Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

lord_oblivion

Galaxy J5 2016 dual sim, iskustva ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

MIGE


UFF

S7 edge mi trajao preko dva dana a traje mi i sad redmi note 4

bez obzira na to navika je kad legnem da spavam telefon ide na punjac, sta mi tesko?
a i ne zelim sutra da razmisljam ni gde cu biti ni koliko cu ga koristiti ni kad cu doci kuci

Kanarinac

Meni je 3000mAh znaci nije duplo slabija. Ali ajde mozda je telefon mnogo bolje optimizovan necu da pricam napamet.

Mada razliciti su kriterijumi koriscenja telefona, upaljen internet ne znaci i koriscenje istog

bigbad86

Citat: UFF poslato 01 Februar, 2017, 00:29
S7 edge mi trajao preko dva dana a traje mi i sad redmi note 4

bez obzira na to navika je kad legnem da spavam telefon ide na punjac, sta mi tesko?
a i ne zelim sutra da razmisljam ni gde cu biti ni koliko cu ga koristiti ni kad cu doci kuci
Tako praktikujem od uvek. Svaka baterija projektovana za oko 1000 ciklusa punjenja, to je skoro 3 godine. A vecina menja fon na godinu i po, dve. Bitno mi samo da u toku dana ne gledam u bateriju i razmisljam gde je najblizi steker.

OKi

Citat: UFF poslato 01 Februar, 2017, 00:29
S7 edge mi trajao preko dva dana a traje mi i sad redmi note 4
...bez obzira na to navika je kad legnem da spavam telefon ide na punjac...
Direktore, uz du¾no po¹tovanje  [yahoo] , pa kako onda zna¹ ,da traje 2 dana, ako je svako veèe...  :P

ЯЭВОЛУТИОН

jel kad zaboravi ona crkne oko 11 sledeceg dana..

Ja ne nosim nadrkane telefone i najvise volim neki koji je dzabe i mogu da ga zabodem u zid kad mi dodje...
drugar i ja uzmemo telefone sa razmakom od par dana...posle mesec dana hvali se kako mu drzi baterija po tri dana...ja uzmem telefon i shvatim da u radnim satima ima 5 sati razgovora a ja 50 sati....normalno da traje duze kad ne pricas....jos on kuka kako mu je paket jaci nego moj ali jedva da ga ne probije....jeste ali ja imam po trideset poziva od po 10 mnuta dnevno plus ja sto zovem.....

ne koriste svi isto telefon i baterija ne moze da traje isto....sto je slabiji signal telefon trosi vise snage da osrzi vezu...nije svaka baterija ista bude i do 20 posto razlike....(proveeno na istom telefonu)

dabogda crko onaj ko ga je smislio
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole

Pa jeste, sve zavisi od koriscenja... ja LG G2 uglavnom svaki drugi dan uz odmereno koriscenje, smaraju me dugi razgovori, net koristim na racunaru kad god sam kuci... nekad mi ostane sutradan 70% a uvece ga uopste ne napunim... a isto tako mogu i da ga ispraznim u roku od 3-4 sata, kad putujem recimo u SDu ga napunim do 100% na pola puta do cacka moram da palim powerbank iako je osvetljenje na minimumu i koristim za massanger samo u kontinuitetu, nikakve igre klipovi itd... a ovako 2 dana glat i hoce i treci... baterija inace 3000mAh... dakle kod svakog telefona najvise zavisi od samog korisnika... ne moze da traje isto meni koji mrzim duge telefonske razgovore i nekoj devojci koja telefonira po 2 sata i htela bi jos npr... eh kad se setim, bilo je njih 2 koje nisam znao kako da ugasim jebote... s jednom pricam sat ipo vremena, samo sto ne zaspim, kaze e doso mi bata(ja se ponadam e fala kurcu), kad ona "da se pozdravim samo pa te zovem za 5min" [rofl]

I kako da traje isto svakom korisniku... nema teorije :)

lord_oblivion

Ugasi LTE pa æe da ti izdr¾i do Èaèka. Za drkanje po tim mesind¾erima je u principu dovoljan i 2G.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

Probacu bas nekom prilikom, ne znam iskreno kolko utice...  [thumb_up]

UFF

Citat: OKi poslato 01 Februar, 2017, 21:34
Citat: UFF poslato 01 Februar, 2017, 00:29
S7 edge mi trajao preko dva dana a traje mi i sad redmi note 4
...bez obzira na to navika je kad legnem da spavam telefon ide na punjac...
Direktore, uz du¾no po¹tovanje  [yahoo] , pa kako onda zna¹ ,da traje 2 dana, ako je svako veèe...  :P


pa svaki novi kad uzmem prvo isprobam koliko drzi i posle ga punim redovno

idanijel

#1151
nervira me kod xiaomi jedino, sto kad pojacam zvono na dugme sa strane,pojaca va se i zvuk dodira .ili kod note je to drugacije [neampojma]

bigbad86

Citat: lord_oblivion poslato 31 Januar, 2017, 22:19
Galaxy J5 2016 dual sim, iskustva ?
Juce ga drzao u ruci i slikao malo, ono je sramota kolko mu treba da fokusira kad je blic ukljucen.

lord_oblivion

Kasno, veæ sam ga dobio  :D Crni naravno.
Plus - Elem, telefon brukica, zvuk u razgovoru odlièan, muzika na skvikerfon vrlo dobar-odlièan, fotoaparat u uslovima slabog svetla razbija (za taj cenovni rang), LED baca 10-12 metara u mrklom mraku, osetljivost ekrana na dodir odlièna, izmenljiva baterija, slot za memorijsku poseban, obe SIM rade istovremeno, OTG, tasteri ba¹ tamo gde treba da budu...

Minus - Ne mo¾e da se rutuje bez fle¹ovanja, KNOX za¹tita (kad ga rutuje¹ fle¹ovanjem ili aplikacijom okine i poni¹ti fabrièku garanciju kod Samsunga)
Ali doakaæe njemu ovi sa XDA  [thumb_up]

Ostaje samo da vidim kad æe da rikne  :D

Citat: bigbad86 poslato 05 Februar, 2017, 21:47
Citat: lord_oblivion poslato 31 Januar, 2017, 22:19
Galaxy J5 2016 dual sim, iskustva ?
Juce ga drzao u ruci i slikao malo, ono je sramota kolko mu treba da fokusira kad je blic ukljucen.
Ovaj moj fokusira za od prilike 1 sekundu ili kraæe.
Bez blica, okida 'trenutno'.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

OKi

Citat: lord_oblivion poslato 05 Februar, 2017, 23:01
Kasno, veæ sam ga dobio  :D Crni naravno.
Plus - Elem, telefon brukica, zvuk u razgovoru odlièan, muzika na skvikerfon vrlo dobar-odlièan, fotoaparat u uslovima slabog svetla razbija (za taj cenovni rang), LED baca 10-12 metara u mrklom mraku, osetljivost ekrana na dodir odlièna, izmenljiva baterija, slot za memorijsku poseban, obe SIM rade istovremeno, OTG, tasteri ba¹ tamo gde treba da budu...

Minus - Ne mo¾e da se rutuje bez fle¹ovanja, KNOX za¹tita (kad ga rutuje¹ fle¹ovanjem ili aplikacijom okine i poni¹ti fabrièku garanciju kod Samsunga)
Ali doakaæe njemu ovi sa XDA  [thumb_up]

Ostaje samo da vidim kad æe da rikne  :D

Citat: bigbad86 poslato 05 Februar, 2017, 21:47
Citat: lord_oblivion poslato 31 Januar, 2017, 22:19
Galaxy J5 2016 dual sim, iskustva ?
Juce ga drzao u ruci i slikao malo, ono je sramota kolko mu treba da fokusira kad je blic ukljucen.
Ovaj moj fokusira za od prilike 1 sekundu ili kraæe.
Bez blica, okida 'trenutno'.
Nov? KOliko dindzi?

lord_oblivion

Glanc.
Nemam pojma, biznis paket od firme.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

Citat: Milos96 poslato 02 Februar, 2017, 00:02
Probacu bas nekom prilikom, ne znam iskreno kolko utice...  [thumb_up]
Mnogo.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Slaninar

Ima li neko iskustva sa LG G3 telefonom?
Planiram uzeti polovan od kolege.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazza

Ja vec 3 godine imam G3 i mogu ti reci da kada dodje vreme da menjam a doslo je... ne znam sta bih uzeo.
Meni odgovara, ekran je veliki, baterija nije nesto posebno. Pazi samo na verziju dual sim i onu sa vise ram memorije. Za njih sam cuo da su problematicne.

Posto u kuci imam i LG Tv sve mi je povezano i lepo radi... mislim da verzije G4 i G5 nisu tako dobro uradjene kao ovaj.
I may be dumb, but I'm not stupid.

Slaninar

Single sim, sa manje rama 2/16.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen