avalo u silikonskoj za¹titi.

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mkt

ja jurim neku ovakvu masku al mi je fon onda jos veci jbt
nervira me silikonska maska iz istog razloga kao i tebe

Boban_m

Ni ja ne volim kabaste maske, kao da nosis busen u ruci. Sreca postoje elegantne maske od krutog materijala tanke kao silikonske ili jos tanje.

castor

Citat: mrle poslato 16 Novembar, 2017, 10:18
sve te Samsung serije imaju OLED ekrane. Nema pozadinskog osvetljenja, veæ svaki piksel svetli za sebe, baterija dr¾i do jaja. Poslednje ¹to sam bio na prezentaciji je Note10, perverzija, ima i olovèicu i dok èita¹ tekst na engleskom, samo prevuèe¹ preko reèi, on ti prevede i mo¾e¹ i glasovno.
Moguænosti spojenih ikonica, pa kada tipne¹ na dual ikonicu,otvoriti dva nezavisna ekrana. I jo¹ mnogo toga.
Misli¹ NoteN8?
It's the ride that matters, not the bike…