Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

bigbad...hvala druze ali meni fon radi super ..baterija oko 74 sata mi izdrzi i nocu mi nista ne skida...p1a42 je model

OKi

@MIGE , a jel ti radi LED lampica ?

MIGE

Citat: OKi poslato 28 Januar, 2017, 19:34
@MIGE , a jel ti radi LED lampica ?
cuj radi...fercera ki zmaj

bigbad86

Mige skini aplikaciju CPU spy i otvori je. Aplikacija radi retroaktivno, znaci prikazace sta je procesor radio od poslednjeg resetovanja telefona. Ako je malo radio na 100% a uglavnom spavao ili bio negde na sredini onda si ok. Aplikacija nema ni 2 Mb. Posle je obrisi. Aj bas me interesuje. Meni je 98% vremena radio na 100% intenziteta. I opet mi je trajao skoro 2 dana.

MIGE


MIGE

Citat: bigbad86 poslato 28 Januar, 2017, 21:09
Mige skini aplikaciju CPU spy i otvori je. Aplikacija radi retroaktivno, znaci prikazace sta je procesor radio od poslednjeg resetovanja telefona. Ako je malo radio na 100% a uglavnom spavao ili bio negde na sredini onda si ok. Aplikacija nema ni 2 Mb. Posle je obrisi. Aj bas me interesuje. Meni je 98% vremena radio na 100% intenziteta. I opet mi je trajao skoro 2 dana.
cek..sta koristis?lolipop?

bigbad86


UFF


idanijel


bigbad86

Tako i treba da bude. U jbt nisi ga restartovao 470 sati, pocasti ga jednim da mucenik ocisti ram :P

idanijel

Radi ko zmaj :D, i oko 40 sati silovanja lako baterija izdrzi

MIGE


bigbad86

Dobar si Mige, znaci samo Lenovo P1m Vibe ima problem, ostali ne ;) Tj i meni je sad tako kao tebi.

Glava Dole

Evo i LG G2, sinoc resetovao merenje...


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Milos96 poslato 29 Januar, 2017, 14:51
Evo i LG G2, sinoc resetovao merenje...


i


kolika je kompresija :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Pitanje za iskusne, jer se u problematiku uop¹te ne razumem:

Treba mi telefon na koji mogu da instaliram:
whatsap,
viber,
facebook + messenger
instagram
twiter
navigaciju - koja god valja da je free i da radi offline sa mapom Srbije
dropbox

I uz to treba da ima kameru koja pravi lepe slike po danu, statiène - taènije da slikam bajseve koje restauriram
Takoðe, ako je to moguæe oèekivati od telefona, da mo¾e da se uradi pristojan snimak (dok stoji na stalku) kako ¹rafcigeri¹em - isto po danu, bez naglih pokreta

Veoma po¾eljno bi bilo i da baterija dr¾i koliko je dugo moguæe oèekivati od tih pametnih telefona (koliko shvatam neæe po nedelju dana kao stara Nokia).

Takoðe, po¾eljno bi bilo da je ¹to manji.

Elem, koji ko¹ta najmanje, a da mo¾e to da radi, a da se ne pokvari previ¹e brzo?  :)

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mali_zmaj

Sto se tice baterije,zajebat ces to sto se tice pametnih telefona....,ako ga koristis normalno jedan dan,ako ga slabo koristis,ne daj boze da igras igricu,dva dana..,mora ti uci u naviku,pred spavanje na punjac,koji god da uzmes...
jin-jang

OKi

Citat: mali_zmaj poslato 31 Januar, 2017, 21:16
Sto se tice baterije,zajebat ces to sto se tice pametnih telefona....,ako ga koristis normalno jedan dan,ako ga slabo koristis,ne daj boze da igras igricu,dva dana..,mora ti uci u naviku,pred spavanje na punjac,koji god da uzmes...
Drugaèije iskustvo. Dva dana glat. Normalno kori¹æenje. Razgovori, internet konekcija stalno ukljuèena, veæinom je na wi-fi, dopisivanje. 50-tak poruka. Igre ne igram na telefonu. Redmi 3s.

Kanarinac

Ja do sada nijedan telefon nisam imao od smart telefona,a da baterija traje duze od jedog dana. Ali to nije 24 sata, nego 16 sati otprilike. A nekad se dei i da posle 6,7 sati mora na punjac

OKi

Citat: Kanarinac poslato 31 Januar, 2017, 21:23
Ja do sada nijedan telefon nisam imao od smart telefona,a da baterija traje duze od jedog dana. Ali to nije 24 sata, nego 16 sati otprilike. A nekad se dei i da posle 6,7 sati mora na punjac
Sla¾em se, nisam ni ja imao ovo iskustvo do sada. Ali nisam imao ni 4000 mAh  ;)