Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Sinoc popijem i narucim 2 telefona iz Kine. Sad ne smijem da gledam sta sam porucio, uopste ne znam jesu li kompatibilni sa USA mrezom. Reci cu mojim da mi otmu laptop kad popijem.

Glava Dole

Citat: Boban_m poslato 23 April, 2017, 16:56
Sinoc popijem i narucim 2 telefona iz Kine. Sad ne smijem da gledam sta sam porucio, uopste ne znam jesu li kompatibilni sa USA mrezom. Reci cu mojim da mi otmu laptop kad popijem.

[rofl] [rofl] [rofl]

Citat: UFF poslato 23 April, 2017, 02:08
prosli mi se nije grebao jer sam imao robo kap futrolu (brinuo se da ga ne ispustim dok fizikalisem jer je skup)

prosli bio nov sa garancijom pa sta ako mi se polupa?

e pa ovaj sam kupio polovan i vec polupan  [rofl] tako da me zabole kurac i za futrolu i za grebanje  [rofl]

inace sta te boli q sto ce pozadi da se izgrebe kad ga pozadi ni ne gledas?
mene je uvek nerviralo sto im pozadi kamera strci pa izgrebes socivo i onda su ti fotke kurac
ali sreca to sad kosta smesno tako da me jos vise zabole sta ce i dal ce da se izgrebe :D


I na K6 note je isturena, to mi apsolutno nije bilo jasno zasto su ga napravili tako... ali preko silikonske futrole ipak ne pipa kamera nista kad se telefon spusti, nju nikad ne skidam tako da nema problema :)


bigbad86

I meni na Lenovo. Nikad to nisam primetio, sa fotrolom nema poroblema.

SSZGO

samsung s8+ ili huawei p10+ ?

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


UFF

poredis s8 sa jebenim hajavima?  [facepalm]
klipove nisam ni gleda i nema potrebe ni da ih gledam
kinezi daju vise muzike za manje para to je cinjenica ali je takodje cinjenica da te nerviraju sa pun kurac sitnih gluposti od kojih pizdis i jednostavno sve NE RADI kako bi trebalo.
da me neko ne razume pogresno, sve radi, ali ne kako bih ja zeleo (milion sitnih gluposti zbog kojih se na kraju ne osecas opusteno vec frustrirano dok ga koristis)

SSZGO

Citat: UFF poslato 25 April, 2017, 00:10
poredis s8 sa jebenim hajavima?  [facepalm]
klipove nisam ni gleda i nema potrebe ni da ih gledam
kinezi daju vise muzike za manje para to je cinjenica ali je takodje cinjenica da te nerviraju sa pun kurac sitnih gluposti od kojih pizdis i jednostavno sve NE RADI kako bi trebalo.
da me neko ne razume pogresno, sve radi, ali ne kako bih ja zeleo (milion sitnih gluposti zbog kojih se na kraju ne osecas opusteno vec frustrirano dok ga koristis)

ovde p10 plus hvale po radnjama, da ima bolje specifikacije , cena mu je nesto niza oko 150e,  reko najbolje da pitam nekog ko se razume

a i samsng i huawei se prave na istom mestu :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

UFF

i bmw i kivej se prave u kini, znaci isti kurac, kupi kivej jer jeftiniji je, sto vozis tog bmw 1000rr ?

SSZGO

Mislim da nisi upoznat sa kvalitetim huawei proizvoda
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor


UFF

Citat: SSZGO poslato 25 April, 2017, 12:36
Mislim da nisi upoznat sa kvalitetim huawei proizvoda

lose mislis
imao sam p7
kvalitet izrade i materijala odlican
softver kineski :D

kamera za ni prici samsungu, fotke previse tamne ali ti kupi pa nam napisi kakav je novi

mkt

kako si uffe bio zadovoljan redmi note cetvorkom

UFF

radi sve kako treba ali nije to to
nemam nijednu vecu zamerku samo gomilu sitnih

ok mozda je veca zamerka sto mu treba jebenih 8 sati da se skroz napuni (mada treba bas da se potrudis da ga skroz ispraznis)

mkt

ok
uspeo sam da razjebem gejfon pa sad jurim neki telefon

MIGE

Citat: mkt poslato 30 April, 2017, 11:05
ok
uspeo sam da razjebem gejfon pa sad jurim neki telefon

do koliko para i sta ti je bitno?

mkt

verovatno cu na neke rate uzimati
da baterija drzi dugo i veci ekran , nista spec


MIGE


Nadalina

Citat: mkt poslato 30 April, 2017, 11:28
verovatno cu na neke rate uzimati
da baterija drzi dugo i veci ekran , nista spec

Lenovo k6 note

Baterija mi drzi 2 dana laganice, uz konstantno koriscenje vpna.
Dzukela u podznaku

OKi

Citat: UFF poslato 30 April, 2017, 10:59
zamerka sto mu treba jebenih 8 sati da se skroz napuni ...
Moj Xiaomi Redmi 3S, za manje od dva sata (isto mora se pomuèim da ga ispraznim. I nisam do sada uspeo daga ispraznim za 24 h ). Ba¹ je to mnogo vremena. Si proverio da li je to ok. Zato ¹to ti je u garanciji tel