Glavni meni

Mobilni telefoni rasprava

Započeo MILJAN, 16 Novembar, 2013, 00:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


MIGE


UFF

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Jun, 2016, 03:43
hola svima ..
dakle menjam firmu, pa vracam sluzbeni dual telefon gde su mi dve kartice
elem pa bi uzeo neki monoblock telefon stupitphone ... 3310 .. :) sl posto
njih nema novih, ima refabrikovani itd... koji jednostavan telefon sa
poziv, sms i imenik opcijama ima ... ?
bitno da je baterija  par dana



Citat: UFF poslato 20 Februar, 2016, 20:18
razmisljam ovo duzmem za drugi broj na kom samo primam pozive i ponekad poruku posaljem

ANTI SMART PHONE  [rofl] [thumb_up] [clapp]

http://www.elari.eu/CardPhoneWhite_en.aspx

http://www.kupujemprodajem.com/Elari-CardPhone-mobilni-33565882-oglas.htm?filter_id=75194103



mrle

bavi li se neko popravkom mobilnih?
Pukao mi displej, pa da mi se zameni staklo.
Alkatel pop c7.

idanijel

jel neko koristi xiaomi redmi 3 ?

UFF

ja hteo duzmem redmi 3 pro sa 3/32gb zbog jake baterije i sto je dual sim, na kraju ostao na g4 dual sim, razmatra samo jos i lenovo vibe p1 koji ima jos jacu bateriju.. sto pitas?

idanijel

i mene privlaci baterija i cena, jedino kazu da je led lampica za obavestenja veoma slaba i dole postavljena ispod home dugmeta,al dobro je i da je ima.

SSZGO

Najlakse je uzeti najskuplji samsung. Nema greske...
Kraj rasprave :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

durmitor2000

Ja sam uzeo Redmi 3pro za devojku i za te pare extra telefon. Jo¹ sad ima global rom tako da ima zvanicni operativni nikakve kineske aplikacije. A ja evo godinu dana koristim Meizu M2 note i zadovoljan. Ko hoæe duplo da plaæa brend neka plaæa ja imam i pametnije da potro¹im pare.

Sent from my m2 note using Tapatalk

idanijel

Kad posaljem sms nikad da krene poruka,a kad stigne korisniku nekad stigne i 10 istih , a takodje i ja dobijam po 10 istih ,u mts kazu da uradim reset na fabricka podesavanja,jel imao neko slicno sranje sa androidom?

Bori¹a

meni se desavalo u telenoru da posaljem poruku nekom, i meni stigne izvestaj sve ok a on primi 5 poruka istih... sami su to sredili

Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 29 Avgust, 2016, 22:02
meni se desavalo u telenoru da posaljem poruku nekom, i meni stigne izvestaj sve ok a on primi 5 poruka istih... sami su to sredili

Telenor je najprofesionalnija kompanija od operatera dostupnih u Srbiji i imaju najbolji kvalitet usluge po NS & okolini.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Bori¹a

ja sam vec 7+1 godina u telenoru... nikakav problem nisam imao, i ako sam imao na fb im pustim poruku oni to rese vrlo brzo..

mrle

Citat: idanijel poslato 29 Avgust, 2016, 19:29
Kad posaljem sms nikad da krene poruka,a kad stigne korisniku nekad stigne i 10 istih , a takodje i ja dobijam po 10 istih ,u mts kazu da uradim reset na fabricka podesavanja,jel imao neko slicno sranje sa androidom?

jednostavno probaj karticu u drugom telefonu i neæe se to de¹avati. probaj da iskljuèi¹ telefon, izvadi¹ SIM, skine¹ bateriju , ostavi¹ desetak minuta i onda opet spakuj fon.
Ako ti se to de¹ava na jednom mestu, npr ssamo u stanu, probaj da promeni¹ izbor mre¾e, ako ti stalno menja signal 2g, 3g, 4g.
Ako ti se nastavi problem, pusti pp.

mrle

menja li neko od manjaka dipleje na telefonima?

Hurricane

ja sam negde na forumu pitao i dobio sam od nekog savet u koja 2 servisa da probam, jedan od ta dva je bio ba¹ ba¹ povoljan,

a sad da me ubije¹ ne znam ni ko mi je odgovorio ni u kojoj temi, znam da je servis bio u nekom tr¾nom centru na banjici npr..

mrle


idanijel

Citat: mrle poslato 30 Avgust, 2016, 10:32
Citat: idanijel poslato 29 Avgust, 2016, 19:29
Kad posaljem sms nikad da krene poruka,a kad stigne korisniku nekad stigne i 10 istih , a takodje i ja dobijam po 10 istih ,u mts kazu da uradim reset na fabricka podesavanja,jel imao neko slicno sranje sa androidom?

jednostavno probaj karticu u drugom telefonu i neæe se to de¹avati. probaj da iskljuèi¹ telefon, izvadi¹ SIM, skine¹ bateriju , ostavi¹ desetak minuta i onda opet spakuj fon.
Ako ti se to de¹ava na jednom mestu, npr ssamo u stanu, probaj da promeni¹ izbor mre¾e, ako ti stalno menja signal 2g, 3g, 4g.
Ako ti se nastavi problem, pusti pp.
ima¹ pp