Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

ja ne vidim ko uopste ima racun da uzima telefon kod provajdera... osim onih likova sto placaju racun 5-6k pa im sad note 7 kosta 20e [yahoo]

inace i ja kao uff sto kaze, odem i kupim telefon za kes a uzmem telefon neki bezveze i prodam :D

idanijel

takodje neuzimam,preko mreze,danas gledam cene su smesne previsoke za aparate u lenoru i mts.kupis brate svoj fon za kes i gas.
https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife
ovaj miks XL je stvarno ok za 75 % ljudi u Srb

stilgar

Citat: idanijel poslato 31 Avgust, 2016, 23:48takodje neuzimam,preko mreze,danas gledam cene su smesne previsoke za aparate u lenoru i mts.kupis brate svoj fon za kes i gas.
https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife
ovaj miks XL je stvarno ok za 75 % ljudi u Srb
Ocete da kazete da su cene u radnjama povoljnije u odnosu na operatere? Iste su, pricam o domacim radnjama ne o alibabi, madjarima I ostalim bez garancije. Nizu srednju klasu uvek platim upola cene u odnosu na radnje, izgustiram malo pa dalje. Ne lozim se na iphone6, samsung 7 I ostale "statusne" telefone :)
P.S. trenutno sam na huawei p8lite

Bori¹a

pa pogledaj samo cenu bez paketa ako hoces npr da kupis u telenoru i pogledaj u radnji...

npr s6 edge (ne najnoviji) u telenoru kosta 100 000 dok novog u prodavnici mozes kupiti za 500... to nije ista cena

idanijel

Citat: UFF poslato 31 Avgust, 2016, 00:11
malo rama i interne memorije, mada sva 3 su isti Q kupis onaj za koji dobijes najbolju cenu
sta mu ovo znaci kazu -There is one bad thing here, though. And sadly, it could be a deal breaker to many of you. It does not come with Google Apps out of the box. Installing them is an extra step, and there is no news of an international version of the device coming. jel to znaci bez google maps,gmail,i tako toga...

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 01 Septembar, 2016, 00:16
pa pogledaj samo cenu bez paketa ako hoces npr da kupis u telenoru i pogledaj u radnji...

npr s6 edge (ne najnoviji) u telenoru kosta 100 000 dok novog u prodavnici mozes kupiti za 500... to nije ista cena
Pa oni hoce da ti prodaju paket naravno. Imam 5 ugovora na svoje ime tj pola blize familije :)

UFF

stilgar saberes svih 5, uzmes poust i dobijes S7 edge kao moj za par stotina eur :D
onda ga prodas za duplo kao ja i boli te tuki :)

stilgar

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2016, 00:46
stilgar saberes svih 5, uzmes poust i dobijes S7 edge kao moj za par stotina eur :D
onda ga prodas za duplo kao ja i boli te tuki :)
Nisu svi ugovori istog datuma :) februar, maj, jun, 2X novembar. Ko sto rekoh ti telefoni na edge razuma me ne loze, tj. nisam zahtevan korisnik, pozivi, sms malo TT malo viber i to je sve. :)

UFF

odlozi one koji nisu istog datuma nek placaju bez ugovora dok se ne sihnronizuju
a telefoni ne treba da te loze treba da uzmes neku kintu :D

stilgar

Citat: UFF poslato 01 Septembar, 2016, 01:26
odlozi one koji nisu istog datuma nek placaju bez ugovora dok se ne sihnronizuju
a telefoni ne treba da te loze treba da uzmes neku kintu :D
Svaki put sam u plusu neku sicu 50~100 evra kako kad I imam nov fon sa 2 god. garancije :)

Bori¹a

cekam da malo padne cena note 7... da bih uzeo 4ku [rofl]

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 01 Septembar, 2016, 02:02
cekam da malo padne cena note 7... da bih uzeo 4ku [rofl]
pa na trojci si propustio si i 4 5 6 :) 

Bori¹a

razlika izmedju 3 i 4 je vrlo mala... bas bas mala... a note 6 nema, ima onaj s6 edge plus [yahoo]
al kriza, ne cveta cvece ni u nase preduzece [rofl]

Dutchman

E pitanje za sve posto u Telenoru sam 20godina isti broj na ime i od njih nisam ni tapshaj po ramenu dobio a kamoli nesto gratis razmishljam o promeni mreze ... i sad posto mi treba 400minuta i 2giga neta da nemora da jurim wi fi onako u prolazu pitam ove u hendyju sta ima itd , i na moje iznenadjenje jako informisana devojka mi kaze da mts moram 6 meseci da koristim da bi uzeo paket skuplji od 1000din ili da pishem zahtev bla bla a da vip daje 5giga neta 700minuta za 2000din a da u toj prichi s7 kosta 57.000 koliko kosta i na kupujem prodajem ???? ja zbunjen pri tom moze na rate 2 godine i onda pogledam cene kod mts i telenora 100.000 telefon uz slichan paket

e sad jebesh telefon nedam te pare nego koliko je dobar VIP , kakav je net po BG i po srbiji ovo standardno gde se motomanijaci shvrckaju , kakvi su sa dranjem koze sa ledja inache , dal imaju pogodnosti oko rominga u CG ali rominga uopshte kao telenor shto ima pakete za minute poruke i net u romingu u evropi ...

eh da a veca nebuloza je shto s6 kosta fazon 50e manje od s7 ...

Bori¹a

jedina mana mts-a je sto je u cacku doci na red u mts ravno samoubistvu.. u prostoriju od 20 kvadrata su stavili saltere za fiksni, mobilni, iptv, internet, sto kuraca

a moj deda imao je paket u telenoru uvek onaj maximum pa kad je otisao u penziju predje na neki od 2500 cini mi se... hteo ja da uzmem telefon preko njega i kaze mi lik pa evo kao dugogodisnjem korisniku dajemo vam popust od 5000 din na iphone6 koji kosta 60 000 a vi cete ga dobiti za 55... hvala ;) ;) ;)

ne treba mi od njih nista, al su stoka sto se tog dela tice

ovako domet i pokrivenost mislim da svaka mreza ima isto

jevta

MTS paket mix XL sa 50 posto pretplate iuaðe ispod 1000 dinara i te¹ko da æe¹ potro¹iti.Jedino ne ide telefon ako ide pola pretplate.
Mada sam ubeðen da bi se uklopio i u mix M ¹to je 700 dinara

Bori¹a

vezan sam za telenor jos godinu i po dana... a placam 1595 din, uzela sestra neki telefon pa sam podigao pretplatu

jevta

Da i roming u CG za 1000 dinara net i sva prièa prema MTSu
Treba napraviti analizu potro¹nje mo¾da tiodgovara kontrola tro¹kova po meni najbolji paket
https://www.mts.rs/privatni/mobilna/kt/tarife

Dutchman


VR 46

ВИП је тренутно најповољнији у свему,највише добијеш,најјефтији телефони,плус 4Г мрежа за нет.Данас сам поднео захтев са преласка из МТС-а у ВИП.
Twist of wrist!