Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Hurricane

..mrle brate, pregledao sam tri meseca zadnja svojih poruka nema nigde, mora da sam pisao na chatu i da sam i odgovor dobio tamo..

probaj i ti mo¾da æe da vidi taj neko opet i opet napi¹e koja to dva servisa preporuèuje u bg za zamenu displeja  ;D

Darko

Citat: Slaninar poslato 29 Avgust, 2016, 22:04
Citat: Bori¹a poslato 29 Avgust, 2016, 22:02
meni se desavalo u telenoru da posaljem poruku nekom, i meni stigne izvestaj sve ok a on primi 5 poruka istih... sami su to sredili

Telenor je najprofesionalnija kompanija od operatera dostupnih u Srbiji i imaju najbolji kvalitet usluge po NS & okolini.

stvarno im je podrska odlicna ...

ali tebra , telefoni su kod njih vise od duplo skuplji od konkurencije ... nisu normalni

PS - sad gledam , kakav kurac duplo ... skuplji su kolko oces... za sugavi 5s u MTS-u traze 4000 din , dok u telenoru za slican paket za taj isti telefon traze 33.000 din ?!?!?!?!

ma duvangija

Slaninar

Citat: Darko poslato 30 Avgust, 2016, 15:51
Citat: Slaninar poslato 29 Avgust, 2016, 22:04
Citat: Bori¹a poslato 29 Avgust, 2016, 22:02
meni se desavalo u telenoru da posaljem poruku nekom, i meni stigne izvestaj sve ok a on primi 5 poruka istih... sami su to sredili

Telenor je najprofesionalnija kompanija od operatera dostupnih u Srbiji i imaju najbolji kvalitet usluge po NS & okolini.

stvarno im je podrska odlicna ...

ali tebra , telefoni su kod njih vise od duplo skuplji od konkurencije ... nisu normalni

PS - sad gledam , kakav kurac duplo ... skuplji su kolko oces... za sugavi 5s u MTS-u traze 4000 din , dok u telenoru za slican paket za taj isti telefon traze 33.000 din ?!?!?!?!

ma duvangija

Proveri ponovo. Koliko rata i koliko èega. Nisu toliko velike razlike. Poslednji put kad sam gledao, uporeðivao, sve je to bilo tu negde sa cenama.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Darko

proverio ponovo...

iPhone 6 16 gB -- MTS - 30.000 din   , Lelenor - 70.000 din ... u paketima razlika u mesecnoj pretplati oko 250 din ...

Bori¹a

samo sto sam ih pohvalio - zamalo ne umreh sad

stize mi poruka da mi je aktiviran neki paket bla bla i dupliran internet, i svi minuti mi ponisteni, sms, megabajti... sve sto mi se prenosilo mesecima ponisteno

a samo sam sinoc razdvojio posto se na sestru vodio moj i njen broj, samo sam prebacio moje ime, rekli su da se nista oko paketa ne desava jer ja svakako ne bih mogao da budem nov korisnik jer nemam platu itd...

lord_oblivion

Da li je neko imao iskustva sa HTC Desire 530 ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

penzos

Imam eye HTC. Slièni dosta. Po meni ok, izdr¾ljiv, otporan, baterija dr¾i,..... ali kvalitet - kr¹. Jes on ovo - ono ali crko piksel posle mesec - dva. Ne priznaju u garanciju. Potom ublokirala kamera, aj servis, vratili ga posle 20 dana. Evo sada riknuo ceo. Nema ga veæ 33 dana da se vraæa iz servisa, odraæu VIP. A da, kupljen 25.05.2015. Inaèe je super kada radi, kamera odlièna, dobar procesor,.... Ima svega po njemu. Ali brate, kvari se. CAT zakon
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

lord_oblivion

#948
Sad sam ga uporeðivao na GSM Areni sa Galaxy J3 2016 i mojim trenutnim Xperia M2. Kr¹ neopevani. ©teta ¹to nemaju neku Xperiu u ponudi do 7000din uz paket (T3 i E5 su isto kr¹iæi u odnosu na M2).
Da bacim pogled ¹ta nude do 10 crvendaæa...
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

lord_oblivion

...Ni¹ta  :D
Samo J3 ne¹to valja.

Vidim da æe da padne neki Xiaomi sa Alija  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

UFF

nista od samsunga sto pocinje sa J ne valja ni za Q
poruci xiaomi redmi pro 3 bolje

bigbad86

Ja vec par meseci furam Lenovo Vibe P1M, ok radi, malo slabiji procesor ali radi mi Need for speed bez seckanja pa se ne bunim. Slika ok cak i u mraku. Baterija bolesno dobra i GPS radi sasvim ok sto mi je najbitnije. Malo slabiji zvucnik, to me nervira al jbg ne moze bolje za 20 000 din novo...

UFF

moj sledeci mob ce biti ili ovaj gore pomenuti xiaomi ili lenovo vibe p1 ali bez m
da isprobam malo kineze


bigbad86

Ovaj moj podrzava OTG i mogu da punim druge telefone. UFF-e preporuka za Vibe P1 bez M i meni bi on bas lego al je skuplji jbg.

idanijel

Citat: UFF poslato 30 Avgust, 2016, 22:49
moj sledeci mob ce biti ili ovaj gore pomenuti xiaomi ili lenovo vibe p1 ali bez m
da isprobam malo kineze
mislim da je redmi 3 s bolji od 3 pro cisto da znas, valjda manje zraci glavu i ima noviji mjau 8  [rofl] i android mancmelo [rofl]  [thumb_up]
naspram mjau 7.1 i lilihip 5.1


http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8150&idPhone2=7862&idPhone3=8007

UFF

malo rama i interne memorije, mada sva 3 su isti Q kupis onaj za koji dobijes najbolju cenu

Bori¹a

moj note 3 poceo da zakucava nenormalno... pre par meseci sam radio factory reset, nemam aplikacija nekih da kazes da sam natrpao, imam preko 15gb memorije slobodno...
mamu mu jebem [rofl]

stilgar

Citat: Bori¹a poslato 31 Avgust, 2016, 02:03moj note 3 poceo da zakucava nenormalno... pre par meseci sam radio factory reset, nemam aplikacija nekih da kazes da sam natrpao, imam preko 15gb memorije slobodno...
mamu mu jebem [rofl]
Pa vreme je da kupis note 4 nisi valjda mislio da ce da traje vecno :)
Uzimam telefon od provajdera na ugovor. u roku od najvise god. dana ide na prodaju sa jos godinom garancije a ja uzimam nov.
p.s. nikad ne uzimam fon skuplji od 150 evra.

UFF

nikad nisam uzeo mob na ugovor, nerealne cene cak i sa paketom, uvek uzmem 50% popusta a mob kupim sam koji zelim i koliko mogu da se pruzim